معنی کامل کارت اعتدال در تاروت کبیر – Temperance

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت اعتدال

  کارت اعتدالتفسیر کارت اعتدال در تاروت دشوار است، اما به طور کلی به متحد کردن مخالفان و رسیدن به همبستگی اشاره داشته و به صلح و صبر نیاز دارد. نمادهای اصلی کارت اعتدال عبارتند از: یک فرشته (اغلب مونث، اما گاهی بدون جنسیت)، یک حوض آب یا رودخانه و دو فنجان که مایعی بین آن ها جریان دارد. این یک صحنه آرام، زیبا و بسیار هماهنگ است.

  ⬆️ معنی کارت اعتدال صاف

  هنگامی که کارت اعتدال به صورت صاف بیرون می آید، نماد میانه رویی، تعادل، صبر، هماهنگی، ترکیب، تاثیرات مثبت و اعتماد به نفس است. این کارت همچنین می تواند هشداری برای رفتارهای شما و یادآوری این نکته باشد که حتی با مخالفان نیز می توان آشتی کرد. تمام چیزهایی را که برای ساختن یک زندگی خوب لازم است، در اختیارتان قرار دارد. شما بسیار دقیق هستید و برای رسیدن به اهداف خود، سخت تلاش خواهید کرد.

  ⬇️ معنی کارت اعتدال معکوس

  هنگامی که کارت اعتدال به صورت معکوس دیده می شود، نشان دهنده اختلاف، درگیری، جدایی، خصومت، سرخوردگی و بی حوصلگی است. همچنین می تواند نشانگر افراط و تفریط و رفتارهای بی پروا نیز باشد. این کارت می گوید که ممکن است شما، با افرادی که بیشتر به آن ها اهمیت می دهید، همگام و هم عقیده باشید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت اعتدال

  کارت اعتدال به طور کلی معنای بسیار خوبی دارد. اگر مجرد هستید، قبل از شروع یک رابطه، ابتدا زندگی خود را متعادل کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، کارت اعتدال می گوید که شما و شریک عاطفی تان کامل با هم هماهنگی دارید. حتی اگر در رابطه عاشقانه خود با مشکلاتی روبرو شدید، با صبر و حوصله می توانید آن را کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت نوباوه سکه در تاروت صغیر - Page of Pentacles
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک