فال ماهانه – فروردین ۱۴۰۰

دوره ای ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ ۳۶ دیدگاه

فال ماهانه فروردین ۱۴۰۰ – این ماه برای شما چگونه خواهد بود؟

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

فال ماهانه

فال ماهانه

فال ماهانه متولدین فروردین

حد و حدودت را مشخص کن و نگذار دیگران وارد حد و مرزت بشوند. اشتباهاتت را بپذیر و عذرخواهی کن. در این ماه از لحاظ عاطفی احساس آرامش میکنی و ساعات خوشی را خواهی گذراند. سعی کن در درونت ثبات و تعادل داشته باشیم تا رویارویی با موقعیت ها برایت ساده تر باشد. به افراد منفی باف نزدیک نشو تا نتوانند با انرژی منفی شان بر تو هم اثر بگذارند. فراموش نکن که هر اتفاقی یک دلیلی دارد و ما از حکمت خداوند چیزی نمی دانیم. در این فصل فرصت های جدیدی که منتظرشان بودی برایت پیش می آیند؛ فقط باید دقت کنی که آنها را از دست ندهی. آخر هفته ها را به استراحت بگذران تا برای شروع هفته جدید انرژی کافی داشته باشی. هر چیزی را که به ذهنت می رسد، به زبان نیاور؛ همیشه اول فکر کن، بعد حرف بزن. چیزهایی را که باعث اختلاف بیشتر بین تو و نزدیکانت می شود، کنار بگذار و فراموش نکن که نمیتوانی کسی را عوض کنی و باید هر کسی را به همان صورتی که هست، بپذیری. روی کارهایی که جنبه مالی دارند، بیشتر فکر کن و دست از عجله کردن بردار؛ به قول معروف، دو بار فکر و یک بار عمل کن.

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

خبرهای خوب در راهند و توسط دوستی به گوش تو می رسند، آنها را به فال نیک بگیر. ملاقات های مهم صورت میگیرد که نباید با سیاست رفتار کردن را فراموش کنی. امسال باید کاری کنی که بتوانی با آنها توانایی هایت را نشان بدهی. تمرکز ات را از دست نده تا مسئولیتی را که به تو سپرده شده، به درستی انجام بدهی. ناامید نباش، چون گره های زندگی ات باز می شوند. فرد مهربان و با گذشتی هستی، اما سعی کن این احساس خوب را در حالت تعادل نگه داری. بهتر است که گذشته را فراموش کرده و در زمان حال زندگی کنی و برای آینده ات برنامه بریزی. هر چه انتظارت را پایین تر بیاوری، اعصابت راحت تر می شود و روزهایت شادتر میگذرند. در این ماه کارهایت را اولویت بندی کن تا بتوانی به همه آنها برسی. سعی کن معنویت برایت مهمتر از مادیات باشد. با خانواده ات زمان بیشتری را سپری کن، مطمئن باش که لحظات لذت بخشی را تجربه خواهی کرد. قدر اطرافیانت را تا هستند و هستی بدان تا تنها نشوی. به پیشنهادهایی که به تو می شود بیشتر دقت کن و قبل از تصمیم گیری با شخص باتجربه و امینی مشورت کن.

فال ماهانه متولدین خرداد

در سال جدید پیشرفت بسیاری خواهی کرد و موقعیت های خوبی برایت پیش می آید؛ حواست جمع باشد تا آنها را از دست ندهی. سعی کن خودت را کنترل کنی و زود از کوره در نروی. آدم های حسودی را در اطرافت می شناسی؛ سعی کن با آنها دمخور نباشی تا کمتر آسیب ببینی. اگر با خانواده ات در مسئله ای به سوء تفاهم رسیده ای، سریع در پی از بین بردن آن باش و اگر لازم است توضیحی بدهی، حتما این کار را بکن. انتظار نداشته باش که همه تو را درک کنند و بفهمند؛ گاهی هم تو خودت را جای دیگران بگذار و سعی کن از دریچه نگاه آنها به اطرافت توجه کنی. تازگی ها روزهایت کسل کننده شده است؛ باید به دنبال علاقه مندی هایت باشی و با ایده ها و افکار جدید، روزهایت را شروع کنی. در هنگام خرید کردن مراقب پول خرج کردن هایت باش تا آخر ماه کم نیاوری. دکوراسیون خانه ات را تغییر بده تا کمی روحیه ات را بالا ببری. استعدادهایت را نادیده نگیر و به دنبال شکوفایی آنها باش. برای اینکه بتوانی در هر کاری موفق شوی، اول باید بدانی که هر کاری قاعده و قانونی دارد و لازم است از راهش وارد شوی.

همچنین بخوانید:  فال PMC پی ام سی

فال ماهانه متولدین تیر

برای آنهایی که به دنبال عاشق شدن هستند، تا آخر فصل موقعیت هایی پیش می آید که می توانند آن را تجربه کنند. منتظر روزهای خوش و بهتر شدن روابطت با نزدیکانت باش. سعی کن کمتر حرف بزنی و بیشتر گوش بدهی و فعالیت های اجتماعی ات را بیشتر کنی. همیشه سعی کرده ای فردی وفادار و متعهد در همه جنبه های زندگی ات باشی، این بار هم به قول و قرارهایت وفادار باقی بمان. آینده ای روشن در انتظارت است. بعضی وقت ها خیال پردازی بد نیست، هر چند گاه یکبار آرزوهایت را در لیستی بنویس و بر روی آنها تمرکز کن. قبل از هر چیزی، با افراد باتجربه مشورت کن، بعد دست به اقدام بزن. این روزها هر کسی مسائلی دارد که با آنها دست و پنجه نرم می کند. پس برای حل مشکلاتت منتظر دیگران نباش و خودت دست به کار شو. همیشه با تقوا باش تا جایگاه اجتماعی تو در نزد دیگران بالاتر رود. بکوش برای رسیدن به قله های رفیع زندگی با هر کسی نشست و برخاست نکنی و شأن خانوادگی ات را در نظر بگیری، با خوش خلقی سختی زندگی را حس نخواهی کرد و هر کاری تبدیل به کاری مفرح و سرگرم کننده می شود.

فال ماهانه متولدین مرداد

این روزها مانند ستاره میدرخشی و در این فصل هر روز شاد و سر حال خواهی بود. تازگی ها یاد گرفته ای که نسبت به دنیای اطرافت نگرش بهتری داشته باشی و توقعت را از اطرافیانت کم کنی. برای انجام دادن کارهایت احتیاج به قدرت و انگیزه داری تا بتوانی کارهایت را به خوبی انجام بدهی و از عهده همه آنها بر بیایی، خیلی وقتها کارها براساس برنامه ریزی هایت پیش نمی روند، اما هیچ اشکالی ندارد. زندگی را سخت نگیر تا مشکل خاصی برایت پیش نیاید. نسبت به همسر و اطرافیانت مسئولیت های زیادی به عهده داری آنها را فراموش نکن و سعی کن به آنها عمل کنی. در این چند ماه مسئولیت های جدیدی هم بر عهده ات گذاشته می شود؛ نهایت سعی ات را بکن تا بهترین نتیجه را بگیری. به زودی دوستی پیدا میکنی که با او احساس نزدیکی زیادی خواهی کرد؛ اما مراقب باش که بیش از حد به کسی اعتماد نکنی و رازهایت را با هر کسی در میان نگذاری تا پشیمان نشوی. پدر و مادرت خیرخواه تو هستند و هرگز برای تو بد نمی خواهند؛ به نصیحت هایشان گوش بده و به آنها احترام بگذار.

فال ماهانه متولدین شهریور

بعضی وقت ها در مورد کسب و کار و درآمدت دچار نگرانی می شوی. اگر خودت به تنهایی نمی توانی تصمیم بگیری، با چند نفر که در کارشان موفق هستند، مشورت کرده و از آنها نظرخواهی کن، بیشتر برای خانواده ات زمان بگذار و در شادی و غم آنها شریک باش. امسال برایت سال پر برکتی است، زیرا با افرادی ملاقات خواهی کرد که می توانند زندگی ات را دگرگون کنند. منتظر باز شدن درهایی هستی که مدت ها بر آنها میکوبیدی، ناامید و نگران نباش چون به زودی به مرادت میرسی. مراقب باش که در برخوردهایت با دیگران با احتیاط رفتار کنی. عادت هایی را که تو را از زندگی عقب می اندازند، با روش های درست به عادت های خوب تبدیل کن. هر وقت احساس فشار عصبی و دلهره کردی، هر کاری را که میکنی، کنار بگذار و نفس عمیق بکش، تا می توانی مثبت اندیش باش و حل مسائل سخت را به زمان واگذار کن، چون زمان حلال مشکلات است. هیچ وقت برای شروع دوباره دیر نیست، فقط به شرطی که راه های جدیدی را در پیش بگیری و مصمم برای رسیدن به آنها تلاش کنی.

همچنین بخوانید:  فال روزانه - شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

فال ماهانه متولدین مهر

فعالیت های گروهی باعث شادابی ات می شوند؛ پس در آنها شرکت کن. زندگی را هر جوری بگیری، همان جور پیش می رود. اگر می خواهی در کارهایت موفق بشوی، بهتر است قدم هایت را با توجه به توانایی ها و مهارت هایت برداری ، برای درس خواندن به صورت برنامه ریزی شده هیچوقت دیر نیست. اگر در حال تحصیل هستی و احساس میکنی عقب افتاده ای، هرچه زودتر با یک مشاور تحصیلی صحبت کن و درس خواندنت را طبق برنامه انجام بده. گاهی اوقات زمانی طول میکشد تا خواسته ها و آرزوهایت برآورده شوند. مهم این است که باور داشته باشی که کائنات آرزوهای ما را به صورت مستقیم در اختیار ما نمیگذارد، بلکه آنها را به شکل فرصت هایی برای تلاش کردن و موفق شدن در مقابل ما قرار می دهد. تا میتوانی پنهان کاری را کنار بگذار. خورشید هیچ وقت تا ابد در زیر ابر باقی نمی ماند و بالاخره هر رازی یک روز آشکار خواهد شد. برای زدن حرف های مهم به زمان و مکان دقت داشته باش و بدون مقدمه سازی هیچ حرفی نزن. تا می توانی با زبان خوش با اطرافیانت صحبت کن؛ چرا که نتیجه آن در ابتدا آرامش خودت است. بهتر است گذشته منفی را به کلی فراموش کنی تا آسایش را هم به خود و هم به دیگران هدیه کنی.

فال ماهانه متولدین آبان

گاهی در درونت هیجان زیادی را حس می کنی باید مراقب باشی که این حس کار دستت ندهد و بتوانی خودت را کنترل کنی. اتفاقات جالبی در راه هستند که اول تو را متعجب خواهند کرد اما بعد با صبوری که از خودت نشان میدهی، اوضاع به نفعت پیش خواهد رفت. اگر احساس کسالت میکنی، به پزشک مراجعه کن و دلیلش را بشناس و برای رفع آن اقدام کن، سفر کردن را دوست داری و با این کار حس سر زندگی و شادی می کنی. در این ماه هنگام تصمیم گیری هایت احساس تردید و دودلی زیادی را تجربه میکنی؛ سعی کن که کاری به دیگران نداشته باشی و براساس عقل و منطق خود عمل کنی. افرادی که محصل یا دانشجو هستند باید بیشتر به فکر امتحاناتی باشند که قرار است به زودی بدهند. زمان بیشتری را به خانواده ات اختصاص بده و ساعاتی را با آنها بگذران و از حال و روزشان با خبر باش. اگر در اطرافت افراد سالخورده ای هستند که به کمک و همراهی تو نیاز دارند، زمانی را به ایشان اختصاص بده و بگذار دعای خیرشان پشت سرت باشد.

فال ماهانه متولدین آذر

از منطقت در حل مسائل کمک بگیر تا فرصت های بهتری به دست بیاوری. کار تازه ای به تو پیشنهاد می شود. قبل از قبول کردن درباره اش تحقیق کن، به ندای قلبت گوش بده و از خداوند مدد بخواه. هفته آینده را با انرژی بیشتری آغاز کن تا دیگران هم به تو انرژی بدهند. به جایی دعوت میشوی که پذیرایی گرمی از تو صورت می گیرد و در آنجا لحظات خوشی را خواهی گذراند. از تکرار کردن حرف هایی که اعصابت را خرد می کنند، خسته شده ای و حس میکنی که به جایی نمی رسی، در مقابل این تکرارهای بیهوده سکوت کن. اعتماد کردن به هر کسی و اعتماد نکردن به هیچ کس هر دو شکستی برابر است، پس سعی کن با شناخت اطرافیانت، در هر جایی که لازم است به آنها اعتماد کنی و از همدلی و کمک آنها بهره ببری. سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست، پس تا جایی که می توانید به دیگران کمک کن تا به سعادت برسند. انسان های موفقی که به جاهای خوبی رسیده اند. از زمان ها و فرصت هایشان به طرز هوشمندانه ای بهره برده اند؛ پس به هوش باش که وقت را بیهوده از دست ندهی.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه میلادی - آوریل ۲۰۲۱

فال ماهانه متولدین دی

درباره تصمیمی که گرفته ای، نظرت را تغییر نده و از این شاخه به آن شاخه نپر. سعی کن عزمت را جزم کنی و با اراده ی بیشتری کارهایت را پیگیری کرده و قدم های بعدی ات را درست برداری. در این ماه محتاط و محافظه کار باش و با سیاست، عمل کن. آدم هایی با انرژی منفی اطرافت هستند؛ سعی کن حضور آنها تو را افسرده و غمگین نکند. هر چه در حالت افسردگی و گوشه گیری باقی بمانی، مشکلاتت حل نمی شود و حتی ممکن است پیچیده تر هم بشوند. از قدرت هایی که داری نهایت استفاده را ببر تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشی. برای آخر هفته برنامه ای داشته باش تا همراه با خانواده ات ساعاتی را به تفریح بپردازی و از کسالت و رخوت خارج شوی. از رنگ های شاد در لباس ها و دکوراسیون منزلت استفاده کن تا روحیه ات بالا برود. با افراد بدبین مراوده نکن، چون ممکن است که شک و بدبینی آنها در تو هم اثر بگذارد. اگر جزو آن دسته از آدم ها هستی که دوست دارند از داستان های دور و برشان سر در بیاورند، بهتر است از این کار دست برداری و بیشتر به زندگی خودت برسی.

فال ماهانه متولدین بهمن

این ماه برایت ترکیبی از همه اتفاقات خوب و بد خواهد بود؛ پس از اتفاقات خوب خوشحال باش و برای رفع مشکلات به پروردگارت توکل کن. به دنبال منابع تازه ای برای کسب درآمد هستی؛ سعی کن که راه هایی را که به تو پیشنهاد می شود، امتحان کنی و ببینی که شانست در کجاست. این روزها هزینه های اضافی زیادی داشته ای که نمی توانستی آنها را نپردازی؛ بهتر است پس اندازی داشته باشی تا در این مواقع به مشکل مالی برنخوری. سفری در پیش است که می تواند کاری باشد. فرصت های خوبی برای آغاز چیزهای خوب در زندگی ات به وجود می آید و روزهای عاشقانه ای را در پیش داری. دلخوری هایت را از اطرافیانت کنار بگذار و یک راه آشتی را پیدا کن. در زندگی بیشتر به مسائل معنوی رو بیاور تا احساس آرامش بیشتری داشته باشی. از امروز سعی کن با تمرکز بیشتری کارهایت را پیش ببری و خلاقیتت را بیشتر به کار بگیری تا موفق شوی. اوضاع فکری ات کمی آشفته می شود؛ اما نگران نباش، چون این حالت زودگذر است. آدم باتجربه ای شده ای، اما در کارهایت، مشورت کردن را فراموش نکن.

فال ماهانه متولدین اسفند

امسال، ستاره ها به نفع تو میگردند و به زودی، موقعیتی که در انتظارش بودی ، برایت فراهم می شود و اطرافیانت به تو و کارهایت افتخار می کنند. نگرانی هایت را رها کن و سرت را با خواندن کتاب مورد علاقه ات یا ثبت نام کردن در هر رشته ای که به آن علاقه مند هستی، گرم کن، آدم باهوش و مستعدی هستی، پس سعی کن از این نعمت خدادادی نهایت استفاده را ببری. در بعضی روابطت مشکلاتی وجود دارد، از کوچکترین آنها شروع کرده و برای رفع هر کدام از آنها راه حلی پیدا کن. همیشه دوست داری برای هر چیزی یک توجیه منطقی پیدا کنی، اما باید بپذیری که در زندگی، برخی چیزها هستند که بدون هیچ دلیل و برهانی اتفاق می افتند و در نهایت تبدیل به تجربیات تو در زندگی می شوند. فاصله هایی را که به وجود آمده است، با مهمانی دادن از بین ببر. برای رسیدن به هدف هایت به برنامه ریزی جدیدی نیاز داری؛ برای این کار با فرد باتجربه ای مشورت کن تا پشیمان نشوی. باید روش های تازه ای را برای رسیدگی به کارهایت در پیش بگیری و اگر بعضی وقت ها نمی توانی از راهی به هدفت برسی، راه های دیگری را امتحان کن.

4.1 185 رای
مطلبو دوست داشتی؟

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
36 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
تمشک طلایی
فروردین ۱۳, ۱۴۰۰ ۴:۰۷ ب.ظ

برای بهمن ماه اش هم خوب بود ممنون

پوکر
بهمن ۱۶, ۱۳۹۹ ۶:۴۶ ق.ظ

حاجی پشمام خیلی درست گفت واسه آذر پشمام ریخت یعنی