معنی کامل کارت هفت شمشیر در تاروت صغیر – Seven of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هفت شمشیر

  هفت شمشیرکارت هفت شمشیر در تاروت بیانگر فرار، انزوا طلبی و آبروریزی پنهانی بوده و نشان دهنده کسی است که برنامه های مخفی و انفرادی دارد.

  ⬆️ معنی کارت هفت شمشیر صاف

  وقتی هفت شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، به این معنی است که شما یا یکی از اطرافیان شما تمایل به تنهایی و انزواطلبی دارید. فرد منزوی کارهایش را به تنهایی انجام می دهد. این کارت به معنی جدایی از دیگران می باشد. ممکن است احساس کنید وقتی کاری را به تنهایی انجام می دهید، می توانید نتیجه بهتری بگیرید. شما فکر می کنید تلاش های گروهی ناکارآمد بوده و دوست دارید، مستقل باشید. چنین روشی تنها برای برخی از مردم می تواند موثر باشد، زیرا همه ما انسان ها، ذاتا برای بازدهی بیشتر، نیاز داریم تا به دیگران متعهد باشیم. کارت هفت شمشیر می تواند نشان دهنده فرار از تعهدات یا مسئولیت ها نیز باشد. اما برای حل مشکلات باید با آن ها روبه رو شد، زیرا تعلل کردن هیچ چیزی را درست نمی کند.

  ⬇️ معنی کارت هفت شمشیر معکوس

  وقتی کارت هفت شمشیر به صورت وارونه بیرون می آید، می تواند به این معنی باشد که شما احساس می کنید شیاد و حقه باز هستید، اینطور نیست. این کارت شما یا یکی از اطرافیان تان ممکن است در حال فریبکاری یا مخفی کردن چیزی باشید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هفت شمشیر

  هفت شمشیر در زمینه احساسی نشانه خیانت و دروغ است. اگر مجرد هستید، هنگام ملاقات با افراد جدید باید مراقب بوده و با خودتان نیز صادق باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت می تواند به معنی خیانت، عدم صداقت یا رفتارهای ناپسند باشد. در چنین شرایطی پایان دادن به رابطه لزوما کافی نبوده و باید به مشکلات رسیدگی شود.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت نه شمشیر در تاروت صغیر - Nine of Swords
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک