معنی کامل کارت ملکه در تاروت کبیر – The Empress

فال - طالع بینی بدون دیدگاه
 • معنی کارت ملکه

  کارت ملکهکارت ملکه در تاروت، نماد ایسیس (الهه حاصلخیزی)، مادر بودن، زنانگی و باروری است. ملکه خالق زندگی، عشق، هنر و تجارت است و تا زمانی که بخواهد به نتیجه برسد، آن ها را پرورش می دهد. نمادهای اصلی تاروت برای این کارت عبارتند از: لباس تزئین شده با انار، تاجی با دوازده ستاره شش پر، گرز مرصع (که پادشاهان در مراسم خاص به دست می گیرند)، سپری به شکل قلب که علامت ونوس (زهره) روی آن حک شده است و مزرعه گندم رسیده.

  ⬆️ معنی کارت ملکه صاف

  هنگامی که کارت ملکه به صورت صاف بیرون آورده می شود، نماد عمل، پیشرفت، موفقیت، مادر/ خواهر/ همسر و تکامل است. این کارت به شما می گوید که اگر می خواهید خواسته های شما برآورده شود، باید صبور باشید و اجازه دهید همه چیز به خوبی رشد کرده و به بار بنشیند. این کارت شما را تشویق می کند تا با قدرت و شهود زنانه خود ارتباط برقرار کرده و روی الگوهای خوب و پرورش دهنده تمرکز کنید. جای تعجب نیست که این کارت می تواند نشان دهنده باروری و بارداری نیز باشد.

  ⬇️ معنی کارت ملکه معکوس

  هنگامی که کارت ملکه به صورت وارونه بیرون می آید، نماد عدم فعالیت، عدم تمرکز، بلاتکلیفی، اضطراب و خیانت است. شما با جنبه زنانه درون تان ارتباط خوبی ندارید و نتایج منفی آن را خواهید دید. همچنین ممکن است تمرکز کافی روی بعد معنوی خود نداشته باشید. این کارت می تواند به معنی عدم اعتماد به نفس و احساس نامطلوب بودن نیز باشد.

  همچنین بخوانید:  معنی کامل کارت دو شمشیر در تاروت صغیر - Two of Swords

  ❤️ معنای عاشقانه کارت ملکه

  معنی عاشقانه کارت ملکه بسیار عالی است. اگر مجرد هستید، با خاستگاران احتمالی خود ملاقات کنید، زیرا این امکان وجود دارد که یکی از آن ها نظرتان را جلب کند. در صورتی که با فردی در رابطه باشید، این کارت بدان معناست که پیوند شما بهتر و بهتر شده و رابطه ای مملو از عشق متقابل، احترام و محبت عمیق خواهید داشت.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک