معنی کامل کارت چهار شمشیر در تاروت صغیر – Four of Swords

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت چهار شمشیر

  چهار شمشیرچهار شمشیر در تاروت بیانگر استراحت، تفکر، آماده سازی و آرام کردن ذهن است. تمام کارت های شمشیر نشان دهنده نوعی آزمایش و چالش هستند و چهار شمشیر نیز از این قاعده مستثنی نیست. یکی از این چالش ها حفظ آرامش و سکون می باشد.

  ⬆️ معنی کارت چهار شمشیر صاف

  وقتی چهار شمشیر به صورت صاف بیرون آورده می شود، به شما می گوید که باید آرامش تان را حفظ کنید. اکنون زمان خوبی برای استراحت است. برای افرادی که همیشه در حال حرکت هستند، فعالیت شدید به عادتی تبدیل می شود که ترک آن آسان نیست. کارت چهار شمشیر از شما می خواهد که هیچ کاری انجام ندهید! به دلیل حضور در محیط های کاری پراسترس و زندگی پر مشغله امروز، ممکن است آرامش و سکوت را فراموش کرده باشید. این کارت یادآور مکث و تأمل است. اکنون زمان آن است که به همه چیز خوب فکر کنید و به دیدگاه درستی برسید. برای این کار، به زمانی برای استراحت، تفکر و جمع کردن نیرو نیاز دارید. به این ترتیب می توانید بهترین خود را به نمایش بگذارید. ممکن است کاملا سالم باشید، اما شما نیز همچنان به استراحت نیاز دارید. این کار به شما کمک می کند تا بیمار نشوید.

  ⬇️ معنی کارت چهار شمشیر معکوس

  وقتی کارت چهار شمشیر معکوس می شود، می تواند به این معنی باشد که شما سرانجام قدرتی پیدا می کنید تا از موانع عبور کنید. همچنین می توانید استرس، اضطراب و سایر مواردی که شما را نگران می کند، کنترل کرده و از خودتان مراقبت کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار چوبدست در تاروت صغیر - Four of Wands

  ❤️ معنی عاشقانه کارت چهار شمشیر

  چهار شمشیر در زمینه احساسی به شما می گوید که می توانید مجددا با دیگران ارتباط برقرار کنید. اگر مجرد هستید، این کارت بدان معناست که شما می خواهید قبل از شروع یک رابطه جدید، مدتی را با خود خلوت کرده و نیازها و خواسته های خود از شریک عاطفی تان را بشناسید. اگر با کسی در رابطه هستید، آرامش و صلح به زندگی تان باز خواهد گشت.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک