فال هفتگی و فال هفته

دوره ای ۵۴ دیدگاه
 • فال هفتگی – از دوشنبه، ۴ تیر تا یکشنبه، ۱۰ تیر ۱۴۰۳

  شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

  فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

  با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

  فال هفتگی

  فال هفتگی

  فال هفتگی متولدین فروردین

  با افزایش کارهای خانگی که باید انجام دهید مواجه خواهید شد از جمله، تعمیرات، بازسازی، حتی بازدید از مهمان ها و تعویض خانه ! به هر علتی که شده زمان تان را باید به یکسری کارها اختصاص دهید، علاوه بر این هرج و مرج میان اعضای خانواده شدت می گیرد. و ممکن است با افراد قدیمی صحبت کنید. چقدر هیجان انگیز است. ممکن است همچنین با مشکلات قدیمی با بچه ها روبه رو شوید. خوشبختانه، ونوس آتشین در خانه سوم از ارتباطات تان قرار دارد که شما را دلپذیر و خوش صحبت می سازد. همچنین از دنیای اطراف خود قدردانی بیشتری خواهید کرد.

  فال هفتگی متولدین اردیبهشت

  با پیوستن خورشید و مریخ آتشین شما را مجبور می سازند که به سفرهای کوتاه مدت، انجام وظایف شخصی، خواندن، نوشتن و صحبت با دیگران بپردازید. خوشبختانه، ایده های پول ساز زیادی دارید حتی می توانید چیزهای زیبا و با سلیقه ای خریداری کنید. (سال خوبی است که وام های بزرگی دریافت کنید و از ثروت شریک عاطفی تان بهرمند شوید.) با این حال، عقب نشینی عطارد باعث خواهد شد که بستگان و دوستان قدیمی به سمت شما بیایند. با عقب نشینی عطارد به راحتی می توانید کارهای خانگی تان را به اتمام برسانید. یخچال را پر کنید.

  فال هفتگی متولدین خرداد

  کلاه خود را نگه دارید! زیرا که عطارد در نشانه شماست، و دقیقا احساس خواهید کرد که عطارد عقب نشینی می کند. عقب نشینی خاص عطارد در خانه سوم از ارتباطات، مسافرت و حمل و نقل های زمینی می باشد. این یک تاخیر واقعی است. انتظار تاخیرات، ارتباطات مختلط، مشکلات ماشین، خراب شدن تلفن و کامپیوتر را داشته باشید. همچنین تماس با خواهر و برادر و همسایگان به تعویق می افتد. همچنین زمان خوبی برای آرام کردن ذهن تان خواهید داشت.

  فال هفتگی متولدین تیر

  عقب نشینی عطارد خیلی دقیق است زیرا که خورشید و مریخ در نشانه شما قرار دارند که به شما انرژی زیادی به همراه انگیزه و تمرکز می بخشند. با این وجود، عقب نشینی خاص عطارد در خانه دوم از درآمد و موضوعات مالی قرار دارد. پست های الکترونیکی، موضوعات مالی و خرید کردن به تعویق خواهد افتاد. برای جلوگیری از آسیب دیدن و یا از دست دادن هر چیزی که دارید باید این هفته بیشتر احتیاط کنید. زمان ضعیفی برای وارد شدن به موضوعات مالی یا ایده های پول ساز می باشد. اخبار خوبی در ارتباط با گمشده و چیزی که از دست دادید دریافت خواهید کرد. شخصی ممکن است بدهیش را به شما بدهد. همه چیز از حالت افسردگی بیرون می آید.

  فال هفتگی متولدین مرداد

  هفته ی دوست داشتنی برای شما است زیرا که جایگیری خورشید و مریخ به این معنی است که می خواهند شما خودتان را مخفی کنید. انرژی شما نسبتا در این هفته کم است و فرصتی دارید که در این مدت پشت صحنه کارهای تان را انجام دهید. جایگری ونوس شما را تشویق می کند که با دوستان تان زمان خود را سپری کنید و خلاق باشید و به سمت هنر بروید. اما خبر بزرگ این است که عقب نشینی عطارد در این زمان شروع می شود. قطعا دوستان قدیمی و شرکای سابق خود را دوباره خواهید دید و به زندگی شما راه پیدا می کنند. باهوش باشید و به خوبی نگاه کنید زمانی که به بیرون می روید زیرا که زندگی کردن بهترین انتقام است.

  همچنین بخوانید:  فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۳

  فال هفتگی متولدین شهریور

  زمان محبوبی برای شماست چراکه درگیر گروه ها و باشگاه ها و شاید رقابت ها شوید. از لحاظ فیزیکی انرژی زیادی دارید! با ونوس در بالای نشانه شما، در برابر رئیس، شرکا و افراد خاص بسیار خاص دیده می شوید. در حقیقت، با شخصی که قدرتمند است صحبت های خاصی از نظر احساسی خواهید کرد. در همین حال، سایه ای از عقب نشینی عطارد (عطارد حاکم بر نشانه شماست) از اول هفته شروع می شود، و عقب نشینی خاص عطارد در خانه ای پنهان در نمودار شما رخ می دهد. اگر بخواهید که چیزی را یاد بگیرید برای شما می تواند خوب باشد. به شما کمک می کند که تا تحقیقاتی را انجام دهید. مخصوصا اگر بخواهید که چیزهای پنهانی را کشف کنید.

  فال هفتگی متولدین مهر

  خورشید هنوز هم در بالای نشانه شماست و دید و بازدید با افراد خاص همچنان ادامه دارد زیرا که از دید دیگران شما بسیار خاص هستید. شما تاثیر فوق العاده ای بر روی دیگران می گذارید زیرا که مریخ نیز همچنان در بالای نشانه شماست که جاه طلبی تان را افزایش می دهد و باعث می شود که کارآمد و مستقل شوید. به هر حال، ونوس شما را سرگرم رفتن به سفرهای مختلفی می کند. ونوس همچنان شما را تشویق می کند که تا تجربیات خود را به صورت آگاهانه گسترش دهید و از مکان های زیبا دیدن نمایید. از دوستان قدیمی چیزهایی را خواهید فهمید زیرا که عقب نشینی عطارد باعث می شود که زوج های قدیمی دوباره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

  همچنین بخوانید:  فال روزانه سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳

  فال هفتگی متولدین آبان

  همه چیز به نظر خوب می رسد. امسال شما پولدار خواهید شد! در حال حاضر، می خواهید که تحصیلات خود را گسترش دهید، و شاید به مسافرت بروید و ایده ها، رسانه، پزشکی و … را در جهان خود گسترش دهید. از زندگی بیشتر می خواهید! ونوس در یکی از خانه های پول شما قرار دارد که چیزهای زیبا و هدایا و پول های نقد را به سمت شما جذب می کند. به طور طبیعی، هفته خوش شانسی برای شماست! ونوس همچنان زندگی زناشویی شما را گرم تر می کند و لحظات عاشقانه ای را برای شما رقم می زند. با این حال، عقب نشینی خاص عطارد در بالای نشانه شما قرار دارد که به این معنی است که با همکاران تان مخصوصا افرادی که در گذشته هستند، بیشتر درگیر خواهید شد. ممکن است همچنین رئیس و افرادی که شما تا به حال ندیده اید را به سمت خود جذب کنید.

  فال هفتگی متولدین آذر

  به طور طبیعی زمان خوش شانسی برای شماست زیرا که مشتری خوش شانس حاکم بر نشانه شما در این سال می باشد! از این موهبت لذت ببرید. در حال حاضر جایگیری خورشید و مریخ در نشانه شما، باعث می شود که از نظر زندگی زناشویی پرشور و حرارت شوید و تمام موقعیت های احساسی تان در زندگی عالی خواهد شد. مریخ نشان می دهد که در این مدت ممکن است اختلافاتی در ارتباط با ارث و میراث و اموال مشترک وجود داشته باشد. خوشبختانه، ونوس در خلاف نشانه شماست که باعث می شود روابط تان با بستگان و دیگران، مخصوصا شرکا و دوستان نزدیک گرم تر شود. عقب نشینی عطارد باعث لغو سفرها و ایجاد تاخیرات در کارهای تان می شود. (کارهای مانند چاپ، نشر و پزشکی و قانونی) برنامه های خود را دوبار چک کنید.

  فال هفتگی متولدین دی

  همچنان نیاز به خواب بیشتری دارید. ممکن است به این دلیل باشد که از شخصی ناراحت هستید و یا شخصی در حال اذیت کردن شماست. در واقع، فرصت عالی برای شماست که تحمل و شکیبایی خود را آزمایش کنید زیرا مدتی است که نمی توانید صبور باشید. احتمالا بخواهید که عصبانی شوید! ونوس آتشین روابط شما را با همکاران، رئیس و کار فرمایان تان را گرم تر می کند. در حقیقت، همه چیز در محیط کاری به نظر عالی می رسد. با این حال، انتظار تاخیرات و خطاهای بانکی و مالیات، بدهی و مشکلات ارث و میراث و مسائل مربوط به بیمه را داشته باشید. اخبار خوبی را دریافت می کنید که باعث می شود سریع تر کارهای قدیمی خود را به انجام برسانید. با این وجود، همه چیز را دوباره چک کنید که دچار خطا و اشتباهی نشوید.

  فال هفتگی متولدین بهمن

  در این هفته سخت کار خواهید کرد و به سختی تفریح می کنید. سخت کار می کنید زیرا که می خواهید سازماندهی در سطح عمیق تری داشته باشید. می خواهید با مدیریتی که دارید بتوانید تاثیرات خوبی در زندگی تان ایجاد کنید. (برای جابجایی باهوش باشید.) می خواهید که وارد یک تیم شوید. خوشبختانه، مریخ انرژی شما را زیاد می کند که به سمت اهداف خود بروید، چرا که این هفته، هفته ای کارامدی برای شماست. فکر می کنید که سرگرمی ندارید ولی ونوس تمایل دارد که شما را مجبور کند که زمان بیشتری را به سرگرمی اختصاص دهید. ونوس همچنین باعث می شود که با بچه ها بسیار سرگرم شوید و داستان های عاشقانه شدت می گیرد. عقب نشینی مستقیم عطارد در خلاف نشانه شما باعث می شود که دوستان قدمی و شرکای سابق تان را به سمت خود جذب خواهید کرد. می توانید واقعا این کار را انجام دهید.

  همچنین بخوانید:  فال ماهانه میلادی می ۲۰۲۴

  فال هفتگی متولدین اسفند

  شهربازی برای اسفند ماهی های عزیز است و می خواهید واقعا آزاد باشید. و می خواهید که زمان خوبی را داشته باشید! شما بیشتر می درخشید و آماده هستید که از بودن در کنار دیگران مخصوصا شریک عاطفی تان لذت ببرید. از انجام کارهای سرگرم کننده با بچه ها، حوادث ورزشی و اجراهای موسیقی لذت خواهید برد. در این هفته می خواهید که خودتان را به صورت آزادانه بیان کنید! ونوس شما را تشویق می کند که تعمیراتی را در خانه انجام دهید. همچنین معاملات و تعویض خانه نیز مطلوب خواهد بود. نکته این است که عقب نشینی عطارد در بخشی از نمودار شما که مربوط به شغل تان است مربوط است. به این معنی است یکسری دروغ و اشتباهات در کارتان رخ خواهد داد. فعال باشید و به خودتان وقت دهید. بنابراین باید خودتان را با غیرمنتظره ها آماده کنید.

  کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  54 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  ندا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت: ۱۴:۴۵

  سپاس کاملا موافقم

  1 3 4 5