معنی کامل کارت ماه در تاروت کبیر – The Moon

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت ماه

  کارت ماهکارت ماه در تاروت نماد این است که همه چیز می تواند اشتباه باشد و شما نمی توانید به اولین برداشت خود اعتماد کنید. همه چیز آن طور که به نظر می رسد، نیست. نمادهای اصلی کارت عبارتند از: ماه کامل (با هلالی در داخل آن)، ستون های دوقلو، سگ و گرگی که زوزه می کشند، جریان آبی که به اقیانوس می رود و خرچنگ هایی که از آب بیرون می آیند.

  ⬆️ معنی کارت ماه صاف

  هنگامی که کارت ماه به صورت صاف قرار می گیرد، نماد فریب، نیرنگ، سرخوردگی، خطا، اضطراب، خطر و دورویی می باشد. این کارت می گوید که شما ممکن است در حال گذراندن یک دوره سخت از نظر احساسی یا روحی باشید. به رویاهایتان توجه کنید: آن ها سعی دارند چه چیزی را به شما بگویند؟ ناخودآگاه تان به طور مداوم در حال تلاش برای برقراری ارتباط با شماست.

  ⬇️ معنی کارت ماه معکوس

  هنگامی که کارت ماه به صورت وارونه بیرون آورده می شود، نماد آگاهی از فریب یا دورویی ها قبل از هر گونه آسیب دیدن، اشتباهات کوچک و سوء استفاده از دیگران است. این کارت بیانگر کنار گذاشتن منفی بافی ها و رهایی از ترس نیز می باشد. مشکلات شما از بین رفته و اطمینان و آرامش به قلب تان باز خواهد گشت.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت ماه

  کارت ماه در زمینه روابط عاشقانه بیانگر احساس ناامنی است. اگر مجرد هستید، سعی کنید در شرایط سخت آماده ورود عشقی تازه به زندگی تان باشید و بدانید که همه چیز بهتر خواهد شد. اگر با کسی در رابطه هستید، بهتر است خوب با خودتان فکر کنید که آیا این شخص، همان فرد مورد نظرتان است؟ شاید در ظاهر شما شبیه به یک زوج کامل باشید، اما داستان های دیگری در پس وجود دارد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت چهار سکه در تاروت صغیر - Four of Pentacles
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک