معنی کامل کارت برج در تاروت کبیر – The Tower

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت برج

  کارت برجکارت برج در تاروت از بین رفتن و یا شکست ناگهانی ایده های قدیمی است، اما در چنین فضایی است که اتفاقات جدید رخ خواهد داد. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: برجی بر فراز یک صخره، رعد و برق، چند پیکره که در حال سقوط از برج هستند و امواجی که در پایین به صخره برخورد می کند.

  ⬆️ معنی کارت برج صاف

  هنگامی که کارت برج به صورت صاف بیرون می آید، نشان دهنده یک تغییر ناگهانی و عظیم است. شما باید اتفاقات گذشته را که ممکن است به معنای از دست دادن پول، امنیت یا شادی کوتاه مدت باشد، رها کنید. این حالت به معنای یک دوره آشوب است، اما می توانید از این فاجعه استفاده کنید و اتفاقات بهتری را رقم بزنید.

  ⬇️ معنی کارت برج معکوس

  هنگامی که کارت برج به صورت وارونه قرار می گیرد، به این معنی است که شما در وضعیت بدی به دام افتاده اید و باید در همه چیز تغییر بزرگی به وجود آورید. به عادت ها و سنت هایی که بدون هیچ فکری از آن ها پیروی کرده اید، نگاهی دقیق بیندازید. از خود بپرسید چگونه این عادت ها شما را از زندگی عقب می اندازند؟ چه کاری می توانید انجام دهید تا شرایط را بهبود بخشیده و اتفاقات بهتری را رقم بزنید؟

  ❤️ معنی عاشقانه کارت برج

  کارت برج در زمینه احساسی به این معنی است که تغییرات بزرگ و عمیقی در حال رخ دادن است. اگر مجرد هستید، این کارت بدان معناست که قبل از شروع هر رابطه ای، ابتدا باید به خودشناسی برسید. اگر با کسی در رابطه هستید، ممکن است مجبور شوید آن را پایان دهید، زیرا این کارت نشان دهنده جدایی یا طلاق است. حتی اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، به نحوی تغییرات اساسی در رابطه تان ایجاد خواهد شد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پنج چوبدست در تاروت صغیر - Five of Wands
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک