فال ماهانه – اردیبهشت ۱۴۰۰

دوره ای ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۳۸ دیدگاه

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ – این ماه برای شما چگونه خواهد بود؟

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

فال ماهانه

فال ماهانه

فال ماهانه متولدین فروردین

شما فردی خوشرو و مثبت هستید. به کسی دل ببندید که زیبایی سیرت داشته باشد، چون تنها زیبایی ظاهری دلیلی بر خوب بودن و وفاداری نیست. شما در دوستی بسیار فداکار و ثابت قدم هستید و آن قدر که به فکر دوستان خود هستید، به فکر خودتان نیستید. بهتر است قدری هم به خودتان فکر کنید و مطمئن باشید موفق می شوید. خوش قلبی و پاکدلی خود را حفظ کنید تا خداوند هم کمکتان کند. بدانید که رقیب شما همیشه موفق نخواهد شد و شما به مراد دلتان خواهید رسید. سعی کنید هرگز امید خود را از دست ندهید. فاصله تان را با دیگران به عنوان دوست اجتماعی حفظ کنید تا هرگز باعث بحث و جدل و شک و شبهه نشوید. اگر برای کسی مهم باشید، او همیشه راهی برای وقت گذراندن با شما پیدا خواهد کرد، نه اینکه دنبال بهانه ای برای فرارو دروغی برای توجیه باشد به زودی با فرد جدیدی آشنا می شوید و روابط دوستانه خود را گسترش خواهید داد.

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

ترس از مشکلی شما را بسیار مضطرب و آشفته کرده است، اما شما بر این ترس با موفقیت غلبه خواهید کرد. راجع به مسئله ای که باعث ترس و واهمه شما شده یا می شود، نگرانی به خود راه ندهید، زیرا این مسئله با این موضوع خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید، برطرف خواهد شد. یک دوره شادمانی بزرگ در پیش خواهید داشت که مربوط به شخص خودتان است. از عشق های مجازی و شرارت های آن برحذر باشید. در زندگی زناشویی شما گرمی و شور و اشتیاق وصف ناپذیری پدید خواهد آمد که باید قدر لحظات آن را بدانید. اهداف بلندی در زندگی دارید که رسیدن به آنها نیاز به تلاش و کوشش از ناحیه شخص خودتان دارد؛ پس به دیگران متکی نباشید. با یک سازش و آشتی دوستانه پس از یک قهر و جدایی عاطفی طولانی مدت، به آرامش بسیار دست خواهید یافت. به زودی میزان امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسائل اطرافتان بیشتر خواهد شد.

فال ماهانه متولدین خرداد

این نکته را هرگز از یاد نبرید که رسالت آدم های باورمند تنها برای منافع خویش نیست، بلکه ایجاد انگیزه و توان ذهنی در باورهای دیگران و به سرانجام رساندن اهداف انسانی آنهاست. سعی کنید تفاهم بیشتری با طرف مقابلتان داشته باشید. تفاهم یعنی توان تحمل تفاوت ها و فهمیدن یکدیگر و آزادی در بیان عقیده ها و همه جوره قبول داشتن طرف مقابل فراموش نکنید محبت دو طرفه است و محبت، محبت و دوستی را به ارمغان می آورد و به زندگی شما آرامش میدهد. آرامش را در جای جای زندگیتان بیاورید و همچون درختی که در تهاجم پاییز برگ هایش را از دست می دهد، اما باز روح زندگی را برای خویش نگه می دارد، زندگی کنید و بدانید برگ سبز درخت نشانه معرفت کردگار و برگ زردش نشانه معرفت روزگار است. ساعت دل خود را بر روی شادی تنظیم کنید تا با هر تیک تاکش لبخند بزنید و به یاد داشته باشید شادی بزرگ ترین هدیه امروز شما به خودتان است.

همچنین بخوانید:  فال روزانه - جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

فال ماهانه متولدین تیر

همیشه مواظب قوی ترین های زندگیتان باشید، چون هیچ وقت متوجه از بین رفتنشان نمی شوید. آنها همیشه یک ظاهر خوب دارند، همیشه حامی اند و همیشه پشتتان به بودنشان گرم است، اما به آنها رسیدگی نمی کنید تا اینکه یک روز میفهمید قوی ها هم از بین می روند! پس قدرشان را بدانید تا روزی حسرتشان را نخورید. همه آدم ها را به یک چشم نبینید؛ بعضی آدمها مثل یک قلعه هستند و همیشه دوست دارید همه جای این قلعه را بشناسید؛ اما بعد میبینید در آن چیزی نیست جز چند سنگ کهنه و رنگ و رو رفته! اما بعضی ها مثل باغ اند که وقتی داخل آن می شوید و قدم می زنید و عطرش را بو میکشید، به آرامش می رسید. موفق ترین آدمها کسانی هستند که درد را حس می کنند، ولی کم نمی آورند. مطمئن باشید که اگر تنور دلتان گرم باشد، نان مهربانی اش را خواهید خورد و هرچه دلتان گرم تر باشد، مهربانیتان بیشتر و روزگارتان آبادتر خواهد بود. پر انرژی، پرتوان و هدفمند باشید، از زندگی کردن نترسید و سرو سامانی به افکارتان بدهید و سعی کنید که برنامه هایتان را اجرا کنید.

فال ماهانه متولدین مرداد

در این ماه، بالاخره کارهای ناتمامت که مدت زیادی برای آنها زحمت کشیده ای، با موفقیت به پایان میرسند و این موفقیت باعث افزایش اعتماد به نفست شده و تحسین دیگران را نیز به همراه خواهد داشت؛ حتی می توانی منتظر پاداش هم باشی. این روزها چیزی ذهنت را به خودش مشغول کرده که نیاز شدیدی به بیان ان داری، اما به بهانه انتظار برای رسیدن بهترین زمان، خودت را توجیه کرده و سکوت می کنی؛ اما فراموش نکن که شاید با تعلل بیش از اندازه، فرصت را برای همیشه از دست بدهی مراقب حرفهایی که بر زبان میاوری، باش تا دل کسی را نشکنی، به دنبال مالی حلال باش تا در ارامش زندگی کنی و زندگیات هم برکت داشته باشد.

فال ماهانه متولدین شهریور

مشکلاتی در مسیر شغلی تان پدید آمده است. این مشکلات برای همه در زندگی پیش می آید، اما شما به زودی می توانید آنها را برطرف کنید؛ پس توانایی هایتان را به طور کامل نشان دهید و دیگران را متوجه کنید که از پس انجام هر کاری بر می آیید. همین کار موجب می شود اعتماد اطرافیانتان نسبت به شما چندین برابر شود. اصلا نگران نباشید؛ چون شانس به شما روی آورده است و شما میتوانید در زمینه ای که امید نداشتید، به موفقیت برسید. به خودتان اعتماد داشته باشید و با قدرت در همین مسیری که هستید، ادامه دهید. در این ماه همه چیز مثل روز برایتان روشن شده و متوجه خواهید شد چه اتفاقاتی در پیرامونتان در حال رخ دادن است. با خدا خلوت کنید؛ چرا که این قضیه آرامش بسیاری را وارد زندگیتان می کند. مطمئنا با کمی بردباری و پایداری می توانید از بسیاری از موانع و مشکلاتی که پیش روی شما هستند، با موفقیت گذر کنید. آینده از آن شماست.

فال ماهانه متولدین مهر

آرزوی بزرگی در دل دارید که رسیدن به آن محال و غیرممکن نیست. دوستان جدیدی را ملاقات خواهید کرد که در زندگیتان بسیار تاثیرگذار خواهند بود؛ پس ورودشان را نادیده نگیرید و مطمئن باشید برایتان مفید هستند. زمینه های مناسبی از نظر شغلی برایتان فراهم می شود و متوجه می شوید که با ادامه همین مسیر به سود و منفعت فراوانی دست پیدا میکنید. می توانید به زودی شکست هایی را که متحمل شده بودید، جبران کنید. در تلاش هستید تا هر چه از دستتان برمی آید برای اطرافیانتان انجام بدهید، اما مراقب باشید تا لطف مکررتان، وظیفه مسلم شما نشود. شما سرشار از انرژی مثبت هستید و همه می توانند این حس خوب را در شما احساس کنند؛ چون شما این شور و شوق خود را به همه تزریق میکنید. نگران بالا و پایین شدن زندگی و سختی هایش نباشید؛ چون زندگی روزهای سخت و روزهای خوب زیادی دارد و شما از توانایی های بسیار بالایی برخوردار هستید که اگر از آنها بهره ببرید، موفقیت های زیادی را نصیب خود خواهید کرد.

همچنین بخوانید:  فال هفتگی - فال هفته

فال ماهانه متولدین آبان

با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و ممکن است این دیدار برایتان خیلی لذت بخش باشد. در زمینه شغلی موفقیت هایی برایتان به وجود می آید و می توانید نظر افراد زیادی را به سمت خود جلب کنید؛ اما این قضیه نباید اجازه بدهد که به مشغله فکری تان افزوده شود. شما بسیار خلاق و روشن فکر هستید، اما مواظب باشید وارد راه های اشتباه نشوید. برنامه ریزی خوبی برای آینده تان داشته باشید و ولخرجی نکنید و سعی کنید بیشتر درآمد خود را پس انداز کنید. به شادی های لحظه ای و کوچک فکر نکنید و تمام تلاشتان این باشد که نگاهی به وسعت آینده ای که برای خود در نظر گرفته اید، داشته باشید و مطابق آن عمل کنید و پول خود را صرف چیزهای بی ارزش نکنید. اگر با حساب و کتاب خرج کنید، هر آنچه را که می خواهید، به دست می آورید. نصیحت بزرگان را با کمال میل پذیرا باشید، چون کمک بسیار مهمی برایتان است و سعی کنید آنچه را که غلط بوده و دیگران تجربه کرده اند، دوباره تجربه نکنید.

فال ماهانه متولدین آذر

شما بیش از اندازه به خواسته های دیگران توجه میکنید و می خواهید آنها را خوشحال کنید؛ اما بدانید این رفتار موجب می شود که از شما انتظارات بیهوده ای داشته باشند. تا همان اندازه ای که فکر میکنید لازم است برای خواسته های دیگران ارزش قائل شوید. اگر به فکر خواسته های خود نباشید، فردایی نه چندان دور حسرت بسیاری خواهید خورد. شادی یک نعمت الهی است؛ پس شاد باشید و برای تشکر از خداوند به همه شادی ببخشید. اتفاقات خوبی برایتان رخ می دهد که موجب می شود اموراتتان سرو سامان بیاید و از نگرانی و تشویش خلاص شوید. این امر می تواند برایتان گره گشای مشکلات باشد. روزهای بسیار خوبی در پیش خواهید داشت. فکر میکنید که تمامی انسان های اطرافتان شما را درک خواهند کرد، اما اگر غیر از این دیدید، مراقب باشید این مسئله موجب ناامیدی تان نشود و احساس تنهایی نکنید. لازم نیست تا همه افراد روی زمین شما را درک کنند، چون این امر تقریبا غیر ممکن است و هر کس مسائل خودش را دارد.

فال ماهانه متولدین دی

سعی کنید سوء تفاهم هایی را که بین شما و شریک زندگی تان پدید آمده، برطرف کنید؛ با این کار زندگی عاشقانه تان در جهت بهتری قرار خواهد گرفت. اتفاقات خوبی برایتان در حال رخ دادن است و به زودی بسیار شادمان و امیدوار خواهید بود. داشتن عزت نفس مناسب و اعتماد به نفس بالا باعث می شود تا درباره ذهن و . بدنتان احساس خوبی داشته باشید و انتخاب های مناسبی را مدنظر قرار دهید. هرگز از چالش های زندگی فرار نکنید و محکم و استوار باشید. شما آن قدر باهوش هستید که تصمیماتتان را خودتان بگیرید. باید برای سلامتیتان ارزش قائل شوید و بدانید هر بخش از وجودتان ارزش مراقبت و توجه را دارد. به خودتان احترام بگذارید، شما شخص بسیار با ارزشی هستید، حتی وقتی که اشتباه می کنید. اگر خود شما برای وجودتان ارزش و احترام قائل شوید، دیگران هم به شما احترام میگذارند. زندگی زیباست؛ پس از بحث و جدل با افراد نادان پرهیز کرده و از کسانی که خود را تافته جدا بافته می دانند، دوری کنید.

همچنین بخوانید:  فال PMC پی ام سی

فال ماهانه متولدین بهمن

احساس رضایت از زندگی با داشتن شرایط بهتر تفاوت بسیار دارد. شما گاهی نسبت به زندگیتان احساس نارضایتی میکنید که باعث به وجود آمدن حسی بد در شما میشود. همه دوست دارند که در شرایط بهتری نسبت به گذشته زندگی کنند و این مسئله محرک کار و تلاش بیشتر است؛ بنابراین سعی کنید که احساس رضایت از زندگی را در خود تقویت کنید که این مسئله ربطی به شرایط و وضعیت مادی شما ندارد. با همت بلندی که دارید و امکانات مناسبی که از آن بهره مند هستید، به آرزوهایتان خواهید رسید. نه در ظاهر، بلکه در باطن دچار غمی درونی شده اید. این دنیا نه سودش ارزش دارد و نه زیانش؛ پس غصه خوردن فایده ای ندارد. به یاد داشته باشید زندگی از آن شماست، نه شما از آن زندگی در دنیایی که تاج و تخت سلیمانی به باد می رود، هیچ چیز ارزشی ندارد که به خاطرش ناراحت و غمگین باشید. امروز و فردا میگذرد؛ پس بگذارید عمرتان با شادی طی شود.

فال ماهانه متولدین اسفند

مدتی است که احساس تنهایی و بی کسی می کنید. اگرچه دوستان و آشنایان زیادی در اطراف شما هستند و با شما معاشرت میکنند، ولی حس میکنید دیگران شما را درک نمی کنند. سعی کنید کمی با خودتان خلوت کنید؛ خواهید دید که احساس بی نیازی به دیگران چقدر حس خوبی است. در این ماه می توانید مراد دل خود را به دست بیاورید، ولی دقت کنید که وسوسه های این کار فریبتان ندهد. صبر و تامل را از یاد نبرید و به خدا توکل کنید. آرامش و شادمانی در کارها می تواند مشکلات را به نحو مطلوب تری حل کند. خودتان را برای تصمیمها و انتخاب هایتان در گذشته سرزنش نکنید، چون سرزنش بصیرت را دور می کند و به شما اجازه نمی دهد متوجه شوید که چقدر مدیون گذشته و اشتباهاتتان هستید. باید خودتان را ببخشید برای تمام اشتباهات و انتخاب های تلخ و تمام بدی هایی که انجام داده اند. به یاد داشته باشید که آرامش نسیم عشقی است که هر لحظه در هوا جاری است؛ فقط کافی است پنجره دلتان را کمی بگشاید.

4 200 رای
مطلبو دوست داشتی؟
در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
38 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
محسن
اردیبهشت ۳, ۱۴۰۰ ۱:۲۳ ق.ظ

به نظر ماه اردیبهشت ۱۴۰۰ رو اشتباه گذاشتین
یه نگاه به طالع بینی متولدین مرداد ماه بندازین

تمشک طلایی
فروردین ۱۳, ۱۴۰۰ ۴:۰۷ ب.ظ

برای بهمن ماه اش هم خوب بود ممنون

پوکر
بهمن ۱۶, ۱۳۹۹ ۶:۴۶ ق.ظ

حاجی پشمام خیلی درست گفت واسه آذر پشمام ریخت یعنی