معنی کامل کارت پاپ در تاروت کبیر – The Hierophant

فال - طالع بینی ۲۴ مهر ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

معنی کارت پاپ

کارت پاپکارت پاپ در تاروت نماد ارزش های سنتی، به خصوص ارزش های مذهبی یا معنوی است. هدف پاپ رساندن مضامین مقدس و روحانی به زمین می باشد. پاپ می خواهد تا با ایجاد توازن و همدلی در دوران بحران، وحشت را از بین برده و راهکار های خوب و عملی ارائه دهد. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: ستون دوقلو، عصا، تخت پادشاهی، تاج سه قسمتی پاپ، دستی که برای دعا کردن بالا برده شده است و دو کشیش دستیار.

⬆️ معنی کارت پاپ صاف

هنگامی که کارت پاپ به صورت صاف بیرون می آید، از یک سو نشان دهنده نیاز به مطابقت و تایید اجتماعی و از سوی دیگر نمایان گر رحمت، بخشش، شفقت، تطابق (پیروی) و تشویق (الهام بخشی) می باشد. این کارت به این معنی است که شما می دانید چگونه مشکلات خود (حتی مسائل سخت) را حل کنید.

⬇️ معنی کارت پاپ معکوس

هنگامی که کارت پاپ به صورت وارونه بیرون آورده شود، علاوه بر آسیب پذیری و ضعف، نماد عدم رعایت آداب و رسوم و قوانین جامعه نیز هست. اگرچه ممکن است اطرافیان شما، علت بی نظمی ها و اشتباهات شما را درک نکنند، اما شاید چنین شرایطی گاهی اوقات برایتان لازم باشد. همچنین، اگر شما بخواهید هنجارها را زیر پا بگذارید و از شیوه جایگزین دیگری استفاده کنید، این کارت می تواند به معنای آزادی کامل نیز باشد.

❤️ معنی عاشقانه کارت پاپ

کارت پاپ به معنی تعهدات و مسئولیت های اصلی در رابطه است. اگر مجرد هستید، ممکن است به این معنی باشد که یک رابطه جدید و مملو از عشق و وفاداری بر سر راهتان قرار می گیرد. اما اگر کسی در زندگی تان حضور دارد، پاپ می گوید که شما و شریک زندگی تان، تقریبا در تمام موارد، با یک دیگر هم نظر هستید.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها