معنی کامل کارت جهان در تاروت کبیر – The World

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت جهان

  کارت جهانکارت جهان در تاروت یک کارت فوق العاده بوده که نشان دهنده رسیدن به نتیجه موفق، پس از در نظر گرفتن همه جوانب می باشد. همه چیز کاملا تغییر کرده، سفر به پایان رسیده و یک پروژه بلند مدت تمام شده است. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: یک زن رقصنده یا نروموک یا هرمافرودیت، یک تاج گل به شکل علامت فرج یا زهار (بیضی شکل)، دو گرز، یک فرشته، عقاب، شیر و گاو نر.

  ⬆️ معنی کارت جهان صاف

  هنگامی که کارت جهان به صورت صاف بیرون آورده می شود، نماد تکامل، کمال مطلوب، قدرشناسی، شرافت، نتیجه نهایی، موفقیت، تحقق، پیروزی، زندگی ابدی و یک پایان خوش است. این اتفاقات با جشن و موفقیت همراه خواهد بود. پس از این که همه کارها به خوبی انجام شده است، لذت ببرید.

  ⬇️ معنی کارت جهان معکوس

  هنگامی که کارت جهان به صورت وارونه بیرون کشیده می شود، نماد نقص، عدم بینش و ناامیدی است. نتیجه نهایی کارها نیز دلسرد کننده خواهد بود. شما ممکن است در رسیدن به هدف خود مشکل داشته باشید و یا به دنبال راه های میانبر باشید، اما این کار ناامیدی تان را بیشتر کرده و از نتیجه نهایی نیز راضی نخواهید بود.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت جهان

  کارت جهان در موارد احساسی نشان دهنده قاطعیت، جفت روحی، همسر ایده آل، یک رابطه دائمی و موفق می باشد. اگر مجرد هستید، احتمالا با خوش بینی، رابطه تازه ای را شروع خواهید کرد. اگر با کسی ارتباط دارید، شاید سالگرد رابطه تان را با شادمانی جشن بگیرید یا بعد از یک نامزدی طولانی مدت، ازدواج کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت برج در تاروت کبیر - The Tower
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک