معنی کامل کارت چهار سکه در تاروت صغیر – Four of Pentacles

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • کارت چهار سکه

  چهار سکهکارت چهار سکه در تاروت به معنای انحصارطلبی، کنترل، جلوگیری از تغییرات و تحمیل عقاید خود به دیگران است. مراقب باشید که این احساس مالکیت، از کنترل خارج نشود، زیرا این اتفاق می توانید خلاقیت شما را از بین ببرد.

  ⬆️ معنی کارت چهار سکه صاف

  هنگامی که کارت چهار سکه به صورت صاف بیرون می آید، به این معنی است که باید حس انحصارطلبی تان را، در بیشتر مواقع به خصوص شرایط آشفته، کنترل کنید. با این حال، شما نمی توانید و نیازی ندارید که تمام حرکات و اقدامات اطرافیان خود را زیر نظر بگیرید. چهار سکه به شما می گوید که ممکن است با برخی تغییرات مخالفت شود. شما یا اطرافیان تان سعی می کنید وضعیت موجود را حفظ کرده و حتی در مواقع مورد نیاز نیز، در مقابل تغییرات مقاوت می کنید. به یاد داشته باشید که کنترل کامل اوضاع همیشه غیرممکن بوده و مردم، خودشان مسیر خود را انتخاب می کنند.

  ⬇️ معنی کارت چهار سکه معکوس

  وقتی کارت چهار سکه معکوس می شود، به این معنی است که شما آماده رها کردن گذشته و دور شدن از افراد سمی زندگی تان هستید. گاهی ممکن است دست و دل باز باشید، اما اجازه ندهید این سخاوت مندی از حد تعادل خارج شود، در غیر این صورت ممکن است دیگران از شما سوء استفاده کنند. این کارت می تواند نشان دهد که اجازه نمی دهید دیگران شما را کنترل کنند.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت چهار سکه

  کارت چهار سکه در تفسیر احساسی یک کارت منفی است. اگر مجرد هستید، این کارت می تواند نشانه این باشد که ترس از تغییر نمی گذارد با فرد تازه ای آشنا شوید. باید رابطه قبلی خود را که مانع شما می شود، کنار بگذارید. اگر با کسی در ارتباط هستید، این کارت می تواند به این معنی باشد که یکی از شما دیگری را کنترل کرده و این کار، روی رابطه تان تاثیر منفی می گذارد. گاهی ممکن است شما از شریک عاطفی تان دلخوری بزرگی داشته باشید، اما اگر می خواهید رابطه تان را حفظ کنید، باید این کینه را کنار بگذارید.

  همچنین بخوانید:  لیست کارت های سکه در تاروت صغیر - Suit of Pentacles
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  فاطمه
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت: ۲۳:۱۵

  واقعا عالیه

  روشن
  تاریک