فال PMC پی ام سی

دوره ای ۲۷ دی ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال هفتگی پی ام سی PMC

فال pmc (فال پی ام سی) جزو پرطرفدارترین فال های هفتگی بوده که جمعه هر هفته در وبسایت تاروت رنگی منتشر می شود.

این فال در حقیقت متن فال شبکه پی ام سی بوده که به صورت متن نوشته شده است و فقط به صورت هفتگی منتشر می شود.

شما می توانید برای دسترسی راحت تر به فال خود بر روی ماه مروبطه در زیر کلی کرده و به بخش مربوطه هدایت شوید.

این فال مربوط به ۲۷ دی تا ۳ بهمن سال ۱۳۹۸ می باشد.

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال pmc پی ام سی

فال pmc متولدین فروردین:

از شکست های گذشته خود درس عبرت بگیرید و سعی کنید مرتکب اشتباهات مکرر نشوید تا کار و زندگیتان رو به راه شود. دشمنان به ظاهر دوستتان را که بارها آزموده و پی به سوء نیتشان برده اید فراموش کنید تا راه زندگیتان هموارتر شود. کسی که تجربیات تلخ و شیرین گذشته را چراغ راه زندگیش نکند به چاه بدبختی می افتد و آینده تاریک و مبهمی رای خود رقم می زند.

فال هفتگی PMC متولدین اردیبهشت:

آنقدر به بعد معنوی و احساسی زندگی ارزش قائلید که از رفاه و آسایش دنیوی و ظواهر تمدن و پیشرفت اقتصادی در زندگی غافل شده اید. درست است که صداقت، وفاداری و نوعدوستی لازمه زندگی است ولی شرط کافی نیست. سعی کنید در کنار صفات عالی انسانی به رفاه و آسایش و آینده زندگیتان نیز اهمیت دهید. با خانواده و دوستان قدیمی و مورد اعتماد خود روابط گرمتر و صمیمانه تری داشته باشید.

فال پی ام سی متولدین خرداد:

از داشته های خود راضی باشید و ناشکری نکنید. موقعیت خوبی را که دارید با ندانم کاری، بی برنامگی و حسادت خراب نکنید و خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. با تمام وجه تشابهاتی که وجود دارد هر کسی شرایط خاص خودش را دارد و اهداف،برنامه ها و رویکرد زندگیش با دیگران تفاوت دارد. تمام سعی خود را به کار بگیرید و دل کسی را که بی جهت شکسته اید به دست بیاورید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه | فال امروز

فال هفتگی پی ام سی متولدین تیر:

این موضوع که احساس می کنید دوستان و آشنایانتان از شما رویگردان شده و نسبت به شما بی اعتنا شده اند تقصیر خودتان است. بی اعتمادی و شک و تردید بی مورد، بی اعتمادی و جدایی دوستان و اطرافیان را در پی دارد. سعی کنید دوست و دشمن خود را بشناسید و به هر کسی برچسب دشمنی و بی اعتماد بودن نزنید. از هر دست که دهید با همان دست پس خواهید گرفت.

فال پی ام سی متولدین مرداد:

از کسانی که شما را از راه پیشرفت و زندگی غافل کرده و به سوی آینده ای مبهم و تاریک سوق می دهند فاصله بگیرید و راه خودتان را بروید. به فکر خودتان، خانواده تان و آینده تان باشید و سعی کنید چشم انداز خوبی از زنگی برای خودتان و خانواده تان رقم بزنید. تنها به خدا و افراد دلسوز خانواده تان امیدوار باشید نه دشمنان دوست نما. خودتان را برای مواجهه با رویدادی خارق العاده و سرنوشت ساز آماده کنید.

فال PMC متولدین شهریور:

سادگی و سهل انگاری را کنار بگذارید و سعی کنید سیاست و ملاحظه کاری را هم چاشنی زندگیتان کنید. در این دنیای هزار رنگ و بازار مکاره اعتماد بیجا و سادگی بیش از حد پشیمانی و سرخوردگی به بار می آورد. بیش از حد خودتان را درگیر مسائل کاری و شغلی نکنید و زمان هایی را برای تفریح و سرگرمی و در کنار دوستان و آشنایان بودن در نظر بگیرید. قبل از پذیرفتن پیشنهاد کاری که به شما می شود خوب فکر کنید.

همچنین بخوانید:  فال چای با ۵ نشان

فال هفتگی PMC متولدین مهر:

با دیگران مدارا کنید و سعی کنید انتظاراتتان معقول و منطقی باشد. دیگران هم از شما انتظاراتی دارند، پس با اطرافیان و مخصوصا دوستان و نزدیکانتان همان طور رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند. همه چیز در ثروت و پول خلاصه نمی شود و تنها معیار خوشبختی نیست. داشتن دوستان خوب و وفادار ثروت بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود، قدرشان را بدانید.

فال پی ام سی متولدین آبان:

دوستی را که رنجانده اید سعی کنید به هر طریقی که می توانید دلش را به دست بیاورید. او واقعا دلسوز و خیر خواه شماست. جلوی ضرر را از هر کجا که بتوانید بگیرید برایتان سودمند خواهد بود. دایره مسئولیت ها و وظایفتان را مشخص کنید و سعی نکنید پایتان را از آن فراتر بگذارید. مثبت اندیش باشید و سعی نکنید مسئولیت کارها و اشتباهاتتان را به گردن دیگران بیندازید. به مسافرتی به یاد ماندنی خواهید رفت.

فال PMC متولدین آذر:

از شخصی که مدتهاست رابطه گرم و نزدیکی با شما برقرار کرده هرچه زودتر دوری کنید. او دشمن است در لباس دوست. صریحا به او بگویید که مایل به ادامه دوستی با او نیستید و می خواهید به کار و زندگی خودتان بپردازید. کارها و هدایایی را که برای جلب رضایت و دوستی با شما انجام داده جبران کنید تا زیر بار منتش نباشید. به هر کس اعتماد نکنید و دوست و دشمنتان را بشناسید.

فال هفتگی PMC متولدین دى:

مدتهاست که سررشته کار و زندگیتان را از دست داده اید و افسرده و پریشانید. برنامه ها و حساب و کتاب های مالیتان را مرور و بررسی کنید و سرو سامان بدهید. اینکه مدام خودتان را سرزنش کنید یا تقصیر را به گردن دیگران بیندازید به نفعتان نیست و کارهایتان را پیچیده تر می کند. سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و معقولانه تر با مشکلات و موانع زندگی برخورد کنید. منتظر خبری خوش باشید.

همچنین بخوانید:  فال تاروت روز سریع

فال روزانه PMC متولدین بهمن:

انتظار نداشته باشید مشکلات و مسائل پیش آمده ناگهان و به خودی خود برطرف شود. هر مشکلی راه حلی دارد و برای حل و فصل کردن آنها باید برنامه ها و اقدامات عاقلانه و منطقی را به کار گرفت. ناامید نباشید و با کمک، همفکری  و همدلی با بزرگان سعی کنید مشکلات را برطرف کنید. حساسیت بیش از حد گاهی انسان را از اهداف و برنامه های بزرگ و عالی در زندگی باز می دارد. در راستای اهداف عالیتان گام بردارید.

فال روزانه پی ام سی متولدین اسفند:

به مسائل دور و برتان بیش از حد حساسیت به خرج ندهید و سعی کنید با آرامش کافی به کار  زندگی و تحصیلاتتان ادامه دهید. مشکلات و مسائل زندگی با صبر و تلاش و تحمل برطرف می شود، نه با بی صبری و حساسیت بیش از حد و عجولانه و نامعقول عمل کردن. دلتان را آرام کنید و به زندگی و آینده و اهداف عالی خود امیدوار باشید. آینده و موقعیت عالی و روشنی در انتظارتان است.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک