معنی کامل کارت خورشید در تاروت کبیر – The Sun

فال - طالع بینی یک دیدگاه
 • معنی کارت خورشید

  کارت خورشیدکارت خورشید در تاروت انرژی مثبت را به همه جا منتشر می کند. خورشید یکی از خوش بین ترین و بهترین کارت ها بوده و نشان دهنده اشتیاق و شادی است.

  ⬆️ معنی کارت خورشید صاف

  هنگامی که کارت خورشید به صورت صاف قرار می گیرد، نشان دهنده رضایت، موفقیت، پیش رفت و شادی می باشد. همه چیز در بهترین حالت خود قرار داشته و شما می توانید آرامش داشته باشید. با خیال راحت با دیگران ارتباط برقرار کنید. همه چیز خوب پیش خواهد رفت! شما آنقدر ویژگی های خوب دارید که همه افراد نزدیک به شما از آن سود خواهند برد.

  ⬇️ معنی کارت خورشید معکوس

  هنگامی که کارت خورشید معکوس می شود، نشان دهنده ناراحتی، تردید، برنامه های لغو شده یا آینده نامشخص است. شاید شما بیش از حد اعتماد به نفس داشته اید و همین الان متوجه شده اید که چقدر از حد خودتان فراتر رفته اید. خورشید پشت ابرها پنهان شده و عبور از راه پیش رویتان، بدون نور و راهنمایی او دشوار خواهد بود. ممکن است احساس تنهایی کرده یا فکر کنید که دوستان تان، بدون شما، با هم وقت می گذرانند. باید کمی بیشتر انرژی صرف کنید. کافی است موانع را پشت سر بگذارید تا بتوانید به شادکامی برسید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت خورشید

  کارت خورشید در موارد احساسی به معنای نامزدی یا یک ازدواج شاد می باشد. اگر مجرد هستید، انرژی مثبت و رفتار گرم شما برای دیگران جذاب است و این حالت حتی می تواند منجر به شروع یک رابطه جدید شود. اگر در حال حاضر با کسی ارتباط دارید، ممکن است این رابطه بسیار سالم و مثبت باشد. این کارت نشان دهنده شروع مرحله جدیدی در رابطه فعلی تان نیز هست.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شوالیه (دلاور) چوبدست در تاروت صغیر - Knight of Wands
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  یاسی
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت: ۱۴:۲۵

  سلام وقت بخیر مطالبتون آموزنده بود ممنون

  روشن
  تاریک