فال ماهانه – دی ۱۳۹۹

دوره ای ۰۴ دی ۱۳۹۹ ۳۳ دیدگاه

فال ماهانه دی ۱۳۹۹ – این ماه برای شما چگونه خواهد بود؟

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

فال ماهانه

فال ماهانه

فال ماهانه متولدین فروردین

در چند روز آینده درباره موضوعی و اتفاقی که پیش می آید، نزدیکان خود را نیز آگاه کنید و مطمئن باشید از این طریق به راه حل های مناسبی دست خواهید یافت. شما میتوانید وسایل یک ارتباط و یا یک امر خیر را فراهم کنید. از طریق تلفن از خبر مهمی آگاه خواهید شد. مقداری پول در راه دارید. کارمندان متولد این ماه منتظر پاداش و یا هدایایی باشند. در این ماه مخصوصا از مجادله و مناقشه دوری کنید. امیدتان را هیچ وقت از دست ندهید و گذشته تان را فراموش کنید.

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

در این ماه با شنیدن خبری و یا مراجعه به جایی یک نگرانی شما بر طرف میشود. یک موضوع و یا مسئله که برای تان مشکل عمدهای شده بود و فکر آن نگران تان می کرد، از میان برداشته و یک سوءتفاهم خانوادگی بر طرف می شود. یک مشکل مالی از سر راه کنار میرود! این روزها خرج های پیش بینی نشده ای داشته اید که باید به فکر جبران آن باشید. او روزی حرف دلش را به شما زد و شما از آن سوءاستفاده کردید، حالا دلش را به دست آورید و به نوعی رفتار گذشته تان را جبران کنید.

فال ماهانه متولدین خرداد

یک ملاقات غیرمترقبه و یا دیدار با کسی که مدتها او را ندیده بودید، روحیه تازهای به شما خواهد داد. مشکل یکی از اعضای فامیل، شما را هم برای مدتی درگیر خود خواهد کرد. در این ماه از یکی از نزدیکان رفتاری دور از انتظار خواهید دید که البته نباید به دل بگیرید. مسافرتی کوتاه مدت در پیش دارید. به کمک یکی از دوستان موفق خواهید شد از یک بن بست بیرون بیایید. یادتان باشد که دیگر آن اشتباه را تکرار نکنید چرا که عده ای از اطرافیان تان درگیر آن خواهند شد.

همچنین بخوانید:  فال PMC پی ام سی

فال ماهانه متولدین تیر

منتظر یک سری از خبرهای خوب باشید. چند روز آینده روی خط شانس و فرصت های کمیاب هستید. بعضی اتفاق ها را به فال نیک بگیرید. در این ماه فرصت هایی بدست می آورید تا به آینده تان بیشتر امیدوار شوید. مسافرت یکی از نزدیکان بعضی از برنامه های شما را به هم خواهد ریخت. در اواخر ماه فرصتی فراهم می آید تا خود را به هدف مورد نظرتان نزدیک کنید. او همیشه به فکر شماست، اما شما به راحتی گاهی اوقات نقش او در موفقیت های تان را فراموش میکنید.

فال ماهانه متولدین مرداد

مواظب بعضی بگو مگوها باشید، تا میانه شما با یکی که برایتان از اهمیت خاصی برخوردار است به هم نخورد. این روزها باید خیلی مواظب اعصاب خود باشید تا به قول معروف جوش نیاورید و از کوره در نروید. چون در غیر این صورت، خودتان بیش از دیگران متضرر و پشیمان خواهید شد. برای به دست آوردن موقعیت مورد نظر، کمی باید صبور و دوراندیش باشید. روی قلب او حساب کنید.

فال ماهانه متولدین شهریور

در یک مورد عاطفی، نظر شما دچار تردیدهایی می شود. برای حل یک اختلاف، شما باید کوتاه بیایید تا قضیه به خوبی و خوشی پایان بگیرد. از توانایی ها و استعدادتان غافل نباشید و خود را برای تصمیم گیری به دامن چه کنم و چه نکنم نیندازید! یکی می تواند شما را از بعضی گرفتاری ها دور کند. به زودی او را خواهید شناخت و باید در موردش قدرشناسی باشید. برای شرکت در یک میهمانی دعوت خواهید شد. کمی لبخند بزنید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه - شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

فال ماهانه متولدین مهر

ماه خوب با فرصت های مناسبی در پیش دارید. در یک مورد خاص اگر حسی حسادت را از خود دور کنید، ماهی بی دغدغه در پیش خواهید داشت. یکی منتظر جواب شما به تقاضای خود است. او را چشم انتظار نگذارید. یک مسافرت کوتاه مدت اما دلچسب خواهید داشت. ممکن است، موردی پیش بیاید که بر اثر آن از محبت و کمکی که به کسی کرده بودید، پشیمان شوید. اما مطمئن باشید که این حسی درستی نیست. در مورد او بد دل نباشید.

فال ماهانه متولدین آبان

وعده ای را که به یک نفر دادهاید، هنوز ادا نکرده اید و او همچنان چشم به راه کمک شماست. یکی از دوستان به کمک شما نیازمند خواهد شد. در میانه ماه یکی از خواسته های شما به نحوی برآورده می شود و یا از یک کار اداری که فکر می کنید به بن بست خورده، خلاصی خواهید شد. پیشنهاد تازه ای خواهید شنید، بی ضرر نیست اگر آن را مورد مطالعه و مشورت قرار دهید، مقداری پول ممکن است از دست شما هدر رود، بی جهت معامله نکنید.

فال ماهانه متولدین آذر

یکی از همسایگان و یا همکاران در حق شما خدمت بزرگی خواهد کرد. بی ان که شما هیج انتظاری از او داشته باشید. در این ماه مواظب یک نفر زبان باز و متملق باشید تا به شما، به قولی معروف، وعده های سر خرمن ندهد. در امور شغلی گشایشی حاصل می آید و احساس خواهید کرد وارد مرحله جدیدی از کار شده اید. یک مشکل مالی تان روبه راه خواهد شد. مقداری پول به دست شما میرسد. به شریک زندگی تان بیشتر محبت کنید.

همچنین بخوانید:  فال عطسه

فال ماهانه متولدین دی

برای انجام یک موضوع عاطفی کمی هم باید صبر و تحمل داشته باشید. موضوع مورد نظر احتیاج بیشتری به بررسی و مشورت دارد. افق نگاهتان را باید وسیع تر کنید و مثل شطرنج بازها حرکات بعدی شخص مورد نظر را پیش بینی و تدابیر لازم را برای مقابله با آن بیندیشید. طلبی را که در انتظارش هستید به موقع به دستتان میرسد. در نگهداری امانتی که در اختیار دارید نهایت سعی و کوشش خود را به کار بگیرید. قدر لحظات را باید دانست، چشم بر هم زدنی میگذرد.

فال ماهانه متولدین بهمن

تغییراتی در وضعیت مسکن و یا محل کارتان پیش می آید که سرانجام، رضایت خاطر شما را فراهم خواهد ساخت. مراقب فرصت هایی که این ماه به دست می آورید، باشید. به زودی یک بدبینی بزرگ شما، بر اثر جریانی به خوشی بینی بدل خواهد شد. مقداری پولی از دستتان خارج خواهد شد. ممکن است ان را برای یک خرید مورد نظر خرج کنید. به نظر می آید آن معامله به نفع شما خواهد بود.

فال ماهانه متولدین اسفند

یک آشنایی تازه، توقعات و انتظارهای تازهای برای شما پیش می آورد. سعی کنید در خانواده نقش سازنده و بهتری داشته باشید. یک مشاجره در خانواده و یا محل کارتان پیش میآید و بی آن که خود بخواهید پای شما هم به میان کشیده میشود. اقدامات چند روز اخیر شما برای انجام کاری به نتیجه میرسد. یکی از آرزوهای شما به مرحله عمل نزدیک میشود. سعی کنید هر طور که می توانید با او کنار بیایید تا از مزاحمت هایش رهایی پیدا کنید.

4 148 رای
مطلبو دوست داشتی؟

 به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

 * نسبت به مشکلی حاد امیدواری بسیاری برای شما وجود خواهد داشت.

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
33 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
مینا
دی ۱۹, ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰ ق.ظ

سلام واقعا فالتون راسته من هر شب هر روز میگیرم جوری که معتادش شدم شاید روزانه ۱۰ بار فال میگیرم و همه رو راست میگه واقعا راسته ممنونم از سایتتون

نوشین
دی ۱۳, ۱۳۹۹ ۴:۵۷ ب.ظ

سایتتون پر از انرژی مثبته

آبان
دی ۷, ۱۳۹۹ ۲:۰۸ ق.ظ

دی ماه و نمیذارید؟ :/

کامران
آبان ۱۷, ۱۳۹۹ ۸:۰۱ ق.ظ

با سلام و تشکر بله به مقدار زیاد فال ها دقیق در میان از کلیه اعضاء محترم مسئول این سایت تشکر مینمایم

هلیا
آبان ۱۳, ۱۳۹۹ ۲:۰۲ ق.ظ

عالیه برام دعا کنید که به خواستم برسم

ویدا
مهر ۵, ۱۳۹۹ ۲:۲۲ ب.ظ

خیلی خوبه همه چیز راسته

الهام
پاسخ به  ویدا
آبان ۸, ۱۳۹۹ ۲:۵۲ ب.ظ

واقعیت داره

ویدا
مهر ۵, ۱۳۹۹ ۲:۲۲ ب.ظ

خیلی خوبه همه چیز واقعی است

زمرد امرالهی
شهریور ۲۶, ۱۳۹۹ ۳:۳۷ ب.ظ

سلام واقعا عالیه هم چیش راسته

فرناز
مرداد ۳, ۱۳۹۹ ۱۰:۰۵ ق.ظ

سلام ادمین محترم سایت
سایت خوبی دارید . ممنون از شما
فال ماه مرداد هنوز به روز رسانی نشده
یه مطلب دیگه. من چند سال هست که مطالب سایت شما رو مطالعه میکنم
احساس میکنم چند سال پیش منبع فال ماهانه، بهتر بود و مطالبش صحت بیشتری داشت
منبع عوض شده؟
قبلاً خیلی عالی بود و بین همه‌ی سایت های دیگه من این رو قبول داشتم
کاش همون منبع چند سال پیش رو استفاده کنید