فال ماهانه – آذر ۱۴۰۱

دوره ای ۶۱ دیدگاه
 • فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ – این ماه برای شما چگونه خواهد بود؟

  شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

  فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

  با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

  فال ماهانه

  فال ماهانه

  فال ماهانه متولدین فروردین

  چشم انتظار کسی یا چیزی هستی؛ به طوری که این موضوع تمام فکر و ذکر تو شده است، به خداوند توکل کن و فقط از او مدد بخواه تا به مراکت برسی و از نگرانی رهاشوی. اتفاقات زیبا و خوبی در زندگی ات روی خواهد داد؛ چون انسان بی ریایی مثل تو، همیشه موفق و آسوده خاطر خواهد بود. نیتی در دل داری که نیاز به صبر و حوصله دارد تا به نتیجه برسد. در حرفه ات رقبای فراوانی داری، ولی اگر تلاش کنی، فتح و پیروزی از آن توست. انسانی پاک و مهربان هستی، ولی سعی کن که به دیگران و خواسته هایشان توجه بیشتری داشته باشی؛ به ویژه همسر و پدر و مادرت و سعی کن کانون زندگی ات را گرم تر کنی تا نتیجه این دلگرمی را در حال و روز اطرافیانت ببینی. مثبت بیندیش و از ادمهای منفی دوری کن تا روزهایت به آرامی بگذرند. استفاده از رنگ های شاد را در پوشش یا دکوراسیون منزلت فراموش نکن زیرا بر زیبایی و اتکای به نفس و جذابیت تو می افزاید.

  فال ماهانه متولدین اردیبهشت

  چرا به نصایح و اندرزهای خردمندانه ای که میشنوی، توجه نداری؟ یادت باشد هیچ انسانی از پند و اندرز بی نیاز نیست و شاید اگر به نصایح بزرگ ترها، به خصوص پدر و مادرت، توجه میکردی، حالا شرایط بهتری داشتی. از گذشته پند بگیر و حال را دریاب. آگاهانه و با اراده قوی زندگی خود را بساز و بر خداوند توکل داشته باش؛ حتما پیروز میشوی. مقدمات کاری را که می خواهی انجام دهی، فراهم کن تا شاهد مقصود را در اغوش بگیری. برای هرکاری رعایت یکسری اصول الزامی است و تو نباید بدون تهیه مقدمات، دست به اقدام بزنی؛ پس اول بیندیش و سپس اقدام کن. اگر برای کسی کاری میکنی، خالص و بی ریا باش و از کسی توقع جبران نداشته باش. تو مشکل مردم را برطرف کن. اگر دیگران ارزش تو را نمی دانند، اشکالی ندارد؛ زیرا خداوند بر همه چیز اگاه است. زمان خوشی و شادی به زودی فرا خواهد رسید و روزهای غم میگذرند. به تحصیلت بیشتر توجه کن و زمان خود را به تنبلی نگذران.

  فال ماهانه متولدین خرداد

  به زودی کلید کامیابی و پیروزی از ان تو خواهد شد و به مقصودت خواهی رسید. چون به خانواده خود علاقه مندی و در تمام احوال مراقب آنها هستی، خداوند هم به تو عنایت و توجه ویژه ای دارد؛ به این کار ادامه بده که سعادت دنیا و آخرت را در پی دارد. اسرار دل خود را به دیگران نگو؛ قدری خوددار باش و با متانت عمل کن. بهتراست رازت را فقط با افراد صالح و باتجربه و دلسوز در میان بگذاری تابتوانی از مشورت آنها بهره ببری. اگر در فکر رسیدن به چیزی هستی، باید کمی صبر و حوصله داشته باشی و گرفتاری های راه را تحمل کنی تا به هدفت برسی. به جز خداوند زیر بار منت هیچ کس نرو و جز او، از هیچ کس تقاضای کمک نکن. خبرهای خوشی در راه است که باعث شادی تو و اطرافیانت می شود. بهتر است بدانی که اگر اینجا احساس خوشبختی نکنی، هرجای دیگری هم بروی، نمیتوانی و خوشبخت باشی و آسمان همه جا، همین رنگ است.

  همچنین بخوانید:  فال هفتگی - فال هفته

  فال ماهانه متولدین تیر

  به آرامش خاطرخواهی رسید، چون پرنده بخت و اقبال بر روی دستان زیبای تو خانه کرده است. بهتر است در مورد کارهایی که می خواهی انجام بدهی، با اشخاص دلسوز و مهربان و با تجربه مشورت کرده و سپس اقدام کنی تا دچار ضرر و زیان نشوی. وقت استفاده کردن از هنری که یاد گرفته ای، فرا رسیده است؛ سعی کن با شناخت بازار کار و استفاده از همکاری اهل فن، شروع به کار کنی. احساس اضطرابت نتیجه برداشت غلط خودت از امور زندگی و خانوادگی است. اگر بتوانی بینشت را به زندگی تغییر دهی، استرس و اضطراب هم از تو دور می شود. عجله کار شیطان است؛ با آرامش و ثبات رأی راهت را انتخاب کن و از هیچ چیز واهمه نداشته باش. ممکن است به زودی از نظر مالی و شغلی تحولات مهمی در کل زندگی ات ایجاد شود؛ سعی کن از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببری. پول هایت را جمع کن تا برای رسیدن به هدف های بزرگ تری هزینه کنی، بخند و خوشحال باش، چون زندگی را هرطور بگیری، همان جور میگذرد.

  فال ماهانه متولدین مرداد

  شانس در دست توست و بعضی از کارهایی که می خواهی انجام بدهی، آرام آرام به نتیجه می رسند؛ شاید حرکتت کند باشد، اما بالاخره به مقصد می رسی. گاهی در محل کار در اثر فشار کاری عصبی میشوی و دلت میخواهد از محیط دور شوی. در این زمان تنفس های عمیق در هوای بهاری به تو آرامش را هدیه می کند. گاهی در بعضی از کارهایت گره می افتد؛ نگران نباش، چون اتفاقات خوب به زودی پیش خواهند آمد و تمام مسائل به راحتی برطرف خواهند شد. محیط خانواده ات به آرامش می رسد و برای همیشه این عشق و صفا در خانه ات ماندگار خواهد شد. بعضی وقتها همه چیزداری، ولی احساس خوشبختی نمیکنی؛ آن موقع به یاد پروردگار مهربان بیفت و بدان که او برای تو برنامه های بهتری را در نظر دارد. صبروتحمل بیشتری داشته و امیدوار باش؛ چون آرام آرام به خواسته هایت خواهی رسید. ولخرجی را کنار بگذار و از دوستان ناباب هم دوری کن تا موفق شوی.

  فال ماهانه متولدین شهریور

  فردی نسبت به تو دچار اشتباه شده است؛ کمی صبر کن و شکایتی نکن، چون همه چیز درست میشود. برای اجرای نیتی که در دل داری، باید تمام جوانب را بسنجی تا فریب نخوری و بی تدبیر عمل نکنی تا پشیمان نشوی. فردی مهربان، صمیمی، بخشنده و فعال هستی، اما گاهی دچار تردید و دودلی می شوی. اگر این حالت را از خودت دور کنی، در زندگی موفق و کامیاب خواهی شد. در راه عشق باید رنج و زحمت زیادی را تحمل کنی، چون راه عشق، راه پرخطری است که مبارزی قوی می طلبد. حرف حق را بپذیر و دلت را از تلاطم خالی کن. همیشه در زندگی، مثبت ها و منفی ها در کنار هم هستند؛ پس سعی داشته باش مثبت فکر کنی و از دیدن منفی ها دلگیر نشوی، چون میتوانی با تجربه کردن آنها، راه بهتر زندگی کردن را بیاموزی. اگر احساس تنهایی میکنی، با خدا باش و بدان که خداوند در همه مراحل از تو حفاظت می کند. همواره در زندگی تقوا را پیشه کن و اسیر هوی و هوس نشو.

  همچنین بخوانید:  فال روزانه صوتی - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۰

  فال ماهانه متولدین مهر

  آرزوی بزرگی در سر داری؛ نگران نباش، چون به زودی موفقیت های شگرفی نصیب تو می شود و تلاش هایت بالاخره به ثمر خواهد نشست. به خاطر نعمت هایی که داری، از خداوند سپاسگزار باش. اگر برای شغل جدید احتیاج به تجربه داری، از همین امروز شروع کن و یادگرفتن مهارت های لازم را به تعویق نینداز. راز دل خود را با هر کسی در میان نگذار، چون همه رازدار و قابل اعتماد نیستند و ممکن است با دانستن رازت به تو ضربه بزنند. ممکن است فکری که در سر داری، به سرعت عملی نشود، چون هنوز مقدمات آن کاملا فراهم نشده است؛ ولی به هر صورت دیر یا زود عملی خواهد شد. زندگی به زودی به روی تو لبخند خواهد زد و درهای امیدواری به رویت باز می شود. به دستورات پزشکی اهمیت بده و سعی کن برای سلامتیات ارزش قائل باشی. لیستی از نقاط ضعف و قوتت تهیه کن و سعی داشته باش با برنامه ریزی درست، ضعف هایت را به نقاط قوت تبدیل کنی.

  فال ماهانه متولدین آبان

  سعی کن اعتماد به نفست را بیشتر کنی تا بتوانی بر موانعی که سرراهت هست، فائق آیی. پاکی و بی آلایشی در وجود تو موج می زند و اضطراب و پریشانی به زودی برطرف می شود. در کارها میانه رو باش و از سرزنش ها دلگیر نشو، چون همیشه کسانی هستند که نسبت به اوضاع بدبینند و می خواهند تو را هم بدبین کنند. بر خداوند توکل کن و با پشتکار و اراده جلو برو. دنیا ارزش غم خوردن ندارد؛ پس غصه را از دلت خارج کرده و سعی کن با خوش بینی به اوضاع نگاه کنی، آدم خوش قلب و مهربانی هستی و سرعت عمل، دقت و تلاش از لوازم موفقیت و پیروزی تو بر رقیبان است. ارزوهایت را روی کاغذ و با تاریخ دقیقی که می خواهی به آن برسی، بنویس؛ با توکل به خداوند، مطمئن باش که در روز موعود یا زودتر از آنچه که فکرش را می کنی، به تک تک آنها می رسی؛ البته فراموش نکن که آرزوهایت فقط مال توست؛ پس آنها را نزد دیگران بازگو نکن.

  فال ماهانه متولدین آذر

  پدر و مادرت کمی از رفتارتو ازرده خاطرند. فراموش نکن آنها نگران زندگی و آینده تو هستند. سعی کن خودت باشی و از اندیشه و اراده و فعالیت خودت دهد نسبت به انتخاب دوستان و اطرافیان خودت بیشتر دقت کن، مشکلات با زور قابل حل نیستند، بلکه با خوشرویی و مهر و محبت می توانی آنها را از پیش پایدار راهی برای ارتباط بهتر با پروردگارت پیدا کن و خواسته هایت را مستقیم به او بگو. بعضی وقتها زندگی را به شوخی میگیری، اما گاهی لازم است کمی جدی و با تدبیر عمل کنی، متعادل باش، چون در هر چیز، اندازه نگه داشتن نیکوست. با همسرت لج بازی نکن، چون باعث دلخوری و دلسردی در روابطتان می شود وقت به اندازه کافی بهره ببر و آن را بیهوده تلف نکن. بیشتر به فکر آینده خود باش؛ چون آینده ای درخشان و پر از پیروزی و کامیابی در انتظار توست و لازم است تا رسیدن به آن تلاشت را مضاعف کنی.

  همچنین بخوانید:  فال ماهانه میلادی - نوامبر ۲۰۲۲

  فال ماهانه متولدین دی

  کائنات برای کارهای تو بهترین را می خواهند و به آرزوهای دیرینه ات خواهی رسید، شجاع باش، چون موفقیت های بزرگی در کار و زندگی خانوادگی منتظر توست. اگر به فکر تغییر مکان هستی، ابتدا تمام جوانب کار را بسنج و بعد اقدام کن. حیف است که زندگی خود را به پای افراد نااهل هدر بدهی و باید در انتخاب دوست دقت کنی. ارزویی که در سر می پرورانی، با کمی علاقه، اراده و همت عملی می شود. با مسائل پیش پاافتاده اعصاب خودت را خرد نکن و مسائل را به دست زمان بسپار. اگر مشکل حل نشد، با افراد باتجربه مشورت کن. عاشق زندگی و در هر کاری دقیق و نکته بین هستی. اگر دور و برت خیلی شلوغ شده، وسایل اضافه را بیرون بینداز یا اگر قابل استفاده هستند، آنها را به نیازمندان ببخش. کلید پیروزی و کامیابی در دستان توست و قدری تلاش، اراده و توکل بر خداوند مهربان کارها را بر وفق مرادت خواهد کرد. فراموش نکن که اصل و گوهر انسان باید پاک باشد تا مورد فیض الهی قرار گیرد.

