معنی کامل کارت عدالت در تاروت کبیر – Justice

فال - طالع بینی ۲۶ مهر ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

معنی کارت عدالت

کارت عدالتکارت عدالت در تاروت نشان دهنده عقل و آگاهی، حقیقت و انصاف است. شما باید در تمام موارد اعتدال را رعایت کنید. در غیر این صورت، ممکن است عواقب آن را در زندگی تان ببینید. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: یک قاضی که گاهی اوقات با چشم بسته، نشسته یا ایستاده، و یک ترازو در دست چپ و یک شمشیر برافراشته در دست دیگرش قرار دارد.

⬆️ معنی کارت عدالت صاف

هنگامی که کارت عدالت به صورت صاف قرار می گیرد، نماد هماهنگی، تعادل، برابری، عدالت، فضیلت، احترام و رایزنی است. این کارت می تواند نمایان گر فرصتی برای بازگرداندن تعادل به زندگی در زمینه جسمی، احساسی، اجتماعی و معنوی باشد. این کارت به شما توصیه می کند در برابر چیزهایی که ممکن است شما را از تعادل دور کند، محکم و قوی بایستید.

⬇️ معنی کارت عدالت معکوس

هنگامی که کارت عدالت به صورت معکوس دیده می شود، نشان دهنده تعصب، اتهامات دروغین، عدم تحمل، بی عدالتی و سوءاستفاده است. شما احساس می کنید که قربانی شده اید. این کارت می گوید که عدالت باید اجرا و تعادل برقرار شود. شما باید هر کاری که می توانید انجام دهید تا موقعیتی را اصلاح کنید.

❤️ معنی عاشقانه کارت عدالت

کارت عدالت نشانه عشق واقعی و صادقانه است. اگر مجرد هستید، ممکن است که فردی با سابقه حقوقی و یا معنوی وارد زندگی شما شود. اگر در رابطه قرار دارید، کارت عدالت به شما و شریک عاطفی تان بینش و آگاهی می دهد. اما آیا شما دو نفر منصفانه و عادلانه رفتار می کنید؟

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها