معنی کامل کارت درویش در تاروت کبیر – The Hermit

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت درویش

  کارت درویشدرویش در دسته بندی تاروت کارت خودکاوی، بررسی انگیزه ها و احساسات درونی (خودشناسی)، تجزیه و تحلیل و تفکر و تامل است. این کارت نشان می دهد که اکنون زمان معاشرت یا فعالیت نبوده و باید با خودتان کمی تنها باشید. نماد اصلی این کارت یک مرد یا راهب باروپوش (ردا)، عصا و فانوس در یک فضای بایر (برهوتی) است.

  ⬆️ معنی کارت درویش صاف

  هنگامی که کارت درویش به صورت صاف بیرون می آید، نماد مشورت، قدرت درونی، تدبیر، احتیاط، هوشیاری، صبر و عقب نشینی است. احتمال دارد نسبت به افرادی که با شما هم عقیده نیستند، بی حوصله بوده و تمایل به تنهایی داشته باشید. شما در حال خودشناسی عمیقی هستید و موارد تازه ای را درباره خودتان کشف می کنید. برای چنین کاری ممکن است لازم باشد که کمی تنها باشید.

  ⬇️ معنی کارت درویش معکوس

  هنگامی که کارت درویش به صورت وارونه بیرون کشیده می شود، نماد بی تدبیری، عجله و اقدامات احمقانه و بدون فکر می باشد. شما ممکن است بیش از حد از جامعه و دیگران کناره گرفته و اکنون به شدت به همراهی آن ها احتیاج داشته باشید. همچنین، به خاطر تنهایی بیش از حد، احتمال دارد از مقابله با مشکلات اجتناب کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت درویش

  کارت درویش نشانه شروعی جدید است. اگر مجرد هستید و یا به تازگی رابطه تان را تمام کرده اید، بالاخره آماده شده اید تا به حالت قبل تان برگردید. اگر با کسی در رابطه قرار دارید، بهتر است شما و شریک عاطفی تان کمی بیشتر به هم توجه کنید. استقلال خوب است، اما دلایل زیادی نیز برای با هم بودن وجود دارد.

  همچنین بخوانید:  لیست کارت های شمشیر در تاروت صغیر - Suit of Swords
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک