کد فال حافظ

از انواع کد فال های پر طرفدار می توان به کد فال حافظ اشاره نمود. از این کدها می توان برای بلاگفا، میهن بلاگ, رزبلاگ, و بقیه وبلاگها استفاده کرد.

کد فال حافظ برای وبلاگ

قطعا شما هم زیاد کلمه کد فال حافظ را شنیده اید. ولی آیا حقیقتا می دانید اسکریپت فال حافظ چیست؟

کد فال حافظ برای وب سایت

آیا می دانید گرفتن اسکریپت فال حافظ آداب و رسوم خاصی دارد؟

و نهایتا آیا می دانید انجام اسکریپت فال حافظ و کاملترین کد فال حافظ و کد فال حافظ رایگان را از این سایت می توانید دریافت کنید

اسکریپت فال حافظ برای وبلاگ

سایتهای زیادی اقدام به قرار دادن کد فال حافظ برای وبلاگ و کد فال حافظ برای وب سایت یا کد فال حافظ برای سایت کرده اند.

اسکریپت فال حافظ برای وب سایت

این کد فال حافظ که شما در سایتهای دیگر می بینید دارای معایب زیادی است. از جمله اینکه در این اسکریپت فال حافظ، تبلیغات زیادی نمایش داده می شود.

اسکریپت فال حافظ برای وبلاگ و وبسایت

مشکل دیگر این کد فال حافظ ها دارای قالب سایت قبلی می باشند. درنتیجه دارای ظاهر خوبی نیستند.

کد فال حافظ رایگان

کاملترین کد فال حافظ در وب سایت تاروت قرار دارد. ما این اسکریپت را به طور ویژه طراحی کرده ایم.

اسکریپت فال حافظ رایگان

این اسکریپت و کد مربوط به فال حافظ کاملا رایگان است.

کد فال حافظ رایگان برای وبلاگ

در این کد فال حافظ که برای وبلاگ و وب سایت شما در نظر گرفته شده، هیچ گونه تبلیغی قرار نمی گیرد.

کد فال حافظ رایگان برای وبسایت

کد فال حافظ را از سایت های دیگر برای وبلاگ یا وبسایت خود نگیرید، زیرا این کدها اغلب ناقص هستند. بهترین و کاملترین کد فال حافظ را در سایت ما می توانید ببینید.

کاملترین کد فال حافظ

صفحه مربوط به کد فال حافظ کاملا خلوت، و به زیبایی طراحی شده است.

کاملترین اسکریپت فال حافظ

شما می توانید این کد را در قالب وب سایت خود قرار دهید

بهترین کد فال حافظ برای وبلاگ

به زودی طرح های جدیدتری از کد فال حافظ برای شما قرار می گیرد.

بهترین کد فال حافظ برای وب سایت

برای قرار دادن کد فال حافظ در قالب وب سایت یا وبلاگ خود کافی است کد مربوطه را در قسمتی که مد نظرتان است کپی کنید.

اسکریپت فال حافظ رایگان برای وبلاگ

علاوه بر اسکریپت فال حافظ اسکریپت و کدهای زیاد و جدیدی به زودی به سایت اضافه می شود.

اسکریپت فال حافظ رایگان برای وب سایت

برای دریافت کد فال حافظ نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نبوده و این کدها کاملا رایگان و مجانی می باشند. و به راحتی قابل استفاده هستند.

کد فال حافظ برای سایت

اگر علاقمندید در وبلاگ یا وبسایت خود فال حافظ داشته باشید، می توانید بهترین کد و بهترین اسکریپت را به طور رایگان از سایت ما دریافت کنید.

بهترین اسکریپت فال حافظ برای وبلاگ

کد فال حافظ قرار گرفته در سایت به عنوان کد فال حافظ روزانه و یا کد فال حافظ امروز نیز می تواند دانلود شود.

بهترین اسکریپت فال حافظ برای وب سایت

در صورتی که از عکس مربوط به کد فال حافظ خوشتان نمی آید، می توانید عکسی را خودتان انتخاب کرده و آدرس آن را جایگزین عکس ما کنید.

کد فال حافظ روزانه

کد فال حافظ و اسکریپت فال حافظ سایت ما را به دوستان خود نیز معرفی نمایید. از حمایت شما سپاسگزاریم.

برچسبها

جواب فال شما

کد فال حافظ | اسکریپت فال حافظ

بر سر راه تو دامی پهن شده است که تو باید با هوشیاری بسیار از آن عبور کنی. از آنجایی که او ظاهری بسیار دل پسند و رفتاری بسیار مسحورکننده دارد و در عین حال قصد به دام انداختن تو را در سر دارد باید بسیار عاقلانه و با احتیاط عمل کنی. زیرا اگر در دام او اسیر شوی تمام موقعیتهای خود را از دست خواهی داد. پس به خدا توکل کن و حساب کسانی را که به تو بد کرده اند به خدا واگذار کن و در پی جبران مباش. نتیجه تفال به دیوان حافظ: 1- در راه اجرای این نیت، مشکلاتی وجود دارد که نیاز به صبر و حوصله و پایداری است. پس بدون مطالعه عمل نکنید که پشیمانی به بار می آورد. 2- حافظ در بیت پنجم می فرماید: * دریافتن شکل و نهاد اختر عشق چه دانش شکفتی است که آسمان هشتم با آن همه بلندیش، در برابر طبقه هفتم زمین است. 3- عده ای دور شما را گرفته اند. در حالیکه همه آنها دوست شما نیستند. بویژه آن شخص تازه به دوران رسیده. به شما حسادت می کند. 4- حیله های زیادی در اینکار وجود دارد که باید کاملاً متوجه و آگاهانه گام بردارید و از پرداخت به حواشی جداً خودداری کنید. 5- نذرهای قبلی را برآورده کنید و سوره مبارکه مریم را از آیه 25 تا 45 را با معنی و با حضور قلب بخوان که گشایش حاصل می شود. 6- به اطرافیان توجه خاص داشته باشید و از تکبر و غرور خودداری کنید. بویژه به پدر و مادر و خواهر و برادر که اخیراً یکی از آنها، سخت از شما رنجیده، دلجویی کنید که دعای او مستجاب می شود. چون انسانی پاک است و قلبی مملو از عشق ائمه اطهار (ع) دارد. 7- در خانه، شخصی شما را دوست دارد ولی شما متاسفانه با او به تندی رفتار می کنید. بدانید که بدگمانی شما، راهی به جایی نمی برد و بهره ای برای شما نخواهد داشت جز اینکه اطرافیان را نسبت به خود بی علاقه کنید. پس دل او را به دست بیاورید که به شما عشق می ورزد. 8- این واقعیتی است که شما به کسی علاقه دارید و تمام فکر و ذکرتان متوجه این نیت است ولی اگر چه او نیز در این فکر می باشد، ولی گاهی انسان از عواقب امور غافل می باشد. پس توکلتان بر خدا باشد و تسبیح حضرت زهرا (س) را بخوانید. 9- شخصی مهربان، با ادب، دانشمند، عاشق، تحصیل علم، زیبا و طناز و در عین حال خوش تیپ هستید. ارزش خود را بدانید ولی متاسفانه، بد اخلاق و عصبانی می شوید. قدری از خود خواهی خود بکاهید و بر صبر و متانت خویش بیفزایید. 10- برنده، هر امتیازی را که بتواند بدهد، می دهد جز اینه اصول بنیادی خود را فدا کند اما بازنده به خاطر هراس از دادن امتیاز، به لجاجت خود ادامه می دهد و این درحالی است که اصول و بنیادش رفته رفته از بین می رود.

فال حافظ مجدد