معنی کامل کارت عشاق در تاروت کبیر – The Lovers

فال - طالع بینی ۳ دیدگاه
 • معنی کارت عشاق (عاشق و معشوق)

  کارت عشاقکارت عشاق (عاشق و معشوق) در دسته بندی تاروت نماد عشق، رابطه، جذابیت و هماهنگی کامل است. نمادهای اساسی این کارت یک فرشته یا کوپید (اسطوره روم)، یک مرد و یک زن و دو درخت می باشد. در برخی از دسته بندی ها، یک مرد بین دو زن ایستاده، اما در برخی از کارت ها یکی از درختان دارای گل و درخت دیگر دارای میوه است. روی کارت های تاروت Waite نیز آدم و حوا، یک درخت، یک مار بزرگ و سیب وجود دارد.

  ⬆️ معنی کارت عشاق صاف

  هنگامی که کارت عشاق به صورت صاف بیرون می آید، نشان دهنده عشق، هماهنگی، اعتماد، افتخار، آغازی عاشقانه و خوش بینی است. این کارت بیانگر اشتیاق و احساسات پرشور است، اما نه فقط در مورد روابط عاشقانه. یکی از مفاهیم اساسی کارت عاشقان این است که شاید بر سر یک دو راهی قرار بگیرید که حتی بر خلاف مسیر مورد نظر شما باشد. هوشیار باشید تا به صورت ناخودآگاه راه آسان را انتخاب نکنید. قبل از تصمیم گیری خوب فکر کرده و تمام جوانب را در نظر بگیرید. شاید وقت آن رسیده است که دل به دریا بزنید و کمی ریسک کنید.

  ⬇️ معنی کارت عشاق معکوس

  هنگامی که کارت عشاق به صورت وارونه بیرون آورده شود، نماد عدم اطمینان، جدایی، سرخوردگی در عشق و عدم اعتماد است. شاید قبلا تصمیمی گرفته اید، ولی اکنون دودل شده و نیاز به حمایت دارید. به یاد داشته باشید که شما انتخاب خود را انجام داده اید و زمان آن فرا رسیده است که مسئولیت کامل اقدامات خود را بر عهده بگیرید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت سه سکه در تاروت صغیر - Three of Pentacles

  ❤️ معنی عاشقانه کارت عشاق

  کارت عشاق نشان دهنده یک رابطه عاشقانه جدی است. اگر مجرد هستید، منتظر یک رابطه احساسی گرم و صمیمی باشید. اگر با کسی در رابطه هستید، اوضاع بین شما و شریک عاطفی تان کم کم گرم و صمیمی خواهد شد.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  3 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  فروغ
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۱۳:۳۴

  مرسی حالم خیلی خوب شد

  asal
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت: ۲۰:۰۲

  در مورد تعبیر کارتها یک قسمت رو هم اختصاص دادید به معنی کارت در روابط احساسی ولی به صاف بودن یا وارونه بودن کارت در فال احساسی اشاره نکردید

  روشن
  تاریک