معنی کامل کارت ارابه در تاروت کبیر – The Chariot

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت ارابه

  کارت ارابهتفسیر کارت ارابه در تاروت کار ساده ای نیست. این کارت می تواند به معنای موفقیتی باشد که به سختی به دست آمده است. در این کارت ارابه، یک جنگجوی زره ​​پوش، نمادهای خورشید یا ماه، یک میله (دیلم) محصور شده بر روی یک سپر بالدار، اسفینکس (مجسمه ابوالهول) های سیاه و سفید (شیر یا اسب) در حال استراحت، به تصویر کشیده شده است. در برخی از دسته بندی ها، سایه بانی با طرح ستاره و یک تخت پادشاهی در داخل ارابه نمایش داده می شود.

  ⬆️ معنی کارت ارابه صاف

  هنگامی که کارت ارابه به صورت صاف بیرون آورده می شود، نشان دهنده استقامت، سیاحت، تصمیم عجولانه، پریشان حالی و انتقام است. کارت ارابه در تاروت، به معنی اتحاد دو جبهه مخالف و انگیزه ای تازه برای تغییر یک وضعیت راکد می باشد. این کارت نشان می دهد که پیروزی در راه بوده و شما توانایی کنترل شرایط را دارید.

  ⬇️ معنی کارت ارابه معکوس

  هنگامی که کارت ارابه به صورت وارونه قرار می گیرد، نماد مغلوب شدن، شکست و سرخوردگی است. شما احساس می کنید اوضاع تحت کنترل تان نیست. احتمالا زمان آن رسیده که خواسته ها، آرزوها و اهداف خود را مجددا ارزیابی کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به نفع تان است. تنها در این صورت می توانید رو به جلو حرکت کرده و پیش رفت کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ارابه

  کارت ارابه در موارد احساسی به معنی خودکفایی و به تنهایی خوب بودن است. اگر مجرد هستید، این کارت بدان معناست که آزادی خود را دوست دارید و قبل از این که وارد یک رابطه شوید، می خواهید بدانید که طرف مقابل واقعا لیاقت شما را دارد یا خیر. اگر با کسی در یک رابطه هستید، ارابه می گوید که شما و شریک عاطفی تان توانایی مقابله با چالش ها و مشکلات را به خوبی دارید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شش چوبدست در تاروت صغیر - Six of Wands
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک