معنی کامل کارت چهار چوبدست در تاروت صغیر – Four of Wands

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • کارت چهار چوبدست

  چهار چوبدستچهار چوبدست در تاروت نماد جشن، آزادی و هیجان می باشد. همه چیز در رفاه بوده و نشان دهنده رویدادهایی است که باعث ایجاد هیجان می شود. این جشن و پایکوبی می تواند غیر منتظره و شگفت آور باشد. گاهی اوقات، چهار چوبدست بیانگر جشن های برنامه ریزی شده، مانند عروسی یا سالگرد نیز هست. این رویدادها و جشن ها شما را بسیار شاد می کند. حس هیجان در همه افراد وجود دارد و با کوچک ترین چیزها، مانند دیدن یک کیک تولد با شمع های روشن، نیز بروز پیدا می کند. این کارت به معنای آزادی نیز هست که می تواند اشکال مختلفی داشته باشد.

  ⬆️ معنی کارت چهار چوبدست صاف

  هنگامی که چهار چوبدست به صورت صاف بیرون کشیده می شود، می تواند به معنی مشکلات جسمی، احساسی یا روانی باشد که در آینده باعث رشد شخصی فرد نیز خواهد شد. انرژی چهار چوبدست به شما کمک می کند از محدودیت های خود خارج شده و در مسیر جدیدی قرار بگیرید. کارت چهار چوبدست همه افراد را تحریک می کند، اما میزان این برانگیختگی در همه یکسان نبوده و زمان رویدادها و تجربیات آن ها، بر این مسئله تاثیر می گذارد. البته، رویدادها و تجربیات از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما احساسات درونی یکسان هستند. اکنون می تواند زمان از بین بردن موانع و مشکلات (جسمی، روحی یا احساسی) و حرکت به سمت دوره جدیدی از رشد و شکوفایی باشد. محدودیت ها را بشکنید و خودتان را آزاد کنید.

  ⬇️ معنی کارت چهار چوبدست معکوس

  وقتی کارت چهار چوبدست به صورت معکوس قرار می گیرد، می تواند نشان دهنده نارضایتی فرد از زندگی و نداشتن لحظات خوب باشد. ممکن است احساس کنید که شرایط به نفع شما نبوده و حس خوبی نداشته باشید. این کارت می تواند بیانگر ارتباط نامناسب یا عدم ارتباط با خانواده و دوستان نیز باشد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت عدالت در تاروت کبیر - Justice

  ❤️ معنی عاشقانه کارت چهار چوبدست

  کارت چهار چوبدست می تواند به معنای یک زندگی کاملا عاشقانه باشد. اگر مجرد هستید، این کارت می گوید که اکنون زمان خوبی برای معاشرت و رفتن به مهمانی است. اگر با کسی ارتباط دارید، چهار چوبدست بدان معناست که رابطه شما عاشقانه، هیجان انگیز و سرگرم کننده می باشد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک