معنی کامل کارت چهار جام در تاروت صغیر – Four of Cups

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت چهار جام

  چهار جامکارت چهار جام در تاروت به معنای خودشیفتگی، بی هیجانی (بی علاقگی) و درون نگری است. اما باید مراقب این حالات خود باشید. درست مانند شکل روی کارت، فرد خودشیفته فقط به احساسات و خواسته های خود توجه دارد. او آن قدر در درون خود غرق شده است که فرصت های گرانبهای زندگی را از دست می دهد.

  ⬆️ معنی کارت چهار جام صاف

  هنگامی که کارت چهار جام به صورت صاف بیرون می آید، به شما می گوید که باید تمرکز زیادی روی خودتان نداشته باشید و محیط اطراف تان نیز نگاه کنید. همان گونه که می توانید نیازهای دیگران را برآورده کنید، باید به خودتان نیز اهمیت بدهید. در شرایط پر استرس، کنترلی که روی خودتان دارید تا بتوانید احساسات تان را متعادل کنید، بسیار عالی است. این کارت می تواند به معنای دل مردگی نیز باشد. اگر احساس می کنید که علاقه خود را به برخی فعالیت ها از دست داده اید و زندگی تان شور و شوق قبل را ندارد، باید بر روی چیزهایی تمرکز کنید که شما را از این رکود عاطفی خارج می کند. بهتر است کمی با دیگران درد و دل کرده و حرف های دل تان را بزنید.

  ⬇️ معنی کارت چهار جام معکوس

  وقتی کارت چهار جام معکوس می شود، به این معنی است که شما آماده مبارزه با تمام موانع زندگی تان هستید، همه احساسات بد را پشت سر می گذارید و بدون پشیمانی، به سمت خوش بختی می روید. شما بخشی از این جهان هستید و کائنات نیز همه چیز را برایتان فراهم می کند!

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هفت سکه در تاروت صغیر - Seven of Pentacles

  ❤️ معنی عاشقانه کارت چهار جام

  چهارجام در زمینه احساسی می گوید که ممکن است کمی احساس پشیمانی کنید. اگر مجرد هستید، روی کاستی هایتان متمرکز شده و نسبت به خودتان حس بد خواهید داشت. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است به دنبال رابطه بهتری بوده و از شخص مقابل تان راضی نباشید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک