قوانین و مقررات استفاده از وبسایت تاروت رنگی

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

قوانین و مقررات استفاده از وبسایت تاروت رنگی

به وبسایت تاروت رنگی خوش آمدید.

تاروت رنگی یک وب سایت سرگرمی بوده و تمامی امکانات آن فقط جنبه سرگرمی دارد. از اينکه فقط جهت سرگرمی از این سایت استفاده می کنيد، سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم

از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.

تاروت رنگی این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد.

زمانی که این وبسایت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.

آدرس ایمیل ما: ads . taroot @ gmail . com

پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید.

ثبت نام برای استفاده از وبسایت

یکی از روش های دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

 • نام و نام خانوادگی
 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • آدرس و ...

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این سایت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید.

شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید:

 • زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با این سایت نرسیده باشید.
 • شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده می‌کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.
اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.

تعهدات کاربران

شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 • استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های nقانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.
 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. هرگونه مشکل ایجاد شده برای کاربر، به علت استفاده از رمز ضعیف بر عهده شخص کاربر می باشد. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
 • هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله تاروت رنگی را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید،مطلع سازید.
 • دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط تاروت رنگی فراهم می کند.
 • شما می‌پذیرید که تاروت رنگی تبلیغات نمایش داده شده در سایت را نه تایید و نه رد می نماید و صرفا وظیفه نمایش تبلیغات به کاربران را دارد. هرگونه کلاهبرداری یا سوءاستفاده شرکت تبلیغ کننده بر عهده خود شرکت تبلیغ کننده بوده و تاروت رنگی به هیچ وجه مسئولیتی را قبول نمی نماید.
 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن مطالب و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.
 • شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات در سایت را به عهده بگیرید و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

 • برای اهداف غیر قانونی
 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
 • برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
 • برای نقض حقوق مالکیت فکری و معنوی وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 • برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وبسایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
 • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

شما می پذیرید که در صورت درخواست مقامات قضایی و امنیتی، تاروت رنگی با مقامات ذیصلاح همکاری خواهد نمود.

تاروت رنگی هیچ تعهدی در قبال لو رفتن نام کاربری و رمز عبور آن به دلایل سهل انگاری خود کاربر در حفظ و ساختن رمز عبور قوی ندارد.

این وبسایت با آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و اکثر نکات امنیتی در آن رعایت شده است. در صورت یافتن هرگونه باگ و مشکل امنیتی، کاربر موظف به اطلاع آن به مدیریت سایت می باشد. تاروت رنگی در صورت کشف هرگونه حفره امنیتی سریعا نسبت به رفع آن اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

در صورت هک شدن سایت، تاروت رنگی هیچ مسئولیتی را بر عهده نگرفته ولی سعی و تلاش حداکثری خود را برای رفع مشکلات انجام خواهد داد.

تاروت رنگی به هیچ وجه از کاربران خود درخواست واریز پول، اطلاعات شخصی و ... برای هر هدفی را نمی نماید. تاروت رنگی در مواردی که شما برنده جوایز این سایت شده باشید، فقط درخواست اطلاعات هویتی برای تایید هویت می نماید. این اطلاعات شامل: شماره کارت و شبا (ما به هیچ عنوان درخواست رمز عبور بانکی از شما نمی کنیم)، کد ملی و اطلاعات هویتی برای تایید هویت فرد، ایمیل، تاریخ تولد، جنسیت، تاهل.

تمامی مکاتبات شما با وبسایت باید از طریق تیکت باشد. در غیر این صورت، تاروت رنگی هیچ تعهدی نسبت به آن مکاتبات نخواهد داشت.

کپی رایت و مالکیت معنوی

وبسایت و خدمات مرتبط با این سایت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها، لوگوها و صداها) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

تاروت رنگی تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:

 • نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این سایت
 • حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...

شما بدون اجازه کتبی این سایت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم مطالب و امکانات این وبسایت. این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

حریم خصوصی

این سایت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این سایت مربوط می‌شود که در این صفحه موجود است.

سلب مسئولیت عمومی

هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است:

 • تمام شرایط، تضمین‌ها، ضمانتنامه‌ها، نمایندگی‌ها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشده‌اند، حذف می‌شوند.
 • این سایت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت:
 • هر گونه خسارت یا آسیب.

ریسک‌ها و خطرات استفاده از وبسایت، خدمات و هر یک از محصولات این سایت به همراه خدمات تحویل به عهده خود شخص است. همه چیز در وبسایت، خدمات این سایت، بر اساس "همانطور که هست" و "به صورت موجود" ارائه می‌شود.

امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

تاروت رنگی این حق را دارد که خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.

تاروت رنگی تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این سایت نیست.

تاروت رنگی تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وبسایت و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات تاروت رنگی می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.

ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط با توضیحات خدمات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این سایت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این سایت نیست.

این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

محدودیت مسئولیت

تاروت رنگی هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در وبسایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است، ندارد، اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آن‌ها ارائه شده است، ایجاد یا ارسال شده باشد.

لینکهای خارجی موجود در این وبسایت یا شبکه های اجتماعی آن ممکن است مستقیما شما را به سایت یا شبکه های اجتماعی هدایت کند که به این سایت وابسته نیستند. ما این سایتها را تضمین نمیکنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایتها در برابر کاربران نداریم. همچنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت های غیر از تاروت رنگی وارد می شود هم نیستیم.

خاتمه قرارداد

این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط این سایت به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.

اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید:

 • اطلاع دادن به تاروت رنگی در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت ارسال تیکت که در بخش باشگاه کاربران موجود است.
 • بستن حساب‌های شما برای تمام خدماتی که شما استفاده می‌کنید، از طریق قسمتی که این سایت این گزینه را برای شما قرار داده است.
تاروت رنگی ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:
 • شما هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.
 • زمانی که تاروت رنگی به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
 • ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید تاروت رنگی دیگر قابل اعتماد نباشد.

مطابق با قوانین لازم الاجرا تاروت رنگی این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این وبسایت تاثیر سوء بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.

هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و این شرکت از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف متوقف شود.

نظرات کاربران

اگر در هر زمانی بدون درخواست، با درخواست ما، شما، از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.

ما این اختیار را داریم که بنابه صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

جبران خسارت

شما می‌پذیرید که در برابر این سایت و کارکنان در موارد زیر جبران خسارت کنید:

 • تمام اقدامات، ادعاها، خواسته‌ها، هزینه‌ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وبسایت پست می‌کنید.
 • هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وبسایت
 • نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط
حل و فصل اختلافات موارد الزامی
 • در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر می‌تواند فقط اقدام به رسیدگی در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نمایند.

توجه کنید که:

طرفی که ادعا می‌کند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت اختلاف، نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند.

طرف مقابل باید:

 • ظرف مدت 10 روز از دریافت اظهارنامه برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روش‌های دیگری که با آن‌ها موافقت می‌کنند، اقدام کنند.
 • اگر به هر دلیلی ظرف مدت 10 روز از تاریخ دریافت اظهارنامه اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف باید بنابر انتخاب داور (اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی) از طرف خودشان توافق کنند.
 • طرفین به طور برابر در برابر هزینه‌های داوری مسئول هستند.
 • مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد.
 • داور هر دو طرف فقط اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی بوده و فرد حق شکایت در محکمه قضایی را ندارد.
محرمانگی

تمامی ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات می‌گیرند یا مرتبط به آن‌ها هستند، محرمانه می‌باشند و تا حدی که ممکن است این مذاکرات باید بدون غرض ورزی صورت بگیرد.

صلاحیت محلی

خدمات این وبسایت قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با این وبسایت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی صالح به رسیدگی هستند.

قانون حاکم

شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.

هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.

اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.

پایان

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» شکست در رابطه، طلاق، جدایی

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب