فال روزانه – شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

دوره ای ۲۶ دی ۱۳۹۹ ۱۴۷ دیدگاه

فال روزانه شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ – ۱۶ ژانویه ۲۰۲۱

شما در حال خواندن فال روزانه شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ هستید.

این مطلب، روزانه حداکثر تا ساعت ۲۴ بامداد به روز می شود. پس می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

شما می توانید برای دسترسی به فال خود بر روی ماه مروبطه در زیر کلی کرده و به بخش مربوطه هدایت شوید.

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال روزانه - فال امروز

فال روزانه – فال امروز

فال شخصی امروز شما:

عده ای به ظاهر دوست اطراف شما را گرفته اند که فقط به فکر سوء استفاده از شما هستند. آنها را از خود دور کنید وگرنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرید.

فال روزانه متولدین فروردین:

تاروت رنگی در مورد متولدین فروردین میگه:

یکی از دوستان نزدیک تان به شما کمک می کند تا سوتفاهم میان شما و شریک عاطفی تان را برطرف شود. صبور باشید! همه چیز به زودی به حالت نرمال باز خواهد گشت. احتمالا بخواهید که توصیه های دیگران را نیز گوش دهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

تاروت رنگی در مورد متولدین اردیبهشت میگه:

مشکلات زیادی برای حل کردن هم در خانه و هم در محیط کاری دارید، اما ممکن است در بهترین شکل ممکن نباشید. حتی احتمالا عصبی باشید و با همه دعوا کنید. سعی کنید دیدگاه تان را بروی دوستان و شریک عاطفی تان تحمیل نکنید! قبل از صحبت کردن دوباره فکر کنید.

فال روزانه متولدین خرداد:

تاروت رنگی در مورد متولدین خرداد میگه:

همچنین بخوانید:  فال عطسه

به نظر می رسد که سرشار از انرژی هستید و در هر کاری که در دست دارید موفق خواهید شد. اگر به شما شغلی پاره وقت پیشنهاد شد، آن را رد نکنید! باید، در این مواقع نظرات افراد با تجربه را نیز جویا شوید. از بحث های خانوادگی اجتناب کنید، زیرا که عواقب جدی در بر خواهد داشت.

فال روزانه متولدین تیر:

تاروت رنگی در مورد متولدین تیر میگه:

ممکن است نتوانید برنامه های کاری تان را حفظ کنید، بنابراین همکاران و رئیس تان عصبانی خواهند شد. به نظر می رسد که فاقد شور و ذوق هستید و در شرایط خیلی حساسی قرار دارید. سعی کنید که مشکلات دیگران را بهتر بفهمید مخصوصا زمانی که از شما مشاوره می خواهند.

فال روزانه متولدین مرداد:

تاروت رنگی در مورد متولدین مرداد میگه:

ممکن است نسبت به نگرش یکسری افراد حساسیت نشان دهید و عصبی شوید. امروز بعد از ظهر مبلغ عمده ای پول از بستگان نزدیک دریافت می کنید. شریک عاطفی تان با خرید یک مورد گران قیمت با شما موافقت نمی کند. از بحث اجتناب کنید، بهتر است که شتابزده تصمیمی نگیرید.

فال روزانه متولدین شهریور:

تاروت رنگی در مورد متولدین شهریور میگه:

ممکن است در محیط کاری به دلیل کامل نکردن وظایف تان عصبی باشید. از همکاران تان دریافت کمک کنید. سعی کنید احساسات خود را نسبت به شریک عاطفی تان بیشتر بروز دهید. کلافه نباشید.

فال روزانه متولدین مهر:

تاروت رنگی در مورد متولدین مهر میگه:

سعی کنید تمام مشکلات مهم را تا قبل از ظهر حل کنید، زمانی که انرژی زیادی دارید! امروز بعد از ظهر، نیاز بیشتری به آزادی دارید که این احساسات تان تاثیر زیادی بر روی ارتباطات دیگران خواهید گذاشت. بیشتر به زندگی عاطفی تان توجه کنید!

همچنین بخوانید:  فال ماهانه - دی ۱۳۹۹

فال روزانه متولدین آبان:

تاروت رنگی در مورد متولدین آبان میگه:

تغییرات مهمی در زندگی عاطفی تان رخ خواهد داد. قبل از ظهر ممکن است شخص خاصی را ملاقات کنید که در اولین نگاه عاشقش شوید. عجله نکنید! باید توصیه های دوستان تان را در نظر بگیرید.

فال روزانه متولدین آذر:

تاروت رنگی در مورد متولدین آذر میگه:

ممکن است به دلیل جوی که همکاران تان به وجود آورده اند ناراحت باشید. از هر گونه حدس و گمان که شما را وارد به بحث های شدید می کند اجتناب کنید! نیاز شما به استقلال بیشتر دوستان تان را دور می کند.

فال روزانه متولدین دی:

تاروت رنگی در مورد متولدین دی میگه:

ممکن است بحثی با شریک عاطفی تان به دلیل یکسری سوتفاهم داشته باشید. سعی کنید آرام باشید. امروز بعد از ظهر ممکن است مجبور باشید که به چندین سفر مربوط به کار بروید. باید از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید.

فال روزانه متولدین بهمن:

تاروت رنگی در مورد متولدین بهمن میگه:

اگر در حال رفتن به سفری هستید، خوشبین باشید: همه چیز با برنامه جلو خواهد رفت. روابط با دوستان تان بسیار خوب پیش خواهد رفت، اما ممکن است با شریک عاطفی تان به دلیل قبول نکردن کمک بستگان دعوا کنید. سعی کنید بیشتر محتاط باشید. به اطرافیان گوش دهید که چه چیزی برای گفتن دارند!

فال روزانه متولدین اسفند:

تاروت رنگی در مورد متولدین اسفند میگه:

اگر از دستورالعمل های رئیس تان اطاعت نکنید به مشکل خواهید خورد. سعی کنید که معاملات مالی یا تصمیمات مهم کاری را به زمان دیگری موکول کنید. بهترین کار این است که به شریک عاطفی تان بیشتر توجه کنید.

 به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

 * پیام، نامه، خبر

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
147 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
سوونا
دی ۱۵, ۱۳۹۹ ۱:۰۰ ب.ظ

چرا فال آرزو و ارمنی اپدیت نمیشه همش تکرار میشه

سارا
دی ۱۴, ۱۳۹۹ ۲:۲۷ ق.ظ

چجور میشه فالهای روزها یا ماههای قبل رو دید؟

میترا
دی ۱۳, ۱۳۹۹ ۸:۱۴ ق.ظ

سلام
چرا سایتتون به روز رسانی نمیشه ؟

zahra---turk
دی ۱۱, ۱۳۹۹ ۲:۲۴ ب.ظ

سلام
ممنون از سایت خوبتون 🙂

sara
دی ۳, ۱۳۹۹ ۹:۵۵ ق.ظ

بابا ساعت ده شد چرا فال امروزو نمیذارین

امیر
آذر ۱۵, ۱۳۹۹ ۶:۳۴ ب.ظ

عالی

1 7 8 9