معنی کامل کارت شیطان در تاروت کبیر – The Devil

فال - طالع بینی ۲۷ مهر ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

معنی کارت شیطان

کارت شیطانکارت شیطان در تاروت نماد جاه طلبی، وسوسه، اعتیاد و افسردگی است. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: شیطان بالدار و شاخدار بر روی یک پایه سیاه، پیکر یک زن و مرد برهنه، زنجیر و ستاره پنج پر معکوس.

⬆️ معنی کارت شیطان صاف

هنگامی که کارت شیطان به صورت صاف بیرون کشیده می شود، نماد سقوط، شکست غیرمنتظره، بحث، خشونت، فاجعه، یک فرد بد اخلاق و تجربیات عجیب و غریب است. کارت شیطان به شما هشدار می دهد که به جای خویشتن دار بودن، بهتر است پرشور و بلند پرواز باشید، زیرا خودتان، باعث محدودیت خودتان می شوید.

⬇️ معنی کارت شیطان معکوس

هنگامی که کارت شیطان به صورت وارونه قرار می گیرد، نماد آزادی، روشن فکری، غلبه بر نقص ها و طلاق می باشد. شیطان کارت رهایی و حرکت است. شما از موانع و محدودیت ها آگاه هستید و آماده اید که از آن گذر کرده و به سمت آینده ای روشن حرکت کنید.

❤️ معنی عاشقانه کارت شیطان

معنی عاشقانه کارت شیطان می تواند تا حدودی پیچیده باشد. اگر مجرد هستید، این کارت می گوید که شما دوست دارید محبوب باشید، اما شیوه آن را بلد نیستید. همچنین ممکن است نشان دهنده این باشد که شما از رابطه جنسی به عنوان راهکاری برای افزایش صمیمیت استفاده می کنید و اگر یک قدم به عقب بردارید، می توانید خواسته های خود را در رابطه تان ارزیابی کنید و عملکرد بهتری داشته باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، کارت شیطان نشان می دهد که ممکن است در رابطه تان بیش از حد محدود و وابسته باشید، و در صورتی که بخواهید رابطه تان بهتر شود، باید بیشتر به هم دیگر توجه کنید.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها