معنی کامل کارت پنج سکه در تاروت صغیر – Five of Pentacles

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت پنج سکه

  پنج سکهکارت پنج سکه در تاروت به معنای روزهای سخت، بیماری و طرد شدن بوده و معمولا معنی منفی دارد. تصویر روی کارت نشان دهنده دو فرد گرسته بیمار است که در سرما حرکت می کنند. رنجی که روی کارت به تصویر کشیده شده به راحتی قابل تشخیص است: افرادی که حتی نیازهای اساسی زندگی شان تامین نشده است. اما این کارت یک تفسیر معنوی نیز دارد. به یاد داشته باشید که همه شکست ها موقتی هستند و اتفاقات خوب بالاخره از راه خواهند رسید.

  ⬆️ معنی کارت پنج سکه صاف

  هنگامی که کارت پنج سکه به صورت صاف بیرون می آید، می تواند معانی زیادی داشته باشد. ممکن است در شرایط بدی قرار گرفته باشید، یا مراقب سلامت جسمانی خود نیستید. اکنون زمان آن است که سلامت و تندرستی خود را در اولویت قرار دهید. این کارت می تواند نشان دهنده مشکلات اقتصادی نیز باشد. در این مواقع، اگر کسی به شما کمکی کرد، پیشنهاد او را بپذیرید و به یاد داشته باشید که روزهای بد، همیشی نخواهد بود.

  ⬇️ معنی کارت پنج سکه معکوس

  وقتی کارت پنج سکه معکوس می شود، یک نشانه مثبت خواهد بود. ممکن است سرانجام سختی ها تمام شده یا سلامت جسمانی خود را باز یابید. اتفاقات خوب در راه است. این کارت از شما می خواهد روابط خود را با افراد سمی زندگی تان قطع کنید، تا بتوانید آینده بهتری داشته باشید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت پنج سکه

  پنج سکه در تاروت احساسی کارت مثبتی نیست. اگر مجرد هستید، ممکن است احساس تنهایی داشته و شریک عاطفی تان شما را طرد کرده باشد. اگر با کسی در رابطه هستید، این کارت می تواند به معنای جدایی یا عدم علاقه به طرف مقابل باشد. ممکن است شریک زندگی شما دوران سختی را پشت سر بگذارد و این موضوع، باعث ایجاد مشکل در روابط شما شود.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار چوبدست در تاروت صغیر - Four of Wands
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک