معنی کامل کارت پنج چوبدست در تاروت صغیر – Five of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت پنج چوبدست

  پنج چوبدستکارت پنج چوبدست در تاروت نشانه دعوا، نزاع، چالش، اختلاف نظر، رقابت و دردسر می باشد. به نظر می رسد اوضاع آرام نیست، همه چیز بر علیه شماست، هیچ چیز سر جای خودش نیست، دیگران با شما هم عقیده نیستند و اوضاع روز به روز پرتنش تر می شود. البته این موانع به آن اندازه ای که فکر می کنید بزرگ نیستند. به غیر از مشکلات و اختلاف نظر، این کارت نشان دهنده رقابت نیز هست. در شرایط مناسب، رقابت خوب است و باعث ایجاد انگیزه برای بهتر انجام دادن کارها می شود.

  ⬆️ معنی کارت پنج چوبدست صاف

  وقتی کارت پنج چوبدست به صورت صاف بیرون آورده می شود، ممکن است احساس کنید همه چیز علیه شماست. این کارت نشان دهنده موانع کوچکی است که شما را ملزم می کند برای انجام کارها صبر و پشتکار بیشتری داشته باشید. گاهی اوقات شرایط تان بسیار بد شده و حتی ممکن است برای یک دست شویی رفتن ساده نیز به خودتان آسیب بزنید، هنگام دوش گرفتن متوجه شوید که صابون ندارید، موقع صبحانه قهوه را روی پیراهن خود بریزید و یا حتی متوجه شوید باتری ماشین تان تمام شده است. در این روزهای پر از دردسرهای کوچک، بسیار خشمگین شده و احساس می کنید همه چیز بر علیه شماست، هیچ چیز بدون مشکل پیش نمی رود و دنیا با شما سر جنگ دارد. درست مانند تصویر روی کارت پنج چوبدست، همه چیز با هم ناهماهنگ و در تنش است. در چنین شرایطی، باید پیشنهاد رقبا و مخالفان خود را خیلی خوب و با دقت بررسی کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت تک چوبدست در تاروت صغیر - Ace of Wands

  ⬇️ معنی کارت پنج چوبدست معکوس

  وقتی کارت پنج چوبدست به صورت وارونه بیرون کشیده می شود، می تواند پایان جنگ و تنش را نشان دهد. درگیری ها در حال حل شدن هستند و اوضاع رو به بهبود است. شما به خاطر این تنش ها خسته شده بودید و شاید به خواسته هایتان برآورده نشده بود، اما این اوضاع تمام شده است.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت پنج چوبدست

  کارت پنج چوبدست در زمینه احساسی نیز به معنای تنش و درگیری می باشد. اگر مجرد هستید، ممکن است با کسانی آشنا شده و با آن ها دچار چالش شوید. این کارت می گوید که در محیط زندگی تان، احتمال دارد مشکلاتی وجود داشته باشد. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است در حال حاضر یا در آینده، با هم بحث و جدل داشته باشید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک