معنی کامل کارت چرخ اقبال در تاروت کبیر – Wheel of Fortune

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت چرخ اقبال (سرنوشت)

  کارت چرخ اقبال (سرنوشت)کارت چرخ اقبال (سرنوشت) در تاروت نماد شانس، رویدادهای غیر منتظره و پیشرفت است. این کارت به شما یادآوری می کند که خوش شانسی و بد شانسی در یک چرخه پشت سر هم قرار دارند. ممکن است اکنون بسیار موفق باشید، اما به همین راحتی نیز می توانید دچار مشکل شوید. تغییر جزء ثابت و اجتناب ناپذیر زندگی است و هیچ چیز برای همیشه دوام ندارد. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: یک چرخ مدور در جهت عقربه های ساعت که روی آن ارقام یا جانورانی بالا یا پایین می روند. برخی از کارت ها دارای یک ابوالهول در بالای چرخ هستند و برخی دیگر نیز نمادهای کیمیاگری و حروف عبری دارند.

  ⬆️ معنی کارت چرخ اقبال صاف

  هنگامی که کارت چرخ اقبال به صورت صاف بیرون می آید، به معنی یک شانس یا اتفاق غیر منتظره است. شاید احساس کنید که همه چیز در جهان به نفع شما حرکت می کند. از این لحظات خوب استفاده کرده و کشتی زندگی خود را به سمت مسیر درستش هدایت کنید.

  ⬇️ معنی کارت چرخ اقبال معکوس

  هنگامی که کارت چرخ اقبال به صورت معکوس قرار می گیرد، نشان دهنده شکست، بدشانسی یا از دست دادن غیر منتظره چیزی است. شاید همه چیز خارج از کنترل تان به نظر برسد، اما شما می توانید مسئولیت این اتفاقات را بر عهده بگیرید. آیا برای کاری غیرضروی ریسک کرده اید؟ مسئولیت آن را بپذیرید، تا آن جایی که ممکن است با جریان زندگی همسو باشید و بدانید که این اتفاق همیشگی نخواهد بود.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شیطان در تاروت کبیر - The Devil

  ❤️ معنی عاشقانه کارت چرخ اقبال

  کارت چرخ اقبال در موارد احساسی به این معنی است که شما به دنبال تغییر هستید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق می گردید، ممکن است در این زمینه به موفقیت برسید. فقط کمی تلاش کنید تا عشق واقعی را پیدا کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، شاید زمان آن رسیده باشد که با کمک یک دیگر، اقدامات بزرگ تری انجام دهید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک