معنی کامل کارت ابله در تاروت کبیر – The Fool

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • معنی کارت ابله

  کارت ابله

  کارت ابله در تاروت نماد آغازهای جدید است. معنای اصلی کارت این است که احمق در ابتدای راه جدیدی قرار داشته و تمام موارد مورد نیازش را در اختیار دارد. روی کارت فردی با لباس های رنگارنگ قرار دارد که یک بسته به عصایش وصل شده و همراه با یک سگ (در پایین پایش) روی یک صخره ایستاده است. داستان کارت تاروت احمق این است که او با تمام دارایی های دنیوی خود، بی هدف سفر می کند. رویاپردازی که در افکار خود گم شده است، صخره را نمی بیند و به احتمال زیاد سقوط می کند. اما سگ همراهش سعی دارد تا به او هشدار دهد.

  ⬆️ معنی کارت ابله صاف

  هنگامی که کارت ابله به صورت عمودی یا صاف بیرون آورده می شود، نماد آغازهای جدید، ماجراهای تازه، فرصت های نو، امکانات نامحدود، لذت، اشتیاق، بی فکری و عجله است. هشدار مربوط به این کارت می تواند این باشد که شما باید رویاپردازی را متوقف کنید و باید مراقب باشید که کجا می روید، زیرا ممکن است سقوط کنید و احمق به نظر برسید.

  ⬇️ معنی کارت ابله معکوس

  هنگامی که کارت احمق به صورت سر و ته (معکوس و وارونه) بیرون کشیده می شود، نماد یک تصمیم بد، بلاتکلیفی، بی تفاوتی، تردید و یک انتخاب اشتباه است. این حالت می تواند به دلیل یک شروع تازه باشد که نسبت به آن هیجان زده نیستید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ابله

  کارت تاروت احمق معنی عاشقانه هیجان انگیزی دارد. اگر مجرد هستید، ممکن است به زودی وارد یک رابطه عاشقانه سرگرم کننده و پر شر و شور شوید. اما اگر با کسی در رابطه قرار دارید، این کارت بدان معناست که شما از حضور در این رابطه بسیار خوشحال هستید و از خود بیخود شده اید (نه به معنی منفی)! پس با آغوش باز آن را بپذیرید و از آن لذت ببرید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شش شمشیر در تاروت صغیر - Six of Swords
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  آوا
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت: ۱۹:۵۴

  عالی

  روشن
  تاریک