  فال ماهانه متولدین بهمن

  خیر و برکت به زندگی ات خواهد آمد. بعضی وقتها احساس تنهایی می کنی و این لحظه ها بهترین موقعیت هایی هستند که تو را به خدای بزرگ نزدیک می کنند. از این لحظه ها استفاده کن و از خداوند کمک بخواه تا به هدفت برسی. نتیجه کاری به زودی به تو خواهد رسید، اما باید صبر و تحملت را بیشتر کنی. عجله را در کارهایت کنار بگذار و با صبر و متانت بیشتری کارها را انجام بده. دعای خیر پدر و مادر همیشه همراه توست. در زندگی تقوی را پیشه کن و اسیر هوی و هوس نشو، زیرا آنچه انسان را به ورطه هلاکت می اندازد، هوی و هوس زودگذر است. اگر می خواهی آسوده خاطر باشی، در تمام کارها اعتدال را از دست نده و سعی کن در کارهایت میانه رو باشی. نکته بینی و ریزبینی بیش از حد باعث میشود که هم خودت از روزهایت لذت نبری و هم اطرافیانت برای ارتباط با تو دچار مشکل شوند. بهتراست کمی از سختگیری ات در زندگی کم کنی تا به آرامش برسی.

  فال ماهانه متولدین اسفند

  اجابت نیتی که در دل داری، به زمان احتیاج دارد. آینده در دستان توست، اما باید در انتخاب دوست دقت بیشتری داشته باشی. هر کسی بسته به تلاش و لیاقت خودش به جایی می رسد؛ تو هم باید در کارهایت سیاست و تدبیر داشته باشی و برای خودت هدف گذاری کنی. یادت باشد که انسان بی ریا همیشه موفق و آسوده خاطر خواهد بود؛ به ویژه وقتی به کسی کمک می کند که شاد و خندان شود. کتاب های خودشناسی بخوان و سعی کن با دید دیگری به زندگی نگاه کنی. کمی استراحت کن تا از فشارهای روحیات کاسته شود و بتوانی در آرامش برای کارها و برنامه هایت تصمیم گیری کنی. بهتر است که این روزها در معامله بیشتر دقت کنی تا سرت کلاه نرود. دست از تردید و دودلی بردار و سعی کن با اطرافیانت یکدل باشی. مثبت اندیشی رمز زندگی موفق است. با زبان خوش با اطرافیانت سخن بگو زیرا خانواده ات تو را دوست دارند و وقتی تو کم لطف میشوی، ممکن است آزرده خاطر شوند.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  61 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  پری
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت: ۲۳:۰۹

  فال عالی بود ممنون 🌹👌🏽

  الهه صدری
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۲:۰۰

  درود و سپاس بابت ایحاد سایت تاروت رنگی. راستش اول برای سرگرمی وارد شدم، اما نزدیک بودنِ پاسخ نیت اولم دلیلی شد برای گرفتن فالهای بعدیم.. ممنونم و پایدار باشید.

  دنیا
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت: ۲۳:۳۵

  سلام لطفا فال مهرماه رو منتشر کنید متشکرم

  ساغر
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت: ۱۷:۲۲

  فال ماه شهریور برای تیرماهی ها تکراری است
  فکر کنم آپدیت نکردین!!!

  احمد
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۲:۱۳

  سلام خیلی ممنون از مطالبتون ضمن اینکه فال مربوط به تیر ماه را بگذارید چون وارد تیر شدیم با تشکر

  فرشته
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۱۴:۲۷

  ممنون از تاروت رنگی

  نفس
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت: ۲۰:۵۴

  فال ماهانه اردیبهشت یا فروردین؟

  احمدی
  ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت: ۲۳:۲۶

  سلام مرسی فال شما خیلی خوبه

  روشن
  تاریک