معنی کامل کارت راهبه در تاروت کبیر – The High Priestess

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت تاروت راهبه

  کارت راهبهکارت راهبه در تاروت نماد تمایلات جنسی، هنر رمزآلود و قدرت برتر است. نمادهای اصلی این کارت رنگ آبی، سفید و مشکی، انار، الهه ایسیس (الهه باروری) با تاج به شکل ماه، حجاب، صلیب خورشیدی، هلال ماه و ستون است. حرف B، مخفف کلمه Boaz (نام مردانه – همسر روت)، نماد خشونت و هر چیز منفی و حرف J، مخفف کلمه Jachin، نشانه آغاز و رحمت می باشد. طوماری که روی آن کلمه “تورا – Tora” نوشته شده است، مخفف تورات یهودی بوده و آخرین حرف آن دیده نمی شود.

  ⬆️ معنی کارت راهبه صاف

  هنگامی که کارت راهبه به صورت صاف بیرون کشیده می شود، نماد خرد، دانش، یادگیری، شهود، پاکی، فضیلت، صبر کم و معلم (آموزگار) بوده یا ممکن است به معنی باشد که برای تصمیم گیری درست، باید چیزهای زیادی یاد بگیرید. علاوه بر این، به شما توصیه می کند که به نشانه هایی که در خواب می بینید، بیشتر توجه کرده و از آن ها ساده رد نشوید.

  ⬇️ معنی کارت راهبه وارونه

  هنگامی که کارت راهبه به شکل معکوس بیرون آورده می شود، نماد جهل، عدم درک بالا، خودخواهی و کوته بینی می باشد. شما ممکن است تمایل تان به ارتباط با دیگران داشته و شهود ذاتی خود را که باید به آن توجه کنید، نادیده بگیرید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت راهبه

  در تاروت احساسی، کارت راهبه نماد توجه به خواسته های نفسانی است! اگر مجرد هستید، ممکن است به دنبال زنی به ظاهر دست نیافتنی باشید. همچنین احتمال دارد مردم مشتاقانه بخواهند که شما را بدست بیاورند. اگر با کسی در رابطه باشید، این کارت می تواند به معنی روابط جنسی افراطی باشد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت شوالیه سکه در تاروت صغیر - Knight of Pentacles
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک