معنی کامل کارت پادشاه شمشیر در تاروت صغیر – King of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت پادشاه شمشیر

  پادشاه شمشیرکارت پادشاه شمشیر در تاروت به معنای فردی روشن فکر، تحلیل گر، دقیق، عادل، با اخلاق، فصیح و بصیر است. شخصیت او ترکیبی از انرژی مثبت باد و تمرکز یک پادشاه می باشد. پادشاه روشن فکر است و اطلاعات زیادی دارد. او اوضاع را عادلانه اداره می کند و تصمیمات بی طرفانه می گیرد. پادشاه بسیار با اخلاق است و انتظار دارد دیگران نیز با همان معیارها زندگی کنند. او برای هر چیزی به سرعت راه حلی ارائه می دهد و به راحتی دیگران را قانع می کند. پادشاه شمشیر این توانایی را دارد که سردرگمی ها را از بین برده و افراد را به جلو هدایت کند. به این ترتیب، شرایط آشفته را سر و سامان ببخشد.

  ⬆️ معنی کارت پادشاه شمشیر صاف

  وقتی کارت پادشاه شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، بدان معناست که شما باید مانند شاه رفتار کنید. این اقدامات شامل پیدا کردن راه حل مناسب، برقراری ارتباط خوب با دیگران، قضاوت عادلانه و بیان حقیقت است. برای چنین کاری باید صداقت و اخلاقیات حفظ شده و از رفتار پادشاه الهام بگیرید.

  ⬇️ معنی کارت پادشاه شمشیر معکوس

  وقتی کارت پادشاه شمشیر به صورت وارونه قرار می گیرد، می تواند به معنی تمایل بیش از حد به قدرت، استبداد گر، پرخاشگری، ظلم و قضاوت دیگران باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت پادشاه شمشیر

  کارت پادشاه شمشیر در زمینه احساسی نشان دهنده اتفاقات خوب است. اگر مجرد هستید، احتمال دارد به زودی با شخصی که دارای ویژگی های پادشاه شمشیر است، آشنا شده یا شاید خود شما همان شخص باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، شما یا طرف مقابل تان همان ویژگی ها را دارید و یا از نظر فکری و جسمی با هم به خوبی ارتباط برقرار می کنید.

  همچنین بخوانید:  لیست کارت های شمشیر در تاروت صغیر - Suit of Swords
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک