معنی کامل کارت هفت جام در تاروت صغیر – Seven of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هفت جام

  هفت جامکارت هفت جام در تاروت بیانگر تفکر درباره آرزوها، کارهای غیرعملی، اوضاع آشفته و بی بند و باری است. اکنون باید در مورد کارهایی که می توانید انجام دهید، واقع بینانه تصمیم بگیرید. هفت جام باعث تعادل را در کارها، مدیریت زمان، کنترل امور و نظم دادن به آن ها می شود. هر چیزی در زندگی جای خود را دارد، اما گاهی اوقات باید برخی چیزها را رها کرد.

  ⬆️ معنی کارت هفت جام صاف

  وقتی هفت جام به صورت صاف بیرون آورده می شود، به شما توصیه می کند که نظم و ترتیب را در زندگی تان ارزیابی کنید. اگر بیش از حد سخت گیر هستید، شاید لازم باشد که کمی خودتان را رها کنید تا خلاقیت هایتان شکوفا شود. اما اگر در حال حاضر وضعیت تان آشفته است، این کارت می تواند هشداری باشد که شما باید امور را تحت کنترل خود درآورید. هفت جام به معنای افراط و تفریط نیست، بلکه به شما می گوید که بین نظم و بی نظمی تعادل به وجود آورید.

  ⬇️ معنی کارت هفت جام معکوس

  وقتی کارت هفت جام معکوس می شود، به معنای یک زنگ هشدار برای شما می باشد. باید از دنیای رویایی خود فاصله گرفته و برای زندگی تان، تصمیم قاطعی بگیرید. شاید احساس کنید گرفتار شده اید یا هیچ راهی پیش رویتان قرار ندارد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هفت جام

  هفت جام در زمینه احساسی به معنی گزینه های متعدد است. اگر مجرد هستید، احتمال دارد افراد زیادی به شما ابراز علاقه کرده و وارد یک رابطه جدید شوید. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت ممکن است نشان دهنده بلاتکلیفی یا عدم تعهد به شریک زندگی تان باشد. باید به خاطر داشته باشید که حتی در بهترین روابط، احساسات اولیه نمی تواند برای همیشه دوام داشته باشد. پس به واقعیت توجه کرده و برای بهبود رابطه تان کاری انجام دهید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شوالیه سکه در تاروت صغیر - Knight of Pentacles
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک