فال هفتگی – فال هفته

دوره ای ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۲۰ دیدگاه

فال هفتگی – از دوشنبه، ۶ بهمن تا یکشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۹

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

در این هفته به طور ناگهانی وارد یک دوره چهار هفته ای می شوید که برنامه های زندگی تان تغییر خواهد کرد و باید مدیریت خوبی داشته باشید. این یک زمان جدی برای شماست. مشخص کنید که چه وظایف و مسئولیت هایی را باید به عهده بگیرید و انجام دهید. کارهای تان را اولویت بندی کنید و آن ها را به ترتیب انجام دهید. شما مصمم هستید که در این مدت کارآمد و موثر باشید. (نترسید، ونوس در خلاف نشانه شما قرار دارد و باعث جذابیت شما خواهد شد.) همچنین با اراده ای که دارید می خواهید که روش های خود را در محل کار و یا در هنر اصلاح کنید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

اوه جشن و شادی! یکبار در سال، خورشید در بخشی از نمودار شما که مربوط به داستان های عاشقانه، هنر، نمایش تجاری و مهمان نوازی است قرار دارد. همچنین شامل ورزش، و کار و سرگرمی با بچه ها خواهد شد. خوب، زمانش فرا رسیده است! در چهار هفته آینده، وظیفه شما این است که به بیرون بروید و زمان خوبی داشته باشید. احساس سبکی می کنید! احساس آزادی می کنید که خودتان را بیان کنید و در هنگام برخورد با دیگران واقعا بدانید که چه کسی هستید. روابط، مخصوصا روابط عاشقانه سرگرم کننده خواهند بود. بسیاری از اردیبهشت ماهی های عزیز در هنگام بازی با کودکان بسیار سرگرم خواهند شد. داستان های عاشقانه شکوفا خواهد شد!

فال هفتگی متولدین خرداد

این هفته بیشتر بر روز خانه، خانواده و زندگی شخصی خود تمرکز خواهید کرد. این تمرکز تا اواخر ماه باقی می ماند. می خواهید فرصت هایی را در خانه ایجاد کنید که در کنار خانواده محیط ارامی را تجربه کنید. (و این اتفاق خواهد افتاد.) بسیار از خرداد ماهی هایی که فرزند دارند بیشتر با فرزندان شان در این مدت درگیر خواهند شد. این زمان ارزیابی خودتان است. ماه عالی برای دریافت مشاوره حرفه ای است. از هر فرصتی برای لذت بردی از تنهایی استفاده کنید. مدیتیشن انجام دهید و به جهت زندگی تان فکر کنید.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه میلادی - ژانویه ۲۰۲۱

فال هفتگی متولدین تیر

برای شروع یک ماه پرمشغله آماده باشید! ناگهان، کارهای روزانه تان سرعت می گیرند. قرار ملاقات ها باید از قبل رزرو شوند، با بستگان و همسایگان تان بیشتر صحبت و ارتباط برقرار می کنید. به سفر های کوتاهی خواهید رفت. زمان عالی برای مسافرت رفتن است زیرا که می خواهید دیدگاه تان را تغییر دهید و با شخصیت های جدید ارتباط برقرار کنید و از مکان های جدید دیدن کنید. شما علاقمند به برقراری ارتباط با دیگران هستید به همین دلیل که مکالمات پیچیده هستند. به همین ترتیب افرادی که در نوشتن، تدریس مهارت دارند از شما انرژی می گیرند. بار دیگر تکرار می کنم که انرژی زیادی داشته باشید!

فال هفتگی متولدین مرداد

این یک زمستان سرگرم کننده برای انجام کارهای تان است – میزبان دیگران بوده و سخاوتمند باشید. با یک اتفاق شگفت انگیزی در شروع هفته رو به رو می شوید که بر روی درآمد و جریان نقدینگی تان تاثیر مثبت می گذارد. به طور طبیعی شما همیشه به فکر افزایش درآمد خود هستید. بعضی از مرداد ماهی های عزیز شغل شان را تغییر خواهند داد. اما در سطح عمیق تر شما در ارتباط با ارزش های خود فکر می کنید. که چه چیزی در زندگی واقعا اهمیت دارد؟ ایا شخصی که اسباب بازی دارد برنده است؟ می دانید که این واقعا درست نیست پس چه چیزی باعث خوشحالی شما خواهد شد؟ چگونه می توانید از زمان تان بهترین بهره را ببرید؟ هرگز به این فکر نمی کنید.

فال هفتگی متولدین شهریور

شعار این هفته شما پول را به من نشان بده! در این هفته پنج سیاره بر روی خانه پول توقف کرده اند. مخصوصا خانه ی راه های کسب درآمد. به این معنی است که فرصت های را برای افزایش درآمد و راهی برای پول کسب کردن خواهید داشت. بعد از این موضوع شما بسیار تهاجمی و متمرکز خواهید شد و فرصت های زیادی روبه روی شما قرار خواهند گرفت. بله، زمانبندی کلید است. کلید موفقیت این است که باید آنچه را که واقعا می خواهید مشخص کنید. ارزش های خود را تعیین کنید. نمی خواهید در ایستگاه قطار صبر کنید زمانی که به کشتی تان دسترسی دارید. موارد را بررسی کنید زیرا مشتری خوش شانس وارد نشانه شما می شود و تا پایان سال می ماند!

همچنین بخوانید:  فال ماهانه - بهمن ۱۳۹۹

فال هفتگی متولدین مهر

زمان آرامی برای خود پیدا کنید و به اهدافی که میخواهید در سال آینده برسید، فکر کنید. باید اهداف خود را گسترش دهید. زمانی که اهدافی را برای خود تعیین می کنید تمایل دارید که قطعا به آن ها دست یابید زیرا هر تصمیمی که می گیرید در آگاهی کامل این کار را انجام می دهید.

فال هفتگی متولدین آبان

این موضوع بسیار مهمی است که مردم بیشتر از حد معمول به شما توجه می کنند. خوشبختانه تصویر بزرگی از خود ایجاد کرده اید. اکنون وارد یک مرحله چهار هفته ای می شوید که بر محبوبیت شما افزوده می شود و با دوستان تان بیشتر ارتباط برقرار می کنید و در گروه ها قرار دارید. ممکن است که در این مدت به یک سازمان و باشگاه ملحق شوید. در ارتباط با اهداف خود شور و هیجان زیادی دارید. به همین دلیل است که می خواهید با شخصی در ارتباط با ارزوها و اهداف خود صحبت کنید. انتخاب عاقلانه ای است. ماهی که پشت سر می گذارید برای کار و همکاری با دیگران عالی است. دوستان تان را بشناسید زیرا بازتابی از شما هستند.

فال هفتگی متولدین آذر

یکبار در سال، خورشید در کنار بالای نمودار شما سفر می کند و تا شش هفته می ماند. چیزی که مشخص است شما بیش از حد در این مدت در معرض نور و درخشش هستید. اطرافیان بیش از حد معمول به شما توجه می کنند مخصوصا معلمان، همکاران و رئیس و افراد خاص. اما خبر خوب این است که این درخشش توجه ما را به خود جلب کرده است به این معنی است که اگر حتی هیچ کاری انجام ندهید دیگران شما را تشویق خواهند کرد. این بدیهی است که از این مزیت ها باید بیشترین بهره را ببرید! زمان خوبی برای عملی کردن اهداف تان است. انجام کارها برای شما اسان می شود. این فرصت را از دست ندهید.

فال هفتگی متولدین دی

در طول چهار تا شش هفته آینده به مسافرت های زیادی خواهید رفت. زیرا که میخواهید از همه چیز دور باشید. شما نیاز به تغییر دیدگاه دارید. می خواهید ماجراجویی کنید، هیجان داشته باشید و چیزهای جدیدی یاد بگیرید. ایا درخواست زیادی است؟ اما من فکر نمی کنم! زیرا که کنجکاوی شما افزایش یافته است و زمان مناسبی برای هرگونه تحقیق و مطالعه جدید و یا شروع رشته و سرگرمی جدید است. سفر کردن انتخابی است که شما می خواهید اما در معنای عمیق تر می خواهید که تنهایی خود را کشف کنید. می خواهید که مکان های جدیدی را کشف کنید و چیزهای جدیدی را یاد بگیرید . برای شروع می توانید با افراد از فرهنگ های مختلف صحبت کنید.

همچنین بخوانید:  فال عطسه

فال هفتگی متولدین بهمن

در شروع این هفته تا چهار هفته آینده تغییراتی در زندگی تان ایجاد می شود. زندگی جذاب تر خواهد شد. چیزهایی که به رنگ سیاه هستند، سیاه تر و چیزهایی که به رنگ سفید هستند، سفید تر خواهند شد. ممکن است با مسائل روانی شدیدی در زندگی تان روبه رو شوید. برای بسیار از شما این زمان برای خودآزمایی و یا تغییر ساختار ارزش های تان است. ممکن است در این مدت بیشتر بر روی اموال مشترک، وراثت و شخص دیگری تمرکز کنید. ممکن است در وضعیتی قرار بگیرید که ارزش های شما در برابر ارزش های شخصی دیگر به چالش کشیده شود. در این هفته احتمالی وامی دریافت می کنید. خوشبختانه هنوز مشتری در بالای نمودار شماست و به شما همه چیز می بخشد. چه به موقع!

فال هفتگی متولدین اسفند

از این هفته به مدت چهار هفته خورشید در خلاف نشانه شما قرار دارد. از آن جا که به طور نمادین خورشید از شما نزدیک می شود.. تلاش می کنید که با دیگران کار کنید و گروه هایی را تشکیل دهید. زمان آن فرا رسیده که نزدیک ترین روابط خود را بررسی کنید و ببینید که چه چیزی بیشتر در زندگی تان جای دارد. ایا نیازهای شما برطرف می شود؟ آیا نیازهای اشخاص دیگر را برطرف می کنید؟ ونوس باعث می شود که دیگران با شما صمیمی تر شود. مردم در این ماه در برابر شما سخاوتمند خواهند شد.

4.2 229 رای
مطلبو دوست داشتی؟

 به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

 * یک تلفن یا نامه بسیار خوشحال و شاد کننده از شخصی که به او علاقه مند هستید خواهید داشت.

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
20 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دلسا
دی ۹, ۱۳۹۹ ۹:۴۳ ب.ظ

سلام چرا فال این هفته بالا نمیاد و هنوز مال هفته قبل هست این فال خیلی دوست دارم خیلی مطالب خوبی و درستی داره.

نرگس دختر رباب
مهر ۲۶, ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱ ب.ظ

برای عشقم جوابم نمیده نمیدونم چشه
میخوام ببینم دوست داره یا نه
یکی را میخواد

همتا
مهر ۸, ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ

?

نسرین
شهریور ۲۶, ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ق.ظ

با سلام
لطفا فال بهمن ماهرا مطالعه بفرمایید چطور ممکنه در شهریور تولد بهمن ماهی ها باشد !!!!!