معنی کامل کارت پادشاه سکه در تاروت صغیر (King of Pentacles)

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • کارت پادشاه سکه

  پادشاه سکهکارت پادشاه سکه در تاروت به معنای فردی کارآفرین، ماهر، قابل اعتماد، حامی و با ثبات است که شخصیت او، ترکیبی از انرژی مثبت خاک و تمرکز یک پادشاه می باشد. پادشاه سکه در هر کاری که قصد انجام آن را دارد، موفق می شود. او با مهارت، کارآفرین و ماهر است و می تواند از دامنه وسیع دانش خود استفاده کند. از همه مهم تر، پادشاه بسیار قابل اعتماد و مسئولیت پذیر است، دیگران می توانند به راحتی به او تکیه کنند و هر زمان که لازم باشد از حمایتش بهره مند شوند. او تمام اهداف خود را با قاطعیت دنبال می کند، به شرایط ثبات می بخشد و تا رسیدن به موفقیت دست از تلاش برنخواهد داشت.

  ⬆️ معنی کارت پادشاه سکه صاف

  هنگامی که پادشاه سکه به صورت صاف بیرون می آید، به شما می گوید زمان آن فرا رسیده است که مانند پادشاه رفتار کنید. شما باید به تعهدات خود پایبند باشید، از مشاغل جدید حمایت کرده و محیطی پایدار و قابل اعتماد را برایشام فراهم آورید. به عبارت دیگر، شما همان فردی هستید که با کمی سخت کوشی همه چیز را محقق خواهید کرد.

  ⬇️ معنی کارت پادشاه سکه معکوس

  هنگامی که کارت پادشاه سکه معکوس می شود، به این معنی است که شما به اهداف خود نرسیده اید. این اتفاق شاید به این دلیل است که شما کمی تنبل هستید یا اهداف درستی را برای خود انتخاب نکرده اید. شما باید چیزها را دوباره ارزیابی کرده و با یک برنامه جدید، مجددا اقدام کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هشت جام در تاروت صغیر (Eight of Cups)

  ❤️ معنی عاشقانه کارت پادشاه سکه

  کارت پادشاه سکه در زمینه احساسی به این معنی است که شما به عشق اهمیت می دهید. اگر مجرد هستید، این کارت به این معنی است که فردی ثابت قدم وارد زندگی تان خواهد شد. اما اگر با کسی در رابطه هستید، احساس امنیت و عشق خواهید داشت.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  سیداحمد
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۱۷:۲۸

  درود خدا بر شما انشاالله چهار ستون بدنت سالم و از زندگیت لذت ببری

  روشن
  تاریک