معنی کامل کارت عدالت در تاروت کبیر – Justice

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت عدالت

  کارت عدالتکارت عدالت در تاروت نشان دهنده عقل و آگاهی، حقیقت و انصاف است. شما باید در تمام موارد اعتدال را رعایت کنید. در غیر این صورت، ممکن است عواقب آن را در زندگی تان ببینید. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: یک قاضی که گاهی اوقات با چشم بسته، نشسته یا ایستاده، و یک ترازو در دست چپ و یک شمشیر برافراشته در دست دیگرش قرار دارد.

  ⬆️ معنی کارت عدالت صاف

  هنگامی که کارت عدالت به صورت صاف قرار می گیرد، نماد هماهنگی، تعادل، برابری، عدالت، فضیلت، احترام و رایزنی است. این کارت می تواند نمایان گر فرصتی برای بازگرداندن تعادل به زندگی در زمینه جسمی، احساسی، اجتماعی و معنوی باشد. این کارت به شما توصیه می کند در برابر چیزهایی که ممکن است شما را از تعادل دور کند، محکم و قوی بایستید.

  ⬇️ معنی کارت عدالت معکوس

  هنگامی که کارت عدالت به صورت معکوس دیده می شود، نشان دهنده تعصب، اتهامات دروغین، عدم تحمل، بی عدالتی و سوءاستفاده است. شما احساس می کنید که قربانی شده اید. این کارت می گوید که عدالت باید اجرا و تعادل برقرار شود. شما باید هر کاری که می توانید انجام دهید تا موقعیتی را اصلاح کنید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت عدالت

  کارت عدالت نشانه عشق واقعی و صادقانه است. اگر مجرد هستید، ممکن است که فردی با سابقه حقوقی و یا معنوی وارد زندگی شما شود. اگر در رابطه قرار دارید، کارت عدالت به شما و شریک عاطفی تان بینش و آگاهی می دهد. اما آیا شما دو نفر منصفانه و عادلانه رفتار می کنید؟

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هفت جام در تاروت صغیر - Seven of Cups
  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک