معنی کامل کارت هفت سکه در تاروت صغیر – Seven of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هفت سکه

  هفت سکهکارت هفت سکه در تاروت نماد ارزیابی، پاداش، تغییر مسیر و یک وقفه موقت است. این کارت نشان دهنده نتیجه نهایی نبوده و به شما می گوید که باید کمی مکث کرده و استراتژی های خود را بررسی کنید. تصویر روی کارت شخصی را نشان می دهد که مدتی سخت کار کرده و اکنون مدتی مکث می کند تا بتواند کارهای خود را تحسین و ارزیابی کند.

  ⬆️ معنی کارت هفت سکه صاف

  هنگامی که کارت هفت سکه به صورت صاف بیرون می آید، به شما می گوید زمان آن رسیده است که بعد از این همه فعالیت زیاد، مدتی استراحت کنید. وقت آن است که کار ها و نتایج بدست آمده از آن ها را ارزیابی کنید. شاید آنقدر مشغول بوده اید که وقت نمی کردید درباره دستاوردهایتان خوب فکر کنید. اکنون زمان آن است که وضعیت خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به نتایج مورد نظرتان خواهید رسید.

  ⬇️ معنی کارت هفت سکه معکوس

  هنگامی که کارت هفت سکه به صورت معکوس بیرون می آید، بدان معناست که شما ممکن است کارهای زیادی را انجام داده باشید، بدون اینکه هیچ نتیجه و دستاوردی از آن ببینید. این کارت ممکن است نشان دهنده این باشد که یا بیش از حد کار می کنید تا این که اصلا هیچ کاری انجام نمی دهید. علت هر چه که باشد، هفت سکه معکوس به معنی عدم پیشرفت در کارهاست.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هفت سکه

  کارت هفت سکه در زمینه عاشقانه نشان می دهد که شما می توانید خواسته های خود را بیان کنید. اگر مجرد هستید، باید روابط گذشته را بررسی کنید تا بفهمید از عشق و رابطه آینده تان چه خواسته هایی دارید. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت معمولا به شما می گوید کارهایی که برای رابطه تان انجام داده اید، خیلی زود به ثمر می رسد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار چوبدست در تاروت صغیر - Four of Wands
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک