سلب مسئولیت

۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

سلب مسئولیت مطالب فال و طالع بینی

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست.

از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید، سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.

همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

سلب مسئولیت مطالب پزشکی و سلامتی

مطالب بخش پزشکی و سلامت وبسایت تاروت رنگی صرفا جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارد. این مطالب نباید توصیه پزشکی تلقی شده و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

تمامی تلاش تیم تولید محتوای وبسایت تاروت رنگی بر ترجمه دقیق و استفاده از معتبرترین منابع علمی می باشد، با این حال به هیچ وجه توصیه به استفاده از این مطالب در موارد حساس نکرده و پیشنهاد می کنیم حتما با پزشکان و متخصصان مشورت نمایید. در صورت تایید پزشک معتبر می توانید از مطالب استفاده نمایید. در غیر این صورت مسئولیت استفاده از مطالب بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

تاروت رنگی به هیچ عنوان مسئولیت مطالب ترجمه و گردآوری شده را بر عهده نمی گیرد و مسئولیت این مطالب با گوینده اصلی می باشد.

در نهایت وب‌سایت تاروت رنگی مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

کیفیت محتوای مطالب بخش پزشکی و سلامت

علی رغم سلب مسئولیت وبسایت تاروت رنگی از استفاده از مطالب بخش پزشکی و سلامت،‌ تیم تولید محتوا این سایت همواره صحت و دقت هر محتوایی را قبل از انتشار بررسی کرده و درصورت لزوم،‌ مطالب موجود را در طول سال بروزرسانی می نماید. با این حال لازم است کاربران قبل از استفاده از مطالب با کمی تأمل یا مشورت با متخصص هر بخش،‌ بهترین تصمیم را بگیرند.

سلب مسئولیت تبلیغات، رپورتاژ و لینک های خارجی

تبلیغات موجود در وبسایت تاروت رنگی (توسط وبسایت مدیا اد، مجری اصلی تبلیغات در این سایت)، لینک های خارجی به سایت های مختلف به عنوان منبع یا غیره و رپورتاژهای آگهی (در دسته بندی رپورتاژ) صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و تاروت رنگی به هیچ وجه این مطالب و سایت ها را تایید یا رد نمی نماید.

مسئولیت محتوای ارائه شده در دسته بندی رپورتاژ یا تبلیغات موجود در سایت تماما برعهده شخص آگهی دهنده است.

این وبسایت در هنگام تولید محتوای خود به وب سایت های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر به عنوان منبع (برای اطلاعات بیشتر و …) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب سایت ها توسط ما نبوده و مسئولیت استفاده از این خدمات یا محصولات برعهده کاربر و سایت ارائه دهنده محصول یا خدمت است.

 

در انتها از اینکه با ما همراه هستید و از مطالب ما استفاده می نمایید، بی نهایت سپاس گزاریم.