معنی کامل کارت مرگ در تاروت کبیر – The Death

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت مرگ

  کارت مرگکارت مرگ در تاروت نمایانگر یک دگرگونی بزرگ، حرکت، تغییر شروع جدید می باشد، اما این اتفاق آسان نخواهد بود. نمادهای اساسی کارت مرگ عبارتند از: مرگ به شکل یک اسکلت در لباسی سیاه یا زره که ممکن است یک داس یا پرچمی با شکل یک گل رز پنج پر در دست داشته باشد. احتمال دارد چهره های دیگری نیز در این تصویر وجود داشته باشد، که رایج ترین و تکراری ترین آن ها مربوط به یک کودک است.

  ⬆️ معنی کارت مرگ صاف

  هنگامی که کارت مرگ به صورت صاف بیرون کشیده می شود، نماد دگرگونی، راهی جدید، از دست دادن، شکست، بیماری، مرگ یا بدشانسی می باشد. ممکن است همه چیز بد به نظر برسد، اما این اتفاقت را به عنوان پایان یک فصل و آغاز فصلی دیگر در نظر بگیرید! شما در دوران گذار هستید و بهتر است از آن استقبال کنید (حتی اگر دردناک باشد). زیرا همه چیز آماده بوده و شرایط تان بهتر خواهد شد.

  ⬇️ معنی کارت مرگ معکوس

  هنگامی که کارت مرگ به صورت وارونه بیرون آورده می شود، نشان دهنده عدم حرکت، تغییرات آهسته، فریبکاری و یا حتی فرار کردن از مرگ است. شما در برابر تغییر مقاومت می کنید و این خوب نیست. شما باید خودتان را رها کنید و به سوی آینده ای روشن پیش بروید.

  ❤️ معنی عاشقانه کارت مرگ

  کارت مرگ در زمینه احساسی به این معنی است که شما رابطه اشتباهی را ادامه می دهید. اگر مجرد هستید، زمان آن رسیده است که عادت های قدیمی را که شما را از رسیدن به عشق باز داشته است، کنار بگذارید. اگر با کسی در رابطه هستید، یا باید این رابطه غلط را ادامه دهید، یا برای رسیدن به عشقی که سزاوار آن هستید، تغییر کنید.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت هفت شمشیر در تاروت صغیر - Seven of Swords
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک