معنی کامل کارت پادشاه جام در تاروت صغیر – King of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت شاه جام

  پادشاه جامکارت پادشاه جام در تاروت نماد خرد، آرامش، تدبیر، حمایت و مدارا بوده و ترکیبی از انرژی مثبت آب و تمرکز یک پادشاه است. او جهان را با قلب خود می شناسد، خردمند و فهمیده بوده و دیگران را با محبت راهنمایی می کند. در همه شرایط، پادشاه آرام است و به طور شهودی، نیاز هر لحظه را می داند. شخصیت او آرامش درونش را نشان می دهد و همه هنگامی که با دقت به او گوش می دهید، به شما راهنمایی های خوبی ارائه خواهد داد. تحت نظر پادشاه، همه می توانند رشد کنند و به موفقیت برسند.

  ⬆️ معنی کارت شاه جام صاف

  هنگامی که پادشاه جام به صورت صاف قرار می گیرد، به شما می گوید که باید در شرایط بحرانی، مانند پادشاه با آرامش عمل کنید. شما باید به جای زور، از تدبیرتان کمک بگیرید و دیدگاه های مختلف را بپذیرید. شما باید مانند پادشاه جام، با مدارا و دلسوزانه رفتار کنید. پس بگذارید انرژی ویژه پادشاه، الهام بخش شما باشد.

  ⬇️ معنی کارت شاه جام معکوس

  وقتی پادشاه جام به صورت وارونه قرارمی گیرد، ممکن است به این معنی باشد که شما در مورد مسائل کمی ناپخته عمل می کنید. آیا در مورد مسئله خاصی بیش از حد واکنش نشان داده و احساساتی شده اید؟ بهتر است نفس عمیقی بکشید و شرایط تان را خوب بررسی کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شاه جام

  پادشاه جام در زمینه احساسی نشان دهنده خودشکوفایی و احساس رضایت است. اگر مجرد هستید، این کارت می تواند به این معنی باشد که یک انرژی مردانه بسیار خوب بر سر راه شما قرار دارد. اگر با کسی در رابطه هستید، می تواند نشان دهنده تاثیر مثبت مردان در زندگی شما باشد. در هر صورت، پادشاه جام آماده است تا از شما حمایت کند.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هشت چوبدست در تاروت صغیر - Eight of Wands
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک