معنی کامل کارت درویش در تاروت کبیر – The Hermit

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت درویش

  کارت درویشدرویش در دسته بندی تاروت کارت خودکاوی، بررسی انگیزه ها و احساسات درونی (خودشناسی)، تجزیه و تحلیل و تفکر و تامل است. این کارت نشان می دهد که اکنون زمان معاشرت یا فعالیت نبوده و باید با خودتان کمی تنها باشید. نماد اصلی این کارت یک مرد یا راهب باروپوش (ردا)، عصا و فانوس در یک فضای بایر (برهوتی) است.

  ⬆️ معنی کارت درویش صاف

  هنگامی که کارت درویش به صورت صاف بیرون می آید، نماد مشورت، قدرت درونی، تدبیر، احتیاط، هوشیاری، صبر و عقب نشینی است. احتمال دارد نسبت به افرادی که با شما هم عقیده نیستند، بی حوصله بوده و تمایل به تنهایی داشته باشید. شما در حال خودشناسی عمیقی هستید و موارد تازه ای را درباره خودتان کشف می کنید. برای چنین کاری ممکن است لازم باشد که کمی تنها باشید.

  ⬇️ معنی کارت درویش معکوس

  هنگامی که کارت درویش به صورت وارونه بیرون کشیده می شود، نماد بی تدبیری، عجله و اقدامات احمقانه و بدون فکر می باشد. شما ممکن است بیش از حد از جامعه و دیگران کناره گرفته و اکنون به شدت به همراهی آن ها احتیاج داشته باشید. همچنین، به خاطر تنهایی بیش از حد، احتمال دارد از مقابله با مشکلات اجتناب کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت درویش

  کارت درویش نشانه شروعی جدید است. اگر مجرد هستید و یا به تازگی رابطه تان را تمام کرده اید، بالاخره آماده شده اید تا به حالت قبل تان برگردید. اگر با کسی در رابطه قرار دارید، بهتر است شما و شریک عاطفی تان کمی بیشتر به هم توجه کنید. استقلال خوب است، اما دلایل زیادی نیز برای با هم بودن وجود دارد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هشت چوبدست در تاروت صغیر - Eight of Wands
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک