فال ابجد امروز – یکشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۴

دوره ای ۱۲ دیدگاه
 • فال ابجد امروز

  فال ابجد (رمل) یکی از روشهای بسیار قدیمی طالع بینی بوده که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده اند. این فال، یکی از قدیمی ترین نوع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت میدهند. برای مشاهده فال ابجد امروز خود با تاروت رنگی همراه شوید.

  همچنین برای گرفتن فال ابجد اختصاصی خود میتوانید بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: فال ابجد (رمل)

  شما می توانید برای دسترسی به فال خود بر روی ماه مربوطه در زیر کلیک کرده و به بخش مربوطه هدایت شوید.

  فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

  ♈ فروردین 🍃

  حروف ابجد فال شما : آ د آ

  نیت خوبی کرده ای. طالعت روشن است. غم و تیرگی از تو دور شده و سعادت به تو روی آورده است. از آسیب بدخواهان در امانی. اگر چیزی را از دست بدهی، از آن فایده ای نصیبت میشود. از دوست، همکار یا همسر خود راحتی میبینی. اگر فکر معامله هستی انجام بده نفع میبری.مدتی است نگران هستی و تشویشی به دل داری. اگر مسافری داری به سلامت باز میگردد. اگر قصد انجام کاری را داری، شرایط با تو موافق است و به مقصود میرسی انشا الله.

  ♉ اردیبهشت 🍃

  حروف ابجد فال شما : ج ا ج

  به آنچه که نیت کرده ای میرسی اما باید صبر داشته باشی. کسی در پی بدگویی و صدمه زدن به توست اما موفق نمیشود. این روزها نادانی میکنی و به اندرز و نصایح دیگران توجه نمیکنی. در این فکر هستی که عاقبت کارت چه میشود اگر صبر کنی کارت سر و سامان میگیرد. اگر قصد انجام کاری را داری چند روزی دست نگهدار.

  همچنین بخوانید:  فال هفتگی - فال هفته

  ♊ خرداد 🍃

  حروف ابجد فال شما : آ ج ج

  چیزی حلال به تو رسیده و یا میرسد. گشایش در کارت پیدا شده ولی کسی از تو رنجیده خاطر است، از او دلجویی کن افرادی تنگ نظر با تو دشمنی میکنند به خداوند پناه ببر تا از شر آنها در امان باشی در این نیت که کرده ای پا بر جا باش و به خداوند توکل کن. آنچه را که آرزو داری به آن میرسی انشا الله.

  ♋ تیر ☀️

  حروف ابجد فال شما : ب آ آ

  طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست. اگر قصد سفر داری ،یا قصد جابجایی و نقل مکان داری و یا قصد داری تغییر شغل بدهی به آنها عمل کن، به نفع تو خواهد بود. غیبت دیگران را نکن و به کار خود مشغول باش تا آنچه خدا مصلحت میداند برای تو پیش آید.

  ♌ مرداد ☀️

  حروف ابجد فال شما : آ‌‌ آ ‌آ‌

  به زودی گره کارت باز میشود و به هر خواسته ای که داری میرسی. ممکن است کسی به زودی به جمع خانواده شما افزوده شود. دوستان خوبی داری به وقت نیاز با آنها مشورت کن. تا حدی از شر بدخواهان در امانی. در چند روز آینده یک خبر خوشحال کننده میشنوید. اگر آرزو و یا نیتی داری به آن میرسی. در کارهایت به خدا توکل کن تا به امید حق کارهایت درست به انجام برسد. رازت را به هر کس نگو. خوددار باش و از بدیها پرهیز کن. آنچه را که انتظار داری انشا الله به زودی به دست خواهی آورد.

  همچنین بخوانید:  فال صوتی امروز - یکشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۴

  ♍ شهریور ☀️

  حروف ابجد فال شما : ب ب د

  طالع خوبی است و نیتت بر آورده می شود. به زودی از غمها رها میشوی زیرا فالت نوید خیر و سعادت میدهد. در کارهایت همچنان کوشا باش تا موفقیت و پیروزی نصیب شود. مراقب بدخواهان باش و رازت را به هرکس نگو با کسی خویشی یا دوستی خواهی کرد که بسیار خوبست. در زندگی دو دل نباش و در نماز کاهلی نکن تا به مراد و مقصود برسی انشا الله.

  ♎ مهر 🍁

  حروف ابجد فال شما : آ ج ب

  با این نیتی که کرده ای به خواسته ات میرسی و خداوند تو را از غم و رنج میرهاند و پول و ثروت خوبی نصیب تو میشود. اگر با کسی منازعه و دعوا داری عاقبت به نفع تو خواهد شد. اگر او با تو نمی سازد نگران نباش عاقبت رام خواهد شد. اگر چیزی را از دست داده ای دوباره به دست می آوری. از عبادت کوتاهی نکن تا کارت راست و هم قلبت مصفا شود.

  ♏ آبان 🍁

  حروف ابجد فال شما : ب ج ج

  از طرف یکی از خویشان و نزدیکان کمکی دریافت میکنی و مورد حمایت او قرار میگیری.

  ♐ آذر 🍁

  حروف ابجد فال شما : د ج د

  طالعت روشن است و موفقیت و سعادت به تو روی خواهد کرد پس غم مخور. مال یا چیزی را از دست داده ای آن را به دست خواهی آورد. در کارها به خدا توکل کن و به فکر سود و زیانش نباش. تا چند روز آینده خبر خوشحال کننده ای خواهی شنید و کارها بر وفق مراد تو پیش خواهد رفت و به مقصود خواهی رسید انشا الله.

  همچنین بخوانید:  فال روزانه - یکشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۴

  ♑ دی ❄️

  حروف ابجد فال شما : آ ب ب

  فکری را که در سر داری ترک کن. صبر پیشه کن تا گشایشی در کارت ایجاد شود. قیل و قال و تلاش بیهوده مکن. از بدی دوری کن و به امر و مشیت الهی تسلیم شو و جز در راه او کوشش و عمل نکن. از دروغ بر حذر باش، چون عده ای قصد تهمت زدن به تو را دارند. تا چند روز دیگر گشایشی در کار تو ایجاد میشود. صبور باش و به خدا توکل کن تا از بدی و سختی دور شوی و به مرادت برسی انشا الله .

  ♒ بهمن ❄️

  حروف ابجد فال شما : آ د آ

  نیت خوبی کرده ای. طالعت روشن است. غم و تیرگی از تو دور شده و سعادت به تو روی آورده است. از آسیب بدخواهان در امانی. اگر چیزی را از دست بدهی، از آن فایده ای نصیبت میشود. از دوست، همکار یا همسر خود راحتی میبینی. اگر فکر معامله هستی انجام بده نفع میبری.مدتی است نگران هستی و تشویشی به دل داری. اگر مسافری داری به سلامت باز میگردد. اگر قصد انجام کاری را داری، شرایط با تو موافق است و به مقصود میرسی انشا الله .

  ♓ اسفند ❄️

  حروف ابجد فال شما : د آ آ

  آینده ی خوبی در پیش داری اگر همتت را به کار بگیری، با موفقیت فاصله ای نداری . افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا خداوند تو را در کارهایت یاری دهد به زودی گشایشی در کارها پیدا میشود. از چیزی نگرانی در دل داری، نگران نباش. اگر چیزی را از دست داده ای به صلاح تو بوده، خیری در آنست.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  12 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  ناشناس
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت: ۰۳:۱۸

  تاروت رنگی همه چی عالی
  ممنون که هستی
  و دوستانی رو دور هم جمع کردی
  سپاسی فراوان

  وحید
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت: ۱۶:۱۹

  ان شاالله که خیره…😇

  سمانه
  ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت: ۱۰:۰۵

  خدایا شکرت خیلی امیدوارم شدم💗 ان شاالله منم امسال بیماریم خوب شه و شفا پیدا کنم بتونم خیلی زود ازدواج کنم و خوشبخت شم، خیلی دوس دارم این اتفای خوب امسال واسم اتفاق بیفتن، توروخدا تو این ماه عزیز خیلی برام دعا کنید خیلی سختی کشیدم خیلی چیزارو ازدست دادم، ان شاالله هر کی به هر چی میخواد برسه و خدا بهش خوبش رو بده🌹

  مهناز
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت: ۰۶:۲۷

  سلام به نظرم در این روز های سرد بهترین کار امیدواری دادن به دیگرانه خدا رو چه دیدی اگر نظر کنه هر غیر ممکنی رو ممکن میکنه. سر موضوع مهمی نیت کردم و دقیق دقیق همون دراومد و به فال نیک میگیرم ان شاالله هممون به حاجت دلمون برسیم ممنون از عوامل این کانال🙏🏻

  نازی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت: ۱۰:۳۵

  چه کنم چه کنم درست بود متاسفانه

  ناشناس
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۰۰:۲۴

  سلام.
  اگه بتونید اول صفحه این فال هم مثل فال روزانه و فال حافظ روزانه، لینک میانبر مربوط به متولدین هر ماه رو قرار بدید خیلی خوب میشه.
  ممنون که به نظرات مخاطبانتون توجه میکنید.
  موفق باشید.

  النا علی زاده
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۱۹:۲۵

  خیلی خوبه

  ناشناس
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۰۱:۴۳

  خیلی ازتون ممنونم حرف دلمو زد امیدوارم کرد

  اسماعیل
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۱۵:۵۳

  سلام ممنون واقعا راست میگفت

  النا علی زاده
  پاسخ به  اسماعیل
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۱۹:۲۴

  عالی همه راسته

  رضا
  پاسخ به  النا علی زاده
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت: ۱۳:۳۹

  سلام ممنونم ازتون همه چی درست میگه مرسی ممنونم

  روشن
  تاریک