معنی کامل کارت جادوگر در تاروت کبیر – The Magician

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت جادوگر (شعبده باز)

  کارت جادوگرکارت جادوگر در تاروت نماد قدرت آفرینش مردان از طریق میل و اراده است. جادوگر لباس قرمز و سفیدی بر تن دارد. نمادهای اصلی کارت عبارتند از: علامت بی نهایت نمادی از زندگی جاودان و ابدیت، یک چوب دستی کوچک، یک میز که جامی روی آن قرار دارد و نشانه دانش و حفاظت (بقا و پایداری) است، یک ستاره پنج پر، عصا و شمشیر.

  ⬆️ معنی کارت جادوگر صاف

  هنگامی که کارت شعبده باز به صورت صاف بیرون آورده می شود، نماد اصالت، خلاقیت، مهارت، اعتماد به نفس و چیره دستی است. این کارت نوید بخش ایده، راه حل های مناسب برای حل مشکلات، موقعیت کاری جاه طلبانه و نیازمند تلاش بسیار، زندگی عاشقانه یا شغل می باشد. شما باید به قدرت درونی تان اعتماد کنید تا بتوانید موارد مورد نیازتان را پیدا کرده و از نعمت های دنیا بهره مند شوید.

  ⬇️ معنی کارت جادوگر برعکس

  هنگامی که کارت شعبده باز به صورت وارونه دیده می شود، نماد ضعف اراده، ناامنی، تاخیر، عدم نوآوری و خیالات بیهوده است. شما باید به دنبال فرصت های مهم باشید و آن ها را از دست ندهید. چشمان تان را باز نگه دارید و با هوشیاری، از افراد غیرقابل اعتماد در زندگی خود دوری کنید. افراد خیانت کار و دو رو (موذی) زندگی تان را کنار بگذارید و منتظر آینده ای درخشان در زندگی خود باشید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت شعبده باز

  کارت شعبده باز در روابط عاشقانه، نوید بخش اتفاقات مثبت در آینده است. اگر مجرد هستید، یک عشق جدید (و عمیق!) سر راهتان قرار خواهد گرفت. اما اگر رابطه عاشقانه ای دارید، می تواند به این معنی باشد که زمان آن رسیده است تا روابط خود را با شریک عاطفی تان تقویت کرده و بهبود ببخشید. در کل، اتفاقات خوبی برایتان رقم خواهد خورد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت دو سکه در تاروت صغیر - Two of Pentacles
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک