قانون جذب | راز | کائنات

قانون جذب | راز | کائنات

قانون جذب چیزی است که خود جذب می شود. تمرکز بر افکار مثبت باعث می شود رویای شما به حقیقت بپیوندد.

آموزش قانون جذب

قانون جذب به هر نوع امواجی که از خودتان ساطع می کنید، با ارائه همان فرکانس به نسبت بیشتر به شما، واکنش نشان می دهد. خواه آن فرکانس مثبت باشد خواه منفی. قانون جذب صرفا در برابر امواجی که از شما ساطع می شود واکنش نشان می دهد.

آموزش قانون جذب

هرگز انتظار چیزی را که نمی خواهید، نداشته باشید. هنگامی که انتظار چیزی را دارید که نمی خواهید، همان را جذب می کنید. شما آهن ربای زنده هستید و می توانید افراد، موقعیت ها و فرصت هایی را که با افکار غالب ذهن شما سازگاری دارد، به زندگی خود جذب کنید.

اصول قانون جذب

قانون جذب به احساسی که شما از خود ساطع می کنید واکنش نشان می دهد. درست در همین لحظه، قانون جذب از طریق بازگرداندن همان چیزی که در حال ساطع کردن از خود هستید، خواه مثبت خواه منفی، با احساس شما هم خوانی پیدا می کند.

قانون جذب بی طرف است. صرفا فرکانس شما را با پاسخ مشابه جور می کند. می بینید چقدر مهم است که قویا درباره خواسته ی خود صحبت کنید، و درمورد چیزی که نمی خواهید از کلمات نیرومند استفاده نکنید.

کائنات

همیشه از کائنات بخواهید. شما توانایی این را دارید با کمک دیگران، از کائنات هم استفاده کنید. شما نمی توانید آینده را پیش بینی کنید. مراقبه یک نیروی قدرتمند کائنات است وقتی شما چیزی را از ته ده بخواهید کائنات دست به دست هم می دهند تا خواسته شما برآورده شود.

هر واژه ای که بر زبان می آورید، فرکانس خودش را دارد. همین که آن را آزاد می کنید وارد کائنات می شود. قانون جذب به تمام فرکانس ها پاسخ می دهد، پس به کلمات گفته شده ی شما نیز پاسخ می دهد. وقتی از کلمات خیلی نیرومندی چون، افتضاح، مزخرف، و نفرت انگیز، برای تشریح موقعیتی استفاده می کنید، فرکانسی به همان قدرت به کائنات ارسال می دارید؛ قانون جذب هم باید با باز گرداندن آن فرکانس به خودتان، پاسخ دهد.

تصور

تصور همیشه حضور دارد. ما به وسیله آن می توانیم خواسته های خود را دریافت کنیم. قدرت تصور را دست کم نگیرید. تصویر ذهنی از مهم ترین قوانین جذب است

تجسم

از طریق تجسم، تو درواقع به مسائل تحقق می بخشی. در اینجا مطلبی جالب راجع به تصور ذهن ارائه می دهم: ما ورزشکاران المپیک را گرد آوردیم و آنها را مجبور کردیم که در ذهن خودشان تمرین دویدن را تجسم و تصور کنند. در کمال تعجب دیدیم حقیقتا همان ماهیچه هایی که در موقع دویدن تحریک می شد، در حالت تجسم و تصور نیز تحریک می شود. شما از طریق تجسم با حوزه ی اصلی خلقت همنوا می شوید. تجسم بزرگ ترین راز موفقیت است

چنین احساس کنید که هم اکنون خواسته خود را دارید. همین احساس را حفظ کنید؛ لذت بخش ترین احساس دنیا است. وقتی این احساس را حفظ می کنید، قوی تر و قوی تر خواهد شد تا اینکه به این احساس می رسید که خواسته شما هم اکنون در اختیار شما است. وقتی چنین کنید، قانون جذب نیز پاسخ خواهد داد.

شکرگزاری

قانون شکرگزاری از مهم ترین قانون کائنات است. لازم است همیشه شکر گزار باشید تا بتوانید به آرزوهای خود برسید. اگر شکر گزاری را عادت خود کنید می توانید دسترسی به آرزوی های خود را تسریع کنید. شکرگزاری و سپاس روندی قدرتمند برای تغییر و تحول انرژی و آوردن هرچه بیشتر آنچه می خواهی به زندگی ات است. بابت چیزهایی که از قبل داری خدا را شکر کن تا چیزهای خوب بیشتری را جذب کنی.

برای این که شکرگزاری را عمیقا تجربه کنید، بنشینید و فهرستی از چیزهایی که بابت آن ها شاکرید، بنویسید. به نوشتن ادامه دهید تا این که چشمان تان پر از اشک شود. همین طور که اشک سرازیر می شود، زیباترین احساسات را در قلب و درون خود می بینید. این، احساس شکرگزاری حقیقی است. یک بار که این احساس را تجربه کنید، می دانید که چگونه آن را بازبیافرینید.

چنین احساس شکرگزاری که از ته دل بر می خیزد، هرچند بار هم که در طول روز برانگیخته شود، باز شما را اقنا نمی کند. در کوتاه زمانی قادر خواهید بود چنین احساسی را هر لحظه که اراده کردید، بلافاصله در وجود خود برانگیزانید. با تمرین می توانید به این مرحله برسید.

قانون باور

درخواست کنید، باور کنید، دریافت کنید. سه گام ساده برای خلق خواسته تان. با این حال، گام دوم، باور کردن، را می توان سخت ترین گام دانست؛ و نیز بزرگ ترین گامی که تاکنون برداشته اید. باور کردن تردید را در بر نمی گیرد. باور کردن ایمان مطلق است. باور کردن بی توجه به رخدادهای بیرون، تزلزل ناپذیر باقی می ماند. آنگاه که باور کردن را خوب دریابید، مهار زندگی تان را به دست گرفته اید.

به خاطر داشته باشید که قانون جذب هرگز در انجام وظیفه خود ناکام نمانده است. این بار هم ناکام نخواهد ماند.

قانون کائنات

قانون کائنات بسیار ساده عمل می کند. تنها دلیل اختراع یا خلق هر چیزی این بوده که فردی تصویر آن را در ذهنش دیده بوده است. او آن را به وضوح دیده و با نگه داشتن تصویر ذهنی آن، نیروهای کائنات اختراع وی را از طریق او به دنیا ارائه داده اند. چگونگی فقط در حیطه کائنات است. کاینات همیشه کوتاه ترین، سریع ترین و هماهنگ ترین راه بین تو و رویاهایت را بلد است.

آیا می دانید وقتی سعی دارید پی ببرید خواسته تان چگونه به واقعیت می پیوندد، درواقع دارید خواسته تان را از خود می رانید؟ وقتی سعی دارید پی ببرید چگونه می توانید خواسته تان را به واقعیت درآورید، پیغام بزرگی را به کائنات می فرستید که می گوید این خواسته مال من نیست اگر دقیقا همان فرکانس خواسته تان را از خود ساطع نکنید، کائنات چگونه خواهد توانست سیگنال شما را دریابد و خواسته تان را به شما ببخشد؟

قانون راز

راز

به منظور استفاده ی بهینه از قانون راز، آن را جزو عادت خودت قرار بده، اما نه به شکل رویدادی که فقط یک بار رخ می دهد

تفکر مثبت

اگر تفکر مثبت داشته باشیم یا بتوانیم داشتن هر آنچه را که می خواهیم مجسم کنیم، برای رسیدن به آرزوهایمان کافی است. تفکر مثبت یکی دیگر از قوانین جذب است.

احساس مثبت

قانون جذب مانند یک دستگاه غول پیکر فتوکپی است. دقیقا همان فکر و احساس را به شما باز می گرداند. اگر چیزهایی که نمی خواهید، وارد زندگی تان می شوند، پس شکی نیست که بیشتر مواقع از افکار و احساسات خود آگاه نیستید. از احساسات خود آگاه شوید، تا وقتی می بینید احساس خوبی ندارید، آن را متوقف و راهش را عوض کنید. چطور این کار را می کنید؟ به افکاری بیندیشید که احساس خوبی به شما می دهند.

به خاطر داشته باشید، نمی توان افکار نیک در ذهن پروراند و احساس بدی داشت، زیرا احساسات شما نتیجه افکار شما است.

جملات تاکیدی

اثرگذاری جملات تاکیدی کلا به این است که به هنگام تکرار کلمات و جملات چقدر به آن ها معتقدید. اگر اعتقادی در بین نباشد، پس جملات تاکیدی صرفا کلماتی هستند که هیچ قدرتی ندارند. اعتقاد، به کلماتِ شما قدرت می دهد. وقتی به گفته خود اعتقاد دارید، درواقع همین الان آن را آفریده اید؛ مهم نیست که چه باشد.

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

قانون جذب امروز

کلید تجسم در این است که به تصویری که در ذهن دارید تحرک بدهید و خودتان نیز در تصویر حرکت داشته باشید. اگر تصویر را مانند فیلم متحرک کنید، خیلی سریع تر می توانید در تجسم کردن ماهر شوید. اگر تصویر بی تحرک باشد، نگه داشتن آن در ذهن بسیار سخت تر می شود. به هنگام تجسم، آن قدر به تصویر خود تحرک بدهید که ذهن تان سخت درگیر شود تا دیگر نتواند به چیز دیگری فکر کند.


3 گام قانون جذب :
• گام اول، درخواست : درخواست کردن اولین گام در روند خلقت است. پس درخواست را جزو عادات خود قرار بده. اگر مجبور به انتخاب هستی و نمی دانی کدام راه را بروی، بپرس. تو هرگز نباید در هیچ موردی در زندگی ات سردرگم باشی. فقط درخواست کن!
• گام دوم، باور : تو باید بر این باور باشی که آن را دریافت کرده ای. تو باید بدانی که هرآنچه بخواهی، در همان لحظه درخواست متعلق به تو شده است. تو باید ایمان محض داشته باشی.
• گام سوم، دریافت : گام سوم و گام نهایی در این روند، دریافت است. در این مورد احساسی فوق العاده داشته باش. احساس کن که خواسته ات برآورده می شود. همین حالا آن را احساس کن.
• و به گفته برخی دوستان، گام چهارم را نیز نباید فراموش کرد و آن چیزی نیست جز تلاش و کوشش!

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» نزاع، درگیری، دشمن پنهانی

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب