معنی کامل کارت هفت چوبدست در تاروت صغیر – Seven of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت هفت چوبدست

  هفت چوبدستهفت چوبدست در تاروت به معنای اعتراض، دفاع، پرخاشگری، اعتقاد راسخ و شجاعت می باشد. پرخاشگری و اعتراض در کارت هفت چوبدست به عنوان دو روی یک سکه نشان داده شده است. برخی از کارت هایی که ویژگی های هفت چوبدست را تقویت می کند عبارتند از: کارت پنج چوبدست، نه چوبدست و پنج شمشیر. برخی از کارت هایی که با هفت چوبدست مخالفت می کنند عبارتند از: کارت راهبه و مرد به دار آویخته (کارت های تاروت کبیر) و کارت سه سکه.

  ⬆️ معنی کارت هفت چوبدست صاف

  هنگامی که هفت چوبدست به صورت صاف بیرون آورده می شود، نشان دهنده یک درگیری و تنش می باشد. برخی از این تنش ها ممکن است ارزش جنگیدن را داشته باشند، اما برخی دیگر فقط باعث بروز مشکل می شوند. شما باید خودتان بررسی کنید که آیا این موضوع ارزشش را دارد و شما را به هدف تان می رساند یا خیر. تنها در این صورت است که می توانید با جسارت، از موقعیت خود دفاع کنید. این کارت از شما می خواهد موضع خود را مشخص کنید، زیرا این اقدام جهت شما را به سمت مثبت و یا منفی تعیین خواهد کرد. در بیشتر مواقع، هر رویدادی، عده ای از مردم را با خود همراه می کند. گاهی اوقات، برخی از افراد می خواهند مقاومت کنند و مسیر این جریان را به طور کامل تغییر دهند. بنابراین، با مشخص کردن موضع تان، می توانید درباره رفتارهای بعدی خود نیز تصمیم بگیرید. اگر پرخاشگری کنید، طرف مقابل تان نیز با شما مخالف می شود. قبل از هر گونه موضع گیری، باید به خود و موقعیت تان ایمان داشته باشید. در غیر این صورت، باید هر گونه درگیری با دیگران را کنار بگذارید. تنها برای چیزی بجنگید که ارزش آن را داشته باشد. اگر دلایل منطقی دارید، به اعتقادات خود پایبند بمانید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت نه جام در تاروت صغیر - Nine of Cups

  ⬇️ معنی کارت هفت چوبدست معکوس

  هنگامی که کارت هفت چوبدست به صورت وارونه بیرون آورده می شود، می تواند سازش، عدم محبوبیت یا پشت کردن به حقایق و اعتقادات خود باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت هفت چوبدست

  کارت هفت چوبدست در تفسیر عاشقانه به شما می گوید که ممکن است مشکلاتی پیش رویتان قرار داشته باشد. اگر مجرد هستید، احتمالا برای رسیدن به فرد مورد نظر خود باید سخت تلاش کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، باید برای رسیدن به آرزوها و خواسته هایتان، آماده مبارزه باشید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک