معنی کامل کارت پاپ در تاروت کبیر – The Hierophant

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت پاپ

  کارت پاپکارت پاپ در تاروت نماد ارزش های سنتی، به خصوص ارزش های مذهبی یا معنوی است. هدف پاپ رساندن مضامین مقدس و روحانی به زمین می باشد. پاپ می خواهد تا با ایجاد توازن و همدلی در دوران بحران، وحشت را از بین برده و راهکار های خوب و عملی ارائه دهد. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: ستون دوقلو، عصا، تخت پادشاهی، تاج سه قسمتی پاپ، دستی که برای دعا کردن بالا برده شده است و دو کشیش دستیار.

  ⬆️ معنی کارت پاپ صاف

  هنگامی که کارت پاپ به صورت صاف بیرون می آید، از یک سو نشان دهنده نیاز به مطابقت و تایید اجتماعی و از سوی دیگر نمایان گر رحمت، بخشش، شفقت، تطابق (پیروی) و تشویق (الهام بخشی) می باشد. این کارت به این معنی است که شما می دانید چگونه مشکلات خود (حتی مسائل سخت) را حل کنید.

  ⬇️ معنی کارت پاپ معکوس

  هنگامی که کارت پاپ به صورت وارونه بیرون آورده شود، علاوه بر آسیب پذیری و ضعف، نماد عدم رعایت آداب و رسوم و قوانین جامعه نیز هست. اگرچه ممکن است اطرافیان شما، علت بی نظمی ها و اشتباهات شما را درک نکنند، اما شاید چنین شرایطی گاهی اوقات برایتان لازم باشد. همچنین، اگر شما بخواهید هنجارها را زیر پا بگذارید و از شیوه جایگزین دیگری استفاده کنید، این کارت می تواند به معنای آزادی کامل نیز باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت پاپ

  کارت پاپ به معنی تعهدات و مسئولیت های اصلی در رابطه است. اگر مجرد هستید، ممکن است به این معنی باشد که یک رابطه جدید و مملو از عشق و وفاداری بر سر راهتان قرار می گیرد. اما اگر کسی در زندگی تان حضور دارد، پاپ می گوید که شما و شریک زندگی تان، تقریبا در تمام موارد، با یک دیگر هم نظر هستید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت ستاره در تاروت کبیر - The Star
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک