معنی کامل کارت ستاره در تاروت کبیر – The Star

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت ستاره

  کارت ستارهکارت ستاره در تاروت نماد آینده، بصیرت و بینش معنوی است. نمادهای اساسی این کارت هفت یا هشت ستاره، حوضچه آب، یک خانم زانو زده (یک پا در آب، پای دیگر در خشکی) و دو گلدان است.

  ⬆️ معنی کارت ستاره صاف

  هنگامی که کارت ستاره به صورت صاف بیرون می آید، نماد امید، ایمان، انگیزه، خوش بینی، بینش، عشق معنوی، لذت و تعادل است. شما سختی های گذشته را پشت سر گذاشته اید و آماده اید تا اتفاقات آینده را بپذیرید. آرامش خود را حفظ کنید و مثبت اندیش باشید. در صورتی که برای آینده تلاش کنید، این کارت نشان دهنده کمک های غیر منتظره ای خواهد بود. تمام موارد لازم در اختیارتان قرار دارد و شما می تواند از آن ها به خوبی استفاده کنید. همه چیز متعلق به شماست، پس همیشه این نکته را به خاطر بسپارید.

  ⬇️ معنی کارت ستاره معکوس

  هنگامی که کارت ستاره به صورت معکوس قرار می گیرد، نماد آرزوهای برآورده نشده، ناامیدی، رویاهای شکست خورده، بدشانسی و عدم تعادل است. با این حال، همه چیز آنطور که در ابتدا احساس می شد، نیست. ممکن است از شدت ناامیدی احساس خفگی کنید، اما این بدان معنا نیست که هیچ امیدی وجود ندارد. عزت نفس شما ممکن است به شدت پایین بیاید، اما همه چیز می تواند تغییر کند و این اتفاق، کاملا به شما بستگی دارد.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ستاره

  کارت ستاره در زمینه احساسی نشان دهنده ارتباط عمیق و حرکت به جلو است. اگر مجرد هستید، بالاخره می توانید روابط گذشته را رها کرده و خود را برای عشقی جدید، آماده کنید. اگر با کسی در رابطه هستید، کارت ستاره می گوید که اکنون می توانید روابط تان را عمیق تر کنید. اگر هر دو شما آماده باشید، رابطه تان وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت پادشاه شمشیر در تاروت صغیر – King of Swords
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک