معنی کامل کارت پنج شمشیر در تاروت صغیر – Five of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت پنج شمشیر

  پنج شمشیرپنج شمشیر در تاروت بیانگر منافع شخصی، اختلاف، خصومت، پرخاشگری، بی حرمتی و منافع شخصی می باشد (همه چیز متعلق به من است). این کارت ممکن است به معنی تسلیم شدن، کاری را به صورت ناگهانی ترک کردن، یا تحت فشار قرار گرفتن نیز باشد.

  ⬆️ معنی کارت پنج شمشیر صاف

  وقتی پنج شمشیر به صورت صاف بیرون کشیده می شود، به این معنی است که شما یا اطرافیان تان، باید به درون خود عمیق تر نگاه کرده و تعریف دقیق تری از وجودتان پیدا کنید. شما باید کسانی را دوست شان دارید، بهتر بشناسید و با دنیا بیشتر ارتباط برقرار کنید. بهتر است واقعیت ها را درک کرده و آن ها را نادیده نگیرید. به شما توصیه می شود منافع شخصی خود را در اولویت قرار دهید (البته این موضوع بستگی به شرایط نیز دارد). اگر کسی از شما سوء استفاده می کند، او را کنار بگذارید. در این شرایط، باید ابتدا مراقب خود باشید و حق تان را از دیگران مطالبه کنید.

  ⬇️ معنی کارت پنج شمشیر معکوس

  وقتی پنج شمشیر به صورت وارونه بیرون آورده می شود، می تواند به این معنی باشد که صلح، هماهنگی، تفاهم و موفقیت وارد زندگی تان خواهد شد. این کارت می تواند نماد اقدامات خطرناک و مسئولیت پذیر بودن نیز باشد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت پنج شمشیر

  پنج شمشیر در زمینه احساسی نشان دهنده دورانی سخت است. اگر مجرد هستید، احتمال دارد جذب فردی نادرست شوید. بنابراین بهتر است به خصوص در اولین دیدار، مراقب خودتان باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است با یک دیگر به شدت درگیری و مشاجره داشته باشید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار جام در تاروت صغیر - Four of Cups
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک