معنی کامل کارت رستاخیز در تاروت کبیر (Judgement)

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت رستاخیز (قضاوت)

  کارت رستاخیز قضاوتکارت رستاخیز (قضاوت) در تاروت به معنای بهبودی و نشانه دگرگونی، آغاز تازه و تغییرات بزرگ است. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از فرشته، شیپور، قبرهایی که افرادی که از آن ها بلند می شوند و آب یا اقیانوس.

  ⬆️ معنی کارت رستاخیز صاف

  هنگامی که کارت رستاخیز (قضاوت) به صورت صاف قرار می گیرد، نماد از بیداری، تجدید حیات، زندگی خوب، سلامتی و هوشیاری ذهن است. این کارت می تواند به این معنی باشد که شما باید با چالشی روبرو شوید و برای رسیدن به موفقیت تغییر کنید. شما در برابر قضاوت های دیگران آماده هستید و می توانید بر آن ها غلبه کنید. زمان آن رسیده است که موانع را کنار بگذارید و به سمت آینده ای روشن قدم بردارید.

  ⬇️ معنی کارت رستاخیز معکوس

  هنگامی که کارت رستاخیز (قضاوت) معکوس می شود، می تواند به معنی ترس از مرگ، شکست، از دست دادن و بیماری باشد. این کارت می گوید که شما، کارهایتان را پشت گوش می اندازید و این کار، برایتان مشکلاتی ایجاد خواهد کرد. شما به خودتان سخت می گیرید و فکر می کنید که نمی توانید کاری انجام دهید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت رستاخیز

  کارت رستاخیز (قضاوت) در موارد احساسی می گوید که باید نیازها و خواسته های خود از یک رابطه را بشناسید. اگر مجرد هستید، وقت آن رسیده است که به خود شناسی رسیده و برای رسیدن به عشقی بزرگ آماده شوید. برای خود وقت بگذارید و از نتیجه های شگفت انگیز آن لذت ببرید. اگر در رابطه هستید، زمان آن است که واقعا با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کرده و او را درک کنید. برای رسیدن به شناخت بهتر و آگاهی از نیازهای یک دیگر، باید عمیقا همدیگر را بشناسید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پاپ در تاروت کبیر (The Hierophant)
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک