معنی کامل کارت پنج جام در تاروت صغیر – Five of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت پنج جام

  پنج جامکارت پنج جام در تاروت به معنای از دست دادن، داغدار شدن و پشیمانی است. این کارت به شکست و ضررهای ملموس در زمینه مالی، احساسی و کاری یا شکست های نامشهود مانند از بین رفتن یا از دست دادن رویاها، فرصت ها یا شهرت اشاره دارد. این فقدان، اندوه و پشیمانی می تواند بزرگ یا کوچک باشد. با این وجود، نباید دلسرد شوید، زیرا هر نکته منفی دارای جنبه های مثبت نیز هست. شکل روی کارت نشان دهنده فردی اندوهگین است که به جام های واژگون شده در مقابل خود خیره شده و غافل از این واقعیت که دو جام صاف در پشت سر او وجود دارد. از دست دادن هر چیزی به ما آسیب می زند، زیرا ما همیشه در برابر تغییرات مقاومت می کنیم. با این حال، هر گونه از دست دادن فرصت ها، امکانات جدیدی را برای رشد فراهم می کند. هر باخت، آغاز تغییرات تازه بوده و ما باید با جریان پیش برویم. اگر برای حفظ آنچه از دست رفته تلاش کنیم، بیشتر دچار رنج و اندوه خواهیم شد.

  ⬆️ معنی کارت پنج جام صاف

  وقتی پنج جام به صورت صاف قرار می گیرد، به شما در مورد شکست های احتمالی هشدار می دهد. شما ممکن است قبلا از این ضرر آگاه باشید. در غیر این صورت، اکنون زمان آن است که این ضرر را کاهش داده یا به طور کلی از آن جلوگیری کنید.

  ⬇️ معنی کارت پنج جام معکوس

  وقتی کارت پنج جام به صورت معکوس بیرون کشیده می شود، نشان دهنده بهبود اوضاع بوده و می گوید که شما غم و اندوه را پشت سر گذاشته و آماده اید که با پذیرش بالا و توانایی های جدید، رو به جلو حرکت کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پاپ در تاروت کبیر - The Hierophant

  ❤️ معنی عاشقانه کارت پنج جام

  پنج جام در زمینه احساسی می گوید که در روابط گذشته یا حال، احساس فقدان و اندوه دارید. اگر مجرد هستید، ممکن است نگران از دست دادن جفت روحی تان باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، پنج جام به شما می گوید که احتمال دارد در آینده از شریک عاطفی تان جدا شوید. اگر نمی خواهید چنین اتفاقی رخ دهد، باید عمیقا روی مشکلات تان کار کنید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